• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
ty kokso tess, ze v prvom rocniku na strednej, dobraaaa :slight_smile:
mna chudnutie z kojenia nejako obchadza :confused:
3. dec 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tessie,
my sme kupili fusak Emitex, ked sme boli na Orave - bol tam o 200 Sk lacnejsi :wink:
co sa tyka obliekania vonku - davame bodynko s dlhym rukavom, pancusky, rifle na traky, na nozicky teple papucky, mikinku s kapucou + bundicku, no a samozrejme ciapocku a ak je velmi chladno tak aj rukavicky, lebo Lucka ma rucicky najradsej vytiahnute hore :sweat_smile:
no a nasa Lucka je uz tiez poriadne dlha, vo vanicke mame teraz aj ten fusak, no a veruze je tam uz na doraz, akurat vcera sme s muzom hovorili, ze pomaly ideme vytiahnut asi sportiak - nastastie sa da dat do polohy uplne rovnej, dame tam fusak a Lucke sme uz kupili aj zimny overal takze zima by jej nemala byt - aj ked vanicka je predsa len lepsia, no ale co uz narobime, ked nam tie nase deturence takto rychlo rastu :slight_smile:

nesca,
tak ako pise lalu - upratovanie a varenie je aj u nas na poslednych miestach - ja sa tiez radsej venujem malej, chodime vonku a ked mi doma zaspinka, tak ja si pri nej trosku porelaxujem s knihou, alebo si zdriemnem s nou :sweat_smile: musim sa priznat, ze kedysi som bola veru usilovnejsia, ale teraz sa mi taaaaak strasne nechce :grinning:

jancia,
pekne fotocky :dizzy_face:

lalu,
Patrik je teda riadny chlapisko :grinning: a v tom bazene je maximalny pohodak :grinning:
3. dec 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, tak ja o mojej vahe radsej pomlcim :zipper_mouth: mne by uplne stacilo, keby som sa konecne zapla do rifli, ktore som nosila pred tehu - teda zapnut sa zapnem, ale ten konecny efekt ... gombik ide odtrhnut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu,
kedy a kde chodis na prechadzky, niekedy by sme sa uz aj mohli stretnut - ved nebyvame od seba az tak daleko :sweat_smile:

Lucka uz spinka, tak sa idem konecne osprchovat a prezliect z nocnej kosele :grinning:

pekny den vsetkym :slight_smile:
3. dec 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesca, netrap sa, ani ja nemam extra popratane,,,a variť nevarím, chodím k prababke na obedy..a ťuťu muťu,,,to je čččččoooooooooooooooooooo????????????????????? :grinning:
manžel berie silne lieky a sex ho ani nenapadne,ale už si aj zvykam, koli rizikovemu a potom šestonedeliu a potom jeho liekom som sa už cca rok nerealizovala normálne...nevadí.raz sa hádam.....no čo mam robiť..
takže vobec niesi neschopnáááá
3. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nestiham lebo vyletujeme a cestujeme :grinning: len som chcela myslim kape sa pytala na jaslicky, tak my pojdeme najneskor na jar dohonut skolku, lebo znama bola zahovorit skolku ze rok vopred a tam jej hovoria a ze to teraz sa chodi mamicka? A ona nechapavo pozerala ze kedy mala prist. A tam jej povedali ze no predsa po porode :grinning: . Som sa pobavila a prekvapila zaroven ale ze v niektorych skolkach je velky natresk. A jaslicky znama davala teraz deticky dvojcata a druha 1 a pol rocneho chlapca a kazde su niekde inde a oboje stoja 8 000Sk, neviem ci to je jednotna cena ale hrozne nie? A to ta jedna musi nosit aj jedlo pre dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ved to uz pomaly mozme zaplatit aj au pair-ku.
3. dec 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
my sme len pred chvilou vstali - lili spinkala 12 hodin len s 1 zobudenim :slight_smile: ja som spala asi 9, ale tiez stacilo :wink:
uz ani neviem, na co som chcela reagovat..

vaha - stale mam + nejake 4 kila :confounded: ale hadam to pojde dole, od januara chcem zacat cvicit, moj trener ma uz vraj caka :grinning: vahu ako z 1. rocinka na strednej uz asi nikdy nebudem mat - mala som nejakych 45 kg :grinning:

hlboka vanicka - dlzka by nam aj stacila, ale nasa vanicka je strasne uzka, takze jej davam este nejaky mesiac.. nastastie mame aj tu retro inglesinu, tam sa lili urcite zmesti aj v marci :slight_smile: :wink:

upratovanie - tu niekde na fore je tema, ako casto upratujete alebo tak nejak - ked som citala, ze niekto vysava a umyva dlazku kazdy den, tak som sa zacala citit dost "necistotna" :grinning: ja som rada, ze to stiham urobit raz za tyzden..

varenie - tiez velmi nestiham.. esteze mam taku super maminku :slight_smile:

noo..idem ranajkovat, drzte sa kocky :wink:

dnes mame pred-mikulasske BB stretko, tesiiime sa :dizzy_face:
3. dec 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dakujem za útechu, ale ked máte všade plávajúce podlahy, tak tie chumáče potom tak nechutne poletujú . . . a jesť tiež musíme niečo, hlavne ked už máme aj skoro 5 ročného hladoša. Ale fakt varím len cez víkendy, a cez týžden mi čo to donesie mama, ešteže syn aj manžel majú obedy v školke a v robote :wink: .
No a včera som to už psychicky nezvládala, tak dnes idem konečne ku kaderníčke, je to kanoška tak aj pokecáme. Manžel musí byť tým pádom s obomi deťúrencami, hádam to zvládne a ked prídem taká krásna a oddýchnutá, tak možno bude aj ťuťu muťu, ak manžela nenájdem spiaceho, Paťa vreštiaceho a Miška, ktorý obracia dom hore nohami, chi, chi. No rýchlo by asi dobrá nálada prešla :sweat_smile: .
3. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesca - ako vidíš, všetky máme rovnaký názor na upratovanie a varenie :slight_smile: Ja s malou raz týždenne vysávam už viackrát mi inak pri tom zaspala :grinning: ) a ked v priebehu týždňa vidím tie chumáče na plávajúcej podlahe, tak len celý byt pozametám, to mám tak za 10 minút hotové a cítim sa lepšie. Inak mi veľa pomáha manžel, on teraz aj varí, pekne mi navarí na dva - tri dni, mne nevadí, že jem to isté, hlavne, že mám čo :wink: Ja si robím len niekedy veľmi rýchle a nenáročné jedlá. A presne ako hovorí Hviezdička, keby som chcela, tak stihnem aj viac, ale sa mi nechce a radšej oddychujem (aby som mala dosť mliečka) a venujem sa malej. To je prvoradé... Takže bud v pohode :wink: Horšie je, že ty variť musíš, keďže máš doma hladoša

Hviezdi - a ktorý fusak od emitexu ste kúpili? Lebo ja som našla teraz novinku a celkom sa mi to páči, bolo by to aj pre druhé bábo, len manželovi sa zdá dosť drahý... :angry: musím použiť všetky ženské zbrane, aby som ho presvedčila :grinning: :grinning: :grinning: http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/fusaky-zimne/fusak-combu-exklusive/

lalu - ten tvoj malý je fiškus riadny... aj ja chcem ísť s vami kočíkovať... fňuk, fňuk... už to tak vidím, že sa najbližšie stretneme len v lete na tej T-Com pláži :grinning:
3. dec 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi hi, inak aj ja som ešte v pyžame, malá si ešte spinká, tak konečne normálne som raňajkovala ...inokedy si vychutnávam tú posteľ s ňou, len dnes som mala nejaké povinnosti...
3. dec 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak so tu zas :slight_smile:
prezlecena, umyta, dokonca som konecne ozehlila aj plienky co ma tu strasili na susiaku :grinning:
malicka este stale spinka, predpokladam, ze este bude aspon do jednej.

tessie,
my mame tento:
http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/fusaky-zimne/2008/

tiez sa mi pacil ten exclusive, ale ta cena odradila ja mna :frowning2:

inak trochu ho vidno aj v nasom albume- my sme s nim spokojni - malicku do neho obliekam tak ako som hore pisala a vzdy je cela teplucka :wink:
3. dec 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: ,
Nesca ja som mala depku minulý týždeň z toho, aká som neschopná, že nestíham variť, upratovať...no bolo to krátkodobé, prešlo ma to :slight_smile: . Ja stíham povysávať a postierať podlahu raz za týždeň, prach poutieram keď Dávidko zaspí na polhodinku (lebo doma veľmi spať nechce, iba v kočíku) a varím asi dva krát do týždňa na dva dni. Ostatné dni sa prestravujeme buď u mamky alebo u svokry :slight_smile: . Hlavné je, že sa venujem Dávidkovi :dizzy_face: a nemám náročného manžela na poriadok a stravu :grinning: . A tiež mi veľmi pomáha, no keby som ho nemusela až tak tlačiť do toho :grinning: .
Tessie, pekná foto v pase :wink: .
3. dec 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tess,
to s tym strihanim nechtikov pri telke vyskusam aj ja, lebo nasa Lucka tuto cinnost z duse neznasa ale telku ju zaujima :grinning:
3. dec 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj iwus,
ja som sa tiez najprv citila ako uplna neschopacka, ale rychlo som pochopila, ze niektore veci naozaj pockaju a nikam neutecu :grinning:
3. dec 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hviezdi :wink: ,
moja reč :wink: . A náš Dávidko je tiež maniak na TV, no najviac ho baví hokej. Takže bude v tomto po ockovi :grinning: . Ja to nechápem, ale normálne keď mu prepne hokej, tak začne rozhadzovať rukami nohami :grinning:
3. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože kočky,
už je téma august 2009 :confused: , to ale bežíííííí :slight_smile:
3. dec 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, ale ste sa vecer rozpisali, ja som uz davno odfukovala.
Ja zatial byvam u nasich, sem tam varim a upratujem ja, sem tam moja mamca. Zehlim ja, lebo milujem zehlenie :wink: .
Nechtiky Lare striham popri kojeni, vtedy je kludna. Na nohach som zatial strihala len raz, ved na to mi treba lupu :grinning:
3. dec 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slaviq podobne. Ja som Dávidkovi dnes študovala nechty na nohách :grinning: , také krpaté ich má :slight_smile: .
A ak miluješ žehlenie, môžeš prísť aj ku mne :wink: :grinning:
3. dec 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne treba pozehlit :grinning:

nechtiky na nohach som lili este nestrihala, zatial nebolo treba, ale vcera som si vsimla, ze na palcekoch jej uz narastli, tak vecer ideme na to :slight_smile:

aj lili miluje telku - hlavne tu telenovelu "ciganky" :grinning: ale napr. ordinacia v ruzovej zahrade ju dost nudi, tu nepozera :grinning:

cau iwus :slight_smile: dlho si sa neukazala..
3. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lara uz vstala, vybrala som ju z postielky, lezi na mojej posteli s holou ritou a usmieva sa vsade naokolo :slight_smile: . Ozaj, niekedy pri kojeni mi pusti bradavku a zacne sa na mna usmievat, potom si trochu cucne, pusti a znova sa usmieva. :grinning: Taky moj smejo maly.
I w u s k a a, veru leti ten cas, takto pred rokom som sice este tehu nebola ale pracovalo sa na tom :grinning:
Idem zabalit malu, uz sa otocila o 90 stupnov, je mimo plienky.
3. dec 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaviq aj nas maly to robi :slight_smile: sa vzdy na nom smejem aky je chutny. a minule uz len cuckal a nepapal tak som mu vymenila bradavku za cumel ze nech sa uspi mne na rukach, to uz bolo vecerne kojenie pred spanim, no a mala som zapnutu telku a som sa zadivala a potom kuknem nanho - a maly si drzi cumel v ruke, kuka na mna, ja nanho a potom sa otocil smerom k cicke a naspulil pusu a ze eeeee eeeeeee akoze mama co si si to dovolila schovat cicik! :grinning: som sa kosila na nom aky je betar! :wink:

aj ja som omrkla albumiky a nove fotecky, tie nase decka nemaju proste chybu :grinning: :dizzy_face:

lalu a kde je ten vas sekac? mozno by sme sli aj my niekedy omrknut, do kedy maju zlavy?

inak ja som tiez za nejake bratislavske mikulasske stretko... navrhy?

a vy sa kde teraz v zime stretavate bystricanky?

inak ja som dnes po dlhom case v tyzdni varila a dokonca som aj upiekla strudel ale len taky z listkoveho cesta :sweat_smile:, ja tiez radsej blbnem s malym alebo sme vonku ako stravit v kuchyni cele dopoludnie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o upratovani nehovorim, akosi nestiham - len ked maly spi, nastastie mame len 1-izbak ale aj tak je tu dost co robit ked tu mame kopec veci... akurat ma stve ze nemam kde poriadne susit pradlo a schne sa mi niekedy aj 2 dni a uz mam teraz plny kos nasich veci a nestiham, plienky a maleho veci maju prednost...
3. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blavacky a bystricanky sa stretavate o 106, ja sa stretnem s mamickami akurat tak v poradni :grinning: .
Spava vam niektorej drobec na brusku? Lara mi na chrbte uz ani nezaspi, jedine pri kojeni, ale v momente ako ju polozim do postielky sa preberie. Vcera som citala v Mama a ja clanok Detsky spanok a vyplasilo ma to.
3. dec 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
mam otazku ako casto vam babatka kychaju?? ja som to ratala dnes a uz dobrych 30 krat ..on naraz aj 5-6 krat boze ...mam pocit ze je alergicky na prach a to utieram ako besnaa
3. dec 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V e j i, to som sa chcela uz davnejsie popytat aj ja, ale vzdy som zabudla. Lara kycha denne aj 15 krat, som myslela ze je prechladena...
3. dec 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezdi, radi vas uvidime, mozme napr buduci tyzden ist na prechadzku, pisnem ip
tess, ved dojdi nejako :confused: aspon do sadu JK... :slight_smile:

ja som si kedysi tiez velmi potrpela na cistotu, ale teraz :grinning:
a zehlim uz len muzove kosele do roboty, nic ine :pensive:

elly, 8 tis je este malo na Ba by som povedala :grinning:
ja stale viac a viac uvazujem ostat az do 3r ale uvidime je to daleka buducnost :slight_smile:

my ideme zasa kupovat vacsiu autosedanu, uz sa nezmesti do vajca

ja som bola vcera na tae bo a bolo uplne super, tam sa clovek maximalne vyzuri :grinning: :grinning: :grinning: to budem praktizivat teraz ked budem chodit po tych uradoch koli rodicovskej :grinning:

jani, s tym bytom presne ako keby som ja pisala :wink: takytak

anoooooooooo, Ba mikulasske stretko, ale dajme aj niekde vovnuter teda, kazda porozmysla teda nad moznostami, ok?

slaviq, ja ani nepoznam maminu ktora by davala spat na brusko, len teba :sweat_smile:

patrik skoro nekycha a to mame prachuuuuuuuuu :grinning: no ale to je zasa o tom upratovani... :sunglasses:
3. dec 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha kolko som toho popisala :grinning:
3. dec 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz je aj tema AUGUST 2009 :grinning: ako to leti :slight_smile:
3. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt ani sa nenazdame a drobci budu robit prve kroky :confused:
3. dec 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BA (aj ine mesta) - urcite si dajte dalsie stretko, je to dobry relax.. teda aspon mne to vzdy dobre padne :wink:

jani - stretli sme sa na namesti, pochodili sme hore - dole a potom sme sli na pizzu :slight_smile:

nase babulky krasne rastu, su zlatucke :dizzy_face: konecne som videla leusku "v akcii" lebo vzdy ked sa stretneme, tak spinka..
eliska bola trosku mrzuta, tak odisli skor, skoda.. ale nabuduce nam to hadam vynahradia :wink:
no a natalka bola dnes (vraj vynimocne) tichucko, krasne spinkala :dizzy_face: nezobudila sa ani v pizzerke, zato nasa lili hned zbadala, ze sa kocik nehybe a zmenili sme prostredie, tak musela vstat a vsetko poobzerat :grinning: no a ja som sa zase nenajedla, ale nevadi, aspon skor schudnem :grinning:

foto nemame, akosi sme sa pozabudli :sweat_smile:
3. dec 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,téma upratovanie :sweat_smile: to mi je ukradnute niekto tu spominal tie chumače na plavajucej podlahe,sestra mi raz ukazala fintu ako sa toho zbavit daš si na nohy super hrube ponožky a prejdeš nohou tam kde je prah potom to daš dole z ponožky a je to :sweat_smile: :grinning: :grinning: ,varim velmi rada ked maly spi tak furt niečo vyvaramaj pečiem ,spinka mi teraz velmi dobre cez den aj 4 hodinky vydrži okolo obedu potom ku večeru asi tak pol hodky a po okupkaani sa krasavcovi už nechce hned spinkat ale trošku hrata vydrži to tej 1:30 a rano o 6:00.Jááááááj baby mne pride na tyžden v sobotu po 4 mesiacoch domov mužik to bude zažitok :sweat_smile:
3. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok