Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

cuki
22. feb 2010

ked tu pisete o homeo, osvedcil sa vam niektorej Stodal na suchy drazdivy kasel bez sopla a teploty?
Zacinam si mysliet, ci to nie je nejaka alergia. Neviem sa ho u lucky uz tri tyzdne zbavit. Frcali sme na Mucoplante, ked bola taka ta akutna faza soplov a kaslov ale teraz nie a nie s tym skoncit. V noci sa budi, poobede sa na to budi. Mam stodal doma, a stale vaham ci pouzit alebo nie.

kape
22. feb 2010

Jej Hribi,moznoze je uz aj Tomasko medzi nami na svete, tak dufam, ze vsetko je v poriadku a uzvivate sis polu krasne chvilky. 😵

Jankamanikova - drzim palce, ale neboj zvladnete to.

Cuki - no ahoj, si sa konecne pridala, sme sa nevideli uz vacnost 🙂 Tunel uz mate doma ? A dufam, ze uz ste fit. 😉

kivec
22. feb 2010

Juuuj Hribik, az sa mi zapotili dlane, ked som si precitala, ze uz je to tu. Strasne silno drzim palce, aby to islo hladko a bez problemov!!!!! 😉 🙂 Jancia, a ked budes mat od Hribika SMS, tak nam prosim ta hned daj vediet. 😉

Vitaj Cuki! 🙂

mizulienka
22. feb 2010

hribi aj my drzime palce 🙂) nech to prebehne hladko a nech ste obidvaja v poriadku a zdravi 🙂

juujj aj ja uz chcem 🙂

cuki
22. feb 2010

Dakujem dievcata 🙂

kape jasne tunel doma, velmi pekne dakujeme(visim ti minimalne cokoladu) lucka uz to vie aj povedat, strasne sa jej paci. V kombinacii so smyklavkou z parkiet co jej urobil ocko mame doma hotove indoor ihrisko.

Fit ako fit, este stale sa nevieme zbavit kasla, ale inac fit. Vy ste vo stvrtok boli nejaki soplvi? Boli sme len so zuzkou a kubkom, nikto iny.

Jancia velmi sa tesim ze uz ste doma s Tomaskom, ja viem ze uz je to asi off topic, nemam aktualne info. Keby nie kona ani neviem, ze mate zapal pluc, sme na vas mysleli.

Kivec ahoj 🙂

kape
22. feb 2010

Hej maly zacal kychat a vela, tak som ho nikam netahala, len sme pekne davali homeo a v sobotu uz bol fit. A teraz zas neprideme, lebo sme mimo BA, ak bude buduci stvrtok tak dojdeme a dufam, ze uz aj Jancia s Tomaskom. Lebo uz nam so Samkom velmi chybaju v nasom kazdodennom rituale a Vas uz tiez velmi radi uvidime, ved Samko sa len s Luckou tak krasne vie zahrat bez akehokolvek riesenia ich spolocnej hry 😉

No nic Jancia ? Kde si , co je so smskou ?
Druhy porod vraj bezi rychlejsie, tak som zvedava, aky bude cas v tej smske.

Pa a dobru noc.

cuki
22. feb 2010

pozeram ze tu uz sa rodi, nas to caka o necele 4 mesiace, drzim palce, nech je to v poriadku.

Kape tento stvrtok bola lucka na kubka celkom dobra, ale nehrali sa spolu, so samkom to vtedy bol taky zvlastny ukaz, musime zopakovat experiment. Potom uz koncom marca by sme mali byvat v petrzke vo vacsom, tak ste samozrejme vitani. (Aj ked sa bojim, ze budeme este minimalne rok v krabiciach, kedze sa nam nejako minuli peniaze a nezostalo na rolldoor :( )

jancia
22. feb 2010

Ahojte baby...

no dostala som echo ze mame volaku novu prispievatelku a nielen smyracku 😀 tak sa tesim a vitaj 😵 a dakujeme ze ste na nas mysleli, ved snad coskoro sa uz vidime a veru bude to musiet byt coskoro lebo sa mi zda ze Samko prebera Tomimu frajerku, no musime to prist poriesit toto... 😀 😝
Miri a ty sa ako citis?

kape no tak snad na mna nezabudne a da mi vediet ked bude Tomi na svete ale ak to bude o 2hej rano tak asi k pc sa nedoplazim, no ale mozno sa Stevo nabura na kona a da vediet z prvej ruky 🙂

inak pozerali ste tie Afery co chodia na Jojke? No pekny pako ten otec... ☹

jancia
22. feb 2010

Baby baby mam tajomstvo 😵 😵 😵

jancia
22. feb 2010

No nikto tu nie je tak neviem... asi si ho necham pre seba... 😝

jancia
22. feb 2010

dokelu, nikto necita, to mam ist s tym tajomstvom spat???

kivec
22. feb 2010

Jancia, nieee, nenchavaj si to pre seba!!!!! Ja som tuuuuuu!!!! Von s tym!

kivec
22. feb 2010

Si tu este? 😕

jancia
22. feb 2010

No uz som sa chystala odhlasit...

kivec
22. feb 2010

No nastastie som ta este v poslednej chvili zastihla, ufff. 🙂 Tak ake je to tajomstvo?

jancia
22. feb 2010

kivec no ale ja by som nezaspala, to by ma prilis tazilo 😅

takze...

jancia
22. feb 2010

... mi prisla jedna sms...

kivec
22. feb 2010

Noooooo aaaaaaa? Von s tym, nech sa ti dobre zaspava. 😉

jancia
22. feb 2010

v ktorej sa pise...

kivec
22. feb 2010

Janciaaaaa! Nenatahuj ma uz tolko! 😀

jancia
22. feb 2010

🙂

jancia
22. feb 2010

no skoda ze si tu len ty... bola by vacsia sranda natahovat viacere babeny... 😉

kivec
22. feb 2010

A toto bol co za prispevok? 😠 😀 Si ma teda riadne vychutnavas.

jancia
22. feb 2010

ale za to ze si taka vytrvala...

jancia
22. feb 2010

moooja 😀 to neber fakt osobne, ale ved vies ako Danulik natahovala nas vsetky pekne dlho... a ja mam teraz len jedinu "obet"

kivec
22. feb 2010

Tak ja si to pekne za nas vsetky odtrpim, len nech sa to dozviem. 😀 A budem prvaaaa. 😝 😀

jancia
22. feb 2010

a co vlastne chces vediet?

kivec
22. feb 2010

Ja uz ani vlastne ani neviem. Zeby nejaka nova tehulka? 😕 Alebo uz netehulka? 😀

jancia
22. feb 2010

jaaaaj no vidis... uz som si spomenula... takze...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
prisla mi jedna sms...

kivec
22. feb 2010

Joooj a pozeram, ze uz je tolko vela hodin, no asi uz pojdem spat. Ciiiiiii?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre