• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
mika..no ked to povie doktorka a sestricka tak im verim..ved urcite uz videli zopar prerezavanych zubkov :wink:
28. nov 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
N i k a, Lara spi na brusku.
V e j i, a ma teploty? Na dasienka je vraj dobry Calgel, odporucila mi sesternica.
28. nov 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial pouzivame len hryzatka..a veru teraz som mu merala teplotu a ma 37,8 v konecniku..cize 37,3 zvysena :unamused: a to este nieje vecer :confounded:
28. nov 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj mne strašne začali padat vlasy ved zachvílku budem mat na hlave 4 vlasy :(( :frowning2: normálne mi je až do plaču...kamoška mi poradila vit...biosil plus jej to zabralo po pôrode tak skúšam aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SLAVIQ81 a od kolkých mes.ho môžeš používat ten gel?? :slight_smile: díki
28. nov 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne hrozne padaju vlasy... :cry:
28. nov 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
P i p i, neviem asi od 4. mes., ved sa popytaj v lekarni. 57tt :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm stým asi trpí každá po pôrode :frowning2: mám na to nervy bo tie vlasy sú všade a aj malý to má aj v plienke :stuck_out_tongue_closed_eyes: hehe
28. nov 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej neviem si to zmenit vždy mi vypíše že chyba sa poslala k admin a dalej nič tak nechápem :grinning: tak to by som nechcela xixixi
28. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O vlasoch uz ani slovo, lebo sa zblaznim. Este ked von zafuka vietor, tak mam problem si tie tri vlasy rozuzlit :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skuste aj toto mne to pomohlo
2 POL.LYZ OLIVOVEHO OLEJA ,2 POL LYZ MEDU ,2 ZLTKY ROZMYKSOAT NATIET NA VLASY NA KORIEKNNY HLAVNE A ZABALIT DO FOLIE NATO UTERAK A MAT take 1 az 2 hodinky na hlave a ppotom zmyt a opakavat kazdy alebio kazdy dvuhy den mne to pomohlo
28. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte ze som sa vam sem votrela
28. nov 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika.r - boli sme na tom istom plavani ako Lalunna s Patrikom, len nasi drobci narozdiel od Patrika plakali :angry: Ale neva , na buduce to uz bude lepsie a ty vobec do vody nejdses. Len deticky.

Vejinka - nam lekarka so sestrickou uz pred mesiacom povedali ze nam pojdu skoro zubky, ked sa mu pozreli do pusy a zatial nic :wink: Tak Vy ste Erika ockovali uz rovno aj proti rotavirusom.

Inac mne sa tak zda , ze lekari sa uz ani netrapia s vysvetlovanim ohladne ockovani, rovno supnu a hotovo a tiez by ma zaujimalo, precvo jeden lekar pichne vsetky ockovania naraz, alebo lepsie povedane poda a niektory lekar to dava postupne. Co je lepsie, ked lekar to vie najlepsie ?

Pipinka zmne si pas ved Ty uz 17 tt prenasas :grinning:
28. nov 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani srnky netusiaa ci je lepsie dat naraz alebo postupne...nam to dali naraz vsetko zacvakali sme 2690sk a este raz nas roto vsetko caka v januari a potom vraj mame do roka pokoj
28. nov 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kape už som to skúšala ale vždy mi odpíšu že sa nastala chyba a nič viac darmo to skúšam xixixi :grinning: hm to by som už velmi vyzerala xixixi :grinning:
28. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi vam vlasky nevypadali-??, my sme skoro plesaty boli :sweat_smile:
28. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rotavirusy, to je zas co za ockovanie? Nieco ine ako pneumokoky? Moj doktor sa len opytal ci chcem aj proti pneu-, nemal namahu vysvetlit pre a proti.
28. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie skôr už aj zhustli :grinning: on je vlasatý po tatovi xixixi aj on má husté vlasy xix :grinning: ja mu ich akože gelujem :grinning: olejíčkom xixixi malý beckhem účes má xixi
28. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pipi ale je zlaty, fakt ma dobre haro
28. nov 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to mám už to išlo asi mali nejaký problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj my sme dali pneumokoky :slight_smile: ale ja som s malým plakala bolo mi ho lúto :frowning2: v januáry zas ideme a zas sa neudržím a budem plakat :frowning2: aj vy ste plakali?? alebo to len ja som taká slabá? :cry:
28. nov 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi heh dík veru on jediný bol blondák s dlhým három aspon mi ho nezamenili xixii :grinning: on tam až svietil v postielke hehe :grinning:
28. nov 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja som zdrhla za dvere..aj tak som ho pocula..a v januari ideme na preockovanie zasa..ale nelakala som ale stonala :sweat_smile:
28. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné meno máte Lara :wink: ale aj ona má malé číro xixi neni broskynka ani ona :grinning:

môj herec sa začína budit tak asi padám :grinning: je čas papania :slight_smile:
28. nov 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam ci ho mam dnes kupat...kupali ste aj vy po ockovani?
28. nov 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a za mesiac sme pribrali 1120g dost ne? :sweat_smile:
28. nov 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si myslela že to zvládnem ale ee nezvládla :( :sweat_smile: asi v januári si poplačem znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomaly zvojnasobime porodnu vahu:3100g :wink:

a vraj do pol roka by sa mala zvojnasobit :sweat_smile:
28. nov 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v ten den nekúpala boleli ho nožičky a mal zvíšenú teplotu na 38,2 tak som mu dala čípok a ten pomohol :wink: malý mal 19steho na poradni 72cm a 6200g :wink:
28. nov 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw riadem dlhac :wink:
28. nov 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda nemam kupat?
28. nov 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok