Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jamaica77
13. okt 2009

ano, do hor 😉 hodinku a pol na sever od Philadephie, takze ostaveme v tom istom staste len troska viac na sever ideme.

kape
13. okt 2009

Jamaica - ja som tiez do prvej triedy velmi rada pila kazde rano kakao z falsky 😕 , so Samkom by som takto nerada dopadla. Ale ja som na mlieko a mliecne vyrobky nezanevrela, jogurtom som sa dostala ked som si zmyslela, ze mi treba chudnut v puberte a ostalo mi to dodnes, kazdy den, kazde rano jeden spapam. A mlieko vypijem aj ciste ale len studene a kakao raz za cas mnam 😵

Danulik - tak ste to nakoniec super zvladli, bezbolestne a zlata Lili, rychlo pochopila, ze mame treba asi dat nahradu.
Dnes na plavani instruktorka vravela, ze najstarsieho kojila 4 roky.
Inak co sa kojenia tyka, teraz ked Samko je uz plne na UM a pije ho da sapo vedat pred spanim a v noci, tak vidim, kolko toho ide v noci do nocnej plienky, to ked som ho kojila tak mozem povedat ze plienka pocurana vobec nebola oproti tomu aka je tazka teraz. Takze u mna toho mlieka uz bolo fakt malinko.

Iwuska - krasne foto, fotila Gabika Halajova? Ja sa na seba zlostim, ze sme ju so Samkom nestihli.

A ked uz tak pozerate Ordinaciu ja len sem tam fakt malinko, to sa ide dat Zuzana zas dokopy s primarom, teraz neviem ao sa rychlo vola.

danulik
13. okt 2009

a uz mate aj domcek?

danulik
13. okt 2009

kape - noo..zlata bola, ked mi doniesla nahradu 🙂 dobre si to vymyslela - nech ju uz neotravujem 😀
aj lili teraz vypije viac ako predtym - tiez to vidim na plienke, musim ju v noci (kym papa) aj prebalit, lebo rano ma potom 5 kilovu plienku..
4 roky? to je uz trosku prehnane, nie? 😅

katinka0000
13. okt 2009

k mliecku. nico ma velmi rad vsetky druhy mlieka. jemu fakt chuti vsetko mliecne. aj jogurty, syry, ... mozno je to aj tym, ze ked som bola tehotna, tak som mlieko pila na litre, pretoze som mala neskutocnu kyselinu a jedine, co mi nato pomahalo, bolo mlieko.

my dneska s nicom spime vo vedlajsej izbe. prva noc bez ocinka. manzel sa cely den neciti dobre a teraz vecer mu zostalo velmi zle, este ma aj zimnicu, tak sa obavame, ci nema crevnu chripku. no a neviem si predstavit, ake by to bolo, keby ju nico dostal. tak radsej spime vedla.

kape
13. okt 2009

Katinka - to Vam neprajem aby ste ju chytili, nie to este maly, ale aj u nas bol spanok bez ocka a tak ci tak to maly schytal, otras, tak nech sa Vam to vyhne na kilometre.

pepies
14. okt 2009

dobre ranko, babenky, ako tak citam, tak s tym prikrmovanim a mlieckovanim a kojenim je to u deti velmi pestre .... 🙂
mne zje maly niekedy denne aj 2 jogurty, lubi aj pribinacikov, vecer papame kasu od Nestle ...... len s tym kojenim - uz som zasa behom hodiny kojila 2x........... je mu jednoducho neviem povedat nie, potom reve, je nervozny ........ ale asi sa idem dnes opit 😉 😉 😉 😉 , lebo noc sme mali super - kojila som len 3x !!!! 🙂

to s tym prebalovanim - mi hovorte, nas maly, ako zbada plienku, hned uteka - samozrejme stvornozky .... minule som ho prebalovala 45 min. Nervy mi tiekli ...... Nic nepomohlo......... Darmo - mame destruktivne obdobie 🙂 🙂 🙂 🙂

inac u nas nasnezilo ...... 😵

aktak
autor
14. okt 2009

pepies daj mu poholej, nech si aj poplace, prvemu som zacala davat ovela neskor lebo sa mi zdalo ze je to este babo ale teraz pri druhom to uz vidim uplne inak a viem ze to mala velmi dobre pochopi, su oveeeela mudrejsi ako sa nam zda, my ich mame za babetka a uz su to certici a je to len pre ich dobro 😉 a posluchat sa musi 🤐
u nas sa mlieko nepije, neviem preco 😒 ale spapaju pribinacika aj monte kazdy den, a syry tiez maju radi 😔

to co je za kosa 😅

pepies
14. okt 2009

aktak kazdy mi horovi, ze pri druhom nebudem taka tolerantna ako teraz .... no je to tazke do prdele .....

cely den sneho-prsi. takze sme doma. zajtra doobeda ideme kuknut na hudobku. neviem, ci sa to bude malemu pacit. ale potrebujeme si urobit nejaky program. 🙂

jancia
14. okt 2009

ahojte babeny
no je pravda, uz su to riadni certici aj ked neviem u nas by po holej asi nepomohlo, Tomi sa velmi dobre bavi na mne ked ho karham a ked som mu dala taky obsuch na rit akoze "bude bitka" tak rehoty a zacal utekat aby som ho nahanala... 😝
a to nas este caka to povestne obdobie vzdoru... 😔

katuska.
14. okt 2009

dakujeme za blahozelania.. ja som si to ani neuvedomila, ze to uz vidiet v pase, lebo som to tam davala davnejsie. tak som sa prezradila.. este to skoro nikto nevie, tak psst.. ani nasi 🤐 nechcem im to oznamit cez telefon, tak cakam, kym pojdeme do za..

mareka este kojim, ale je uz aj na UM. nema s tym problem, akurat, ze na flaske nezaspi, musim mueste ukazat prso.. to staci, ked zbada a prisaje sa.. v momente zaspi 🙂 manzel sa smeje, ze ho ovalim cickou isto 😀

pepies, oneskorone privitanie posielam...

iwus, mas kraasnu fotku v pase 🙂 😵

termo sme kupili tam, kde pisala elly.. v predajni maju vraj toho viacej ako na mmb, tak ak byvate poblizku, mozete ist kuknut. vraj maju aj nejake s plysom, ci co.. 😕

katuska.
14. okt 2009

nika, tiez mi napadlo, ci mi to nie je neprijemne preto, ze mam menej mlieka.. hm, asi na tom nieco bude. jemu mliecko umele chuti, papa nutrilon, akurat nevie pri tom zaspat. vecer mu davam kasu a pri tej sa trochu natrapi, kym ju vytaha, unavi sa a zaspi, ale cez den nehrozi.. aj v noci si niekedy vypyta cicku..

a este to som chcela, ze teraz vypije za den aj 600-800ml tepleho caju alebo instantneho. nechcela som mu davat len caj, aby nemal problem s kakanim, tepla voda mu az tak uz nesmakuje.. mozno zase v lete..

marek uz dostal po ritke a nie raz, ale chape to a nabuduce uz nedlubka prstekom do reprakov a nechyta spinave topanky.. myslim, ze aktak ma pravdu, oni to uz chapu.

este sa pochvalime, ze marekovi sa niekedy podari postavit vezicku aj zo 4 kociek, strasne sa z toho tesi 🙂

s papanim nemame problem, spapa hocico, mliecne aj nemliecne, syry, vsetko.. akurat, ked som mu davala jogurt castejsie ako raz za tri dni, tak mal riedku stolicku, ale davame teraz menej casto, tak je to ok..

fuj, ake pocko 😒 dnes mal marek uz zimnu bundicku a chceli by sme uz kuknut nejake topky zimne...

danulik
14. okt 2009

ahojte,
dnes sme mali narocny den.. doobeda som upratovala, lebo prisli pozriet byt, potom sme sli vyberat farby na steny a potom nabytok - aj sme ho objednali, mame vsetko okrem detskej izby, ale aj tu uz mame vybratu, uz len objednat 😉
mame aj navrh kuchyne, celkom sa mi to paci, este musime doladit nejake detaily a bude to 🙂
lilienka uz spinka, dnes spala len raz, tak som ju teraz ulozila trochu skor..

po zadku lili este nedostala, ale po rucicke som jej uz dala, ked naschval rozhadzovala veci..

iwuskaaa
14. okt 2009

Ahojte 😉 ,

Katuska, ďakujem 😉 .
Kape, áno fotila nás Gabika, ona je naša rodinná fotografka 😀 . Je veľmi šikovná. Veď ale to isto vieš, Teba tiež fotila s bruškom však? 😵 ...nezameškala si nič, aj teraz je vhodný čas, aby ste sa so Samkom dali odfotiť 😉 .
Danielka som rada, že už iba doťahujete detaily 😉 . Som zvedavá na Váš bytík 🙂 .
Janci, tak akoby si hovorila o našom Dávidkovi. Keď sa s ním vadím, ešte sa mi do očí smeje 😠 😀 ...ja som práve včera musela naložiť malému na zadok, strhol mi tapetu Macka Pu v izbe 😒 . Ale že by mu to vadilo, to sa nedá povedať, tváril sa, že nič sa nedeje 😝 ...
Ale nabudúce asi vyskúšam metódu ako Aktak, možno zaberie 😔

aktak
autor
14. okt 2009

🤐 oni nielenze to chapu, ale chapu ked my to nechapeme a vyuzivaju to 😲 fakt treba byt "prisny" a uz v tomto veku musia iste veci posluchat, ja som to vtedy nepocuvala a teraz je to ovela tazsie s Adamkom takze sa s nim trochu trapime 😒

iwuskaaa
14. okt 2009

Kati, veď to je to, že potom to dieťa začne rodičom skákať po hlave 😒 .

danulik
14. okt 2009

nase nam uz skace 😀
...vlastne to nie je smiesne 😠

iwus - aj ja som zvedava 🙂

jancia
14. okt 2009

ahojte nikde nikto? Dani tak ja neviem, tak opisujes ten Vas novy bytik ze sa ti asi cele augustovky pozvu na kolaudaciu 😀 😀 😀

danulik
14. okt 2009

jani - kludne pridte 🙂 🙂 🙂 ale zase si nemyslite, ze to bude nejaka boma, je to normalny byt 😀 🙂 😉

jancia
14. okt 2009

ten moj isiel pozerat futbal s kamosmi, Tomi spi, sice sa prehadzuje ale hadam ok.

fuj taka je fujacina vonku, nam normalne cez steny fuka, citim chladny vzduch 😖 brrrrrrr. uz zacali aj kurit tak si zhavim radiator nech mi tu neni zima (sedim za pc v kuchyni)...

dnes sme s kape obiehali nejake sekace a chalanom sme kupili fajne capice kukly nech ich neprefuka 😝 tak sa tesim ze mam aspon nieco na zimu lebo co ste to tu popisali ake vybavy mate kupene a ja nist tak ma az depka chytala co som to za matka... 😕

jancia
14. okt 2009

Dani 😵 no podla vsetkeho velmi pekny vkusne zariadeny takze to som tym chcela povedat 🙂

danulik
14. okt 2009

jani - ved uvidime 😉

my sme uz tiez lili vytiahli kabat a zimne gate 🙂 riadna zima, fuj 😝

iwuskaaa
14. okt 2009

Dani, chcela si napísať, veď uvidíte, nie? 😀 😀 😀
Ja si tiež myslím, že to bude úplne vkusne zariadený byt 😉 . Nieje o čom 🙂 .
Janci, tak super ste nakúpili 😉 . Máte nejaké vytipované sekáče?
Môj muž je dnes doma, on bol zase v sobotu s kamošmi pozerať, ale aj rýchlo sa vrátil, nemali čo oslavovať 😀 ...

pepies
14. okt 2009

ahojte, tak my sme boli prezut gumy, inac sa u nas nic zaujimaveho nedeje......
konecne mam zopar Jakubkovych novych fotiek, tak kuknite:

http://picasaweb.google.sk/petra.job/UMELECKE#

iwuskaaa
14. okt 2009

Pepies tak tie fotky sú fakt krásne 😉 .
A včera si mi neodpísala, kde si kúpila sane 🙂

pepies
14. okt 2009

iwus dakujeme .............
dalo to strasne moc namahy ho nafotit, zaujimali ho hlavne svetla od reflektorov a stale nam utekal. vsetci sme sa riadne zapotili, ale myslim, ze vysledok stoji zato 😉

jezis som zabudla uplne na tie sanky - kupila som ich na trhu v Nowom Targu za neuveritelnu cenu - 10 EUR. Su klasicke drevene s tou ohradkou ci ako sa to vola - proste o co sa oprie dietatko ...... presne take, ake sme chceli ..... 😉

jancia
14. okt 2009

pepies krasne foto, nadherne mu ladia vlasky k jesennym listom a minitekvickam 😵

iwuskaaa
14. okt 2009

Pepi, to nemyslíš vážne?! Za 10 Eur? 😕 😕 😕 ...Ja ich od Teba kúpim za 20 Eur, predáš? 😀 ...ale fakt!

danulik
14. okt 2009

jeeej, peti, ake krasne fotky 🙂 jakubko je cim dalej vacsi fesak 😵

pepies
14. okt 2009

jancia - dakujeme 😉
neviem, ako sa nam to v tom Egypte podarilo 😀 😀 😀 😀 -ale mame doma rysavca 😀 😀 😀

iwus to vazne? oni su len take klasicke drevene, vsak asi vies .................
inac som aj myslela, ze ich nahodim na MMB a predam za 20 EUR, lebo mama mi hovorila, ze take sanky mame u nich v pivnici a ja som o tom nevedela, len teraz nie som si ista .............
to by som musela zistit .....

inac Danulik ma nahaluzila s tymto. najprv som si myslela, ze je to vysavac 🙂 🙂 🙂 , ale paci sa mi to :

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6889504

len ta cena ...... ach jaj .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre