• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
slaviq - nestraš :grinning:
5. dec 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestrasim, kazde dietatko je ine.
5. dec 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez z muzom troska blbli a par fotiek je v albume :wink:
5. dec 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff neviem pisat...s muzom to malo byt :sweat_smile:
5. dec 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji, u nas blbla sestra a ja som sa pridala, Lara nechapala o co ide :grinning: :grinning: :grinning: .
5. dec 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kde ste vsetky? Drhnete cizmicky?
5. dec 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji,slaviq zlatučke fotky rozkošne su babätka a samozrejme a j ostatne :grinning: :grinning: :grinning: moj maly už zalomil a počitam do rana do 4:00 už mi takto pekne vyspinkal 2noci tak som zvedava ako bude dnes,inak tutu.mutu som mala tiež niekedy v 39tt,takže slaviq som lepšia :sweat_smile: ,až sa bojim čo to bude ked sa mužik vrati asi niekde utečiem :sweat_smile: ,a inak už mam za sebou prvu mrchu a keby som nemusela menit tie piškotky tak ani neviem že ju mam pohodička :wink:
5. dec 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaviq..mala je rozkosna tebe sa aspom smiala..ale erik nie a nie sa usmiat :sweat_smile:
5. dec 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
vidim, ze rozoberate autosedacky - ja som uz tiez zacala pozerat tie 9-18kg a rozhodujem sa medzi recaro a romer..
recaro: http://www.forbaby.sk/autosedacky.php?id=8&product=145
romer: http://www.babydirekt.eu/sk/safefix-plus

uz to tu tusim niekto spominal, ale v decembrovom mama a ja pisu o zavadzani prikrmov :wink:

tento rok som akosi pozabudla na mikulasa, tak som volala manzelovi, nech kupi lili aspon nejaky cumel :slight_smile:

inac, aj lili dnes dobre spala, to bude asi tym pocasim :wink:
5. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tess - bola som v baby svete (kde sme kupovali kocik) a videla som tam majitela, tak som sa ho spytala, ze co s tymi kolesami, ked tak vrzgaju a on ich najskor niecim nastriekal - asi tym WD 40 ci ako sa to vola :grinning: ale nepomohlo, tak povedal, ze nam objedna nove kolesa a ked pridu, tak nam zavola a prideme ich vymenit, aby sme neostali bez kocika.. zlaty bol :wink: a uz ich aj mame a zatial nevrzgaju :slight_smile:
pozerala som tvoj album a malicka sa na teba strasne podoba :slight_smile:
5. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby!!!

tema trpnutie ruky - inac aj mne trpnu prsty na lavej ruke uz asi tri tyzdne :frowning2: , aj som citala na internete, vela prispevkov sa zhodovalo s tym, ze baby to maju z pretazenia, ale hlavne od kojenia a a tak len dufam, ze to rychlo prejde, a budem musiet ist na nejaku kvalitnu masaz chrbta, lebo manzel mi sice posucha, ale od dobrej masaze to ma daleko a hlavne nie dlho :frowning2:

adri, anula - drobci su zlatucki
...aj vsetky ostatne babetka su zlatucke, puj, puj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

...prajem prijemneho mikulaska :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz mam v zasobe bielu cokoladu, lebo hnedu nemozem, pretoze sa mi mala z nej vysypava
6. dec 2008 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
sakra, uz som mala napisany pekny odstavec a niekde mi to po odoslani zmizlo, tak este raz, ale strucnejsie.
Moja najlepsia kamaratka v noci porodila. Chlapec vazi 2900 g a meria 48cm, vzhladom na termin porodu (30.12.) je to fajn. Hlavne ze su v poriadku. Inak zaujimave je, ze po maturach ona odisla na zapad, ja na vychod, ale chlapov mame rovnakeho povodu. A este jedna vec. Bola na kurze o dojceni, a tam jej prosim pekne povedali, aby malemu zacala po mesiaci davat raz za den z flase (vraj aby si zvykol, lebo ona pojde po 12tich tyzdnoch do prace) No nie je to hlupost? A ze najlepsie vecer, aby pekne spal. Tak ja by som UM z flase urcite nedavala len kvoli tomu aby mi dieta vyspalo celu noc. To radsej vstanem pekne kazdu hodinu na kojenie, no nie? Uvidim ako sa rozhodne.
Pekneho Mikulasa :slight_smile: :slight_smile:
6. dec 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slaviq - to kde take kaleraby do hlavy tlacia ? :slight_smile:

Ako Vase deticky reagovali na ňmikulasov, my sme Samulovi kupili pernikoveho ozdobeneho a rano cumel na to ako puk , ked sme mu to dali do rucky :grinning:

Stankaji - tak skoro asi pokym ichbudeme nosit nam to nepredjde, len to musime nejako rozbybat.
6. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K a p e, v Parizi.
Mne ruky nastastie netrpnu, ale nemozem mat malu dlho na rukach, zacne ma boliet pod rebrami. :unamused:
6. dec 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa rozhodli pre autosedanu romer king ts plus 9-18kg, uz je objednana

a co sa tyka matracu, rehabilitacna doktorka ku ktorej chodime cvicit mi odporucila ten kokosovy, koli tvrdosti a prirodnemu vlaknu

stankaji, kape, skuste jogu :wink: mne osobne cvicenie velmi pomaha, je to odreagovanie a zaroven velmi prospesne posilnovanie, co maminy tazsich detureniec velmi potrebuju, ved nie je sranda nosit 8kg chlapca ktory ma len 4m :grinning:
no a ja napr doma kojim uz vylucne len po leziacky, je to pre mna najpohodovejsie

kape, mikulas u nas nechodil :confused: patuch este nema cizmy a my sme si ich nevycistili, ale buduci rok ked bude patrik vacsi si to vynahradime
dnes rano mi muz odpovedal na to ze sme nic nedostali, ze ved mame patrika :slight_smile: to je nase vsetko, nas najkrajsi darcek
6. dec 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz, ked sa baba po 12t chysta do prace, tak ja si myslim, ze je dobre zvyknut dieta na flasku a UM, lebo vsak da sa inak? :confused:
osobne si to moc dobre neviem predstavit ako sa da odist od 12t dietatka, nuz ale to som ja
6. dec 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky vypadavaju malinkym vlasky?lebo mojmu teraz začaly rapidne vypadavat ....viem že sa to zvikne,aqle neviem či je to neskoro už si namyšlam choroby,atd..... :frowning2: dakujem :wink:
6. dec 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki, Lare zacali vypadavat asi po mesiaci, teraz ma uz nove vlasky. Je to normalne, ake choroby :unamused:
6. dec 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Pridala som tri nové fotky. Aj nášmu padajú vlásky. Kili, to je normálne.
6. dec 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme dnes videli Mikulasa takeho chudeho :grinning: (tlsteho sme videli vcera v ocinkovej robote :grinning: ) a dal nam darceky, Adamko vzal aj Adelke ale stalo ho to vela sil a odvahy :sweat_smile: :sunglasses:

padanie vlaskov je normalne :wink: len nie kazdemu padaju, mojim ani jednemu zatial nepadali
6. dec 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki len som sa chcela uistit :wink: moj maly už spi a čim dalej horšie zaspava ked bol menši tak som ho položila a zaspal ako dudek teraz protestuje a na rukach zaspat ale nevadi do 3:00-4:00 mam klidanko :sweat_smile:
6. dec 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalunna - diky za radu, s tou jogou je to fakt dobry napad, zacnem cvicit :confounded: ja som kedysi dost dlho chodila na jogu pred osmimi rokmi a tri roky, dobre mi to robilo na chrbticu :slight_smile:

kikinela - aj moja mala ma teraz v tomto obdobi problemy s ulozeneim sa spat na noc, a ked konecne odvecne okolo 22-tej tak spi az do siestej - siedmej, a potom cele doobedie len mrnci a mrnci...hruuuuuuza...a poobede spi zase styri az pat hodin v kuse
... ma este niekto teraz taketo problemy????uz sme zacali mat celkom dobry rezim a zase je fuc!!!
6. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, tak my mame uz stvrtu tazsiu noc za sebou :pensive: neviem cim to je, ale poslednu dobu sa marek zobudi rano o 3-4h a nechce spat az do nejakej 8h.. a pritom papa po polnoci okolo 1-2h... takze ho furt nosim, prikladam k prsu a neviem este co, aby neplakal a nenarobil ramus tak skoro.. hm, neviem cim to moze byt.. hladny nie je, bo ho vazim a dost papa a ani nechce prso.. snad sa to polepsi, lebo nie je to ktovieco byt od 3 hore :rolling_eyes:

inak sa mame celkom fajn, aj vas priebezne citam, ale pisat nestiham az tak...
7. dec 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, aj nasmu padaju vlasky.. to je normalne :wink: aj to, ze nam padaju vlasy je normalne.. a konecne som bola u kadernicky, aj som sa jej postazovala, ze mi strasne padaju vlasy... utesovala ma, ze narastu nove a ze ona bola na tom horsie.. tak snad sa to uz nezhorsi
7. dec 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame kokosovy matrac a fakt je dost tvrdy.. my mame radi tiez tvrdy obaja, tak sme si povedali, ze je to nas syncek a isto je po nas, tak ze mu kupime taky, cisto kokosovy, lebo su aj s primesami, ale tie su makksie..
7. dec 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska, nehodis mi nejaky link na kokosovy s primesou
diki

ja sa musim objednat ku kadernicke, tento tyzden, mam otrasne vlasy, uplna hroza, strasne preriedene a mastia sa mi jedna radost :cry:
7. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, k tym vlaskom, nam obydvom vypadavaju :grinning: aj alexe aj mne....mne poriadneee :angry: vlasy su po celom dome :unamused:
Mi spinkame este stale 4krat cez den (zhruba 6 hodin) a vnoci 11 hodin ale zacala sa mala zase budit 2krat na kojenie v noci odkedy bola chora :sweat_smile: , uz sme boli len na jednom kojeni okolo 4h rano a teraz sme zase okolo 12.30 a 5.30h :angry:
ale mame aj dobre spravicky, nadherne uz vie sama hopinkat, aj ked este pada ako zhnita hruska po chvilke alebo ked sa natahuje za hrackami :grinning: , nenecham ju dlho hopinkat ale tak ked precvicujeme chrbatik, este stale vecsinu dna prelezi. Uz sa neviem dockat prikrmovania, lebo mala cumi ako puk ked sedi pri stole s nami a mi jeme, az usta otvara, opakuje nasucho :grinning:
U nas Mikulasko nebol, tu v usa sa to nerobi, ale na buduci rok ked bude troska to vnimat tak jej ho urobim :wink: , na vianoce dostane len par malickych veciciek - malicky Cd prehravac aby som jej mohla v izbicke pustat rozpravky a pesnicky, par DVD a Cd a dve hracky do vody - jedna je konvicka a druha je taka natahovacia hracka do vody co bude sama plavat. Myslim ze po vianociach uz bude babula sa kupat vo velkej vani v takom sedatku tak snad uz ju tie hracky pobavia :wink: NO a na vianoce ideme ku svagrine takze tam bude cela manzelova rodina - a vymena darcekov, takze urcite dostane este viac veci :dizzy_face:
No idem popozerat vase albumiky ako vase deturence pekne rastu a usmievaju sa :dizzy_face: :dizzy_face: aj mi mame nove fotecky v albume :wink:
7. dec 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slaviq - strasne sa mi pacia fotecky v tvojom albume, lara je rozkosna princeznicka, fakt vydarena je, a ta posledna fotecka so santa ciapkou je super :wink:
Laluna - jeeej, a to kde Patrik tak krasne si plava v kolese? :confused: normalne sa vyziva v tom a vizera na ovela vecsie babetinko na tej fotke, je rozkosny na fotkach :dizzy_face:

No a koniec pozeraniu albumov - mala sa zobudila z prveho spanku ranneho - ten je stale len taky kratsi 45min, tak idme pre nu, pa pa babule, ozvem sa este.
7. dec 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu, tu su nejake linky: http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=102_104
http://www.maderna.sk/detska-izbicka/matrace-do-postielok/matrac-kokos-120-x-60-x-6cm/

my sme objednavali z bambina a bola som nadmieru spokojna s dodanim.. aj s pristupom, lebo som urobila chybu v objednavke a oni boli dost ustretovi... a maju najlepsie ceny - pre porovnanie link na madernu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok