• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
jamaica :grinning: :grinning: :grinning:
detsky smiech je nadherny :dizzy_face:

uz sa neviem dockat, kedy sa bude takto nahlas smiat aj nasa Lucka, lebo zatial sa vie usmievat od ucha k uchu, ale bez sprievodnych zvukov
11. nov 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J a m a i c a, mala je fakt zlataaaaaaaa.
11. nov 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nika my sme vcera mali len 3 :grinning: tiez sa uz smejeme ale len kratko, nie tak dlho ako Alexa :grinning:
11. nov 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaica - Alexa je perfektná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamai no zlatuckaaa je :wink:
11. nov 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam par novych videi...ale toto je naj,,maminka je na synacka hrdaaa :wink: http://vimeo.com/2195762
11. nov 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika.r: super! gratulujem. vyucujuci musel byt zo zaciatku poriadne zaskoceny.
11. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte baby potebujem radu.citim sa ako keby som bola tehotna mam bolesti v podburusku sem tam ma pichne na prsiach sa mi vytvorili tak zilky co som nikdy nemala a brusko am stale take ako nafuknute .dostala som ms ale bt mam stale nad 37 mozem byt tehotna dakujem za rady
11. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaica: jeeee, uzasne video. my s manzelom casto navstevujeme youtube a okukujeme tam vselico mozne. minule sme akurat pozerali smejuce sa babatka. alexa je fakt ne zozratie.

lulu: urob si tehotensky test. to mas istejsie.
11. nov 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten by mi mohlok ukazat a ked mamteraz krmy
11. nov 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji: erik je tiez na spapkanie. no krasne deti su tie augustove, nie?
11. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji teda aj septembrove, lebo tusim sa erik narodil v septembri, ze?
lulu: myslim ze ano.
Lulu, prepac, ale takmer kazdy tyzden sa nas pytas na to iste. A kazdy tyzden Ti davame tu istu odpoved: KUP SI TEHOTENSKY TEST!!!
Bolesti v podbrusku mozu mat aj netehotne, takisto zilky, teplota nie je signifikantna a nafuknute brusko ma aj moja dcera!
11. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu: presne tak ako napisala anulka.
11. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte mi ze som vas vyrusila
11. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu: vobec si nas nevyrusila. anula sa ta urcite nechcela dotknut. ale fakt bude najlepsie, ked si kupis tehot. test. uz si si ho niekedy davala?
11. nov 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie
11. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis. tak skus. strasne ti drzim palce, aby bol pozitivny. ja som si ho urobila hned, ako to bolo mozne. bolo to najistejsie. este som ani nebola u doktora a u nas doma uz vsetci vedeli, ze som tehotna. proste som citila, ze ten test sa nemohol pomylit.
11. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem katka
11. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zac. potom sa ozvi, ako si dopadla. este raz drzim palce. :grinning:
11. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby!!! :slight_smile:

...priebežne vás čítam, len nestíham písať... :wink: včera sme boli s Martinkou na poradni, váži 6260 g, dĺžku jej znova neodmerali...zároveň ju zaočkovala /tú 6-kombináciu/ vpich do nožky a včera to úplne v pohode zvládala, ani teplotku nemala zvýšenú, len dnes má na tom mieste vpichu takú akoby hrčku, stretli ste sa s tým niektorá??? :astonished: :astonished: :astonished:
11. nov 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
uz asi viem, co kupime Lili na vianoce: http://www.eshopbaby.cz/katalog/sanky-pro-miminko-khw-p1176/
v marci by sme chceli ist do alp, tak ich urcite vyuzijeme :slight_smile:

nika - gratulujem aj ja :wink:

jamaica - super video :grinning: aj ja sa uz tesim, ako sa bude Lili tak rehotat :slight_smile:
11. nov 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka, nemali sme to, ale ja som jej preventivne hned oba vpichy na nozickach potrela octanom. Je to zrejme lokalna reakcia.
12. nov 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stankaji: my sme mali len horucku. ja si tiez myslim, ze je to len reakcia, nemusis sa obavat. nam dr. hned povedala, ze ak by bol nejaky opuch, tak mame davat studene obklady.
12. nov 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani: tie sanky su fakt super.
12. nov 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak budes mat este nejake taketo super napady na darceky, tak hod link. dik!
12. nov 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulik.... a uz si kupovala nieco z ciech???? nie je s tym problem? ...ja som sa vacsinou stretla s problemom dorucit to na slovensko ked som xcela nieco z ceskych stranok objednat...
12. nov 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ideme s malou do poradne som zvedava kolko vazi, je to riadna bambula a ideme si dat pichnut Prevenar proti pneumokokom, dali ste to uz niekto? boli na to nejake reakcie, teplota a tak?
12. nov 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oraia: no my pravidelne z ciech z netu objednavame na auta pneumatiky a nikdy sme nemali problem. neviem sice ako je to z takymito detskymi vecickami, ale myslim, ze by to malo byt v pohode.
12. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok