Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

mhviezdicka
21. jan 2010

ja sa FB branim zubami nechtami - som rada, ze som si aspon na chvilu nasla cas byt tu s vami. FB by som urcite uz nestihala, aj kde ma tam stale niekto vola 😀

danulik
21. jan 2010

kape - vyskusaj 😀

danulik
21. jan 2010

hviezdi - tak len odolavaj dalej, je to naozaj strasny pohlcovac casu 😠

mhviezdicka
21. jan 2010

ja som s kocikmi prestala spekulovat, ked ma moj drahy uzmenil, ze rozparavat o nich a obzerat ich mozem, ale jedne nam staci 🙄 😝 😀

kape
21. jan 2010

No zas ten FB, ja tam este stale nie som a zacina to byt pri fotkach pre mna dost velka nevyhoda, ako tak citam.

Hviezdi si ma ukludnila, tak to nebudem este riesit, ja dufam, ze nas doma vsetkych spracujem na nejaku dovolenku do maja, tak si ju nebudeme kazit. Ja u nas 3x klopem, oproti tomu co sme zazivali v maji, tak Samko je v pohode, dufam, ze nic nezakriknem. A nechcem mu to pokazit.

Danulik - no uvidime, ale mne sa paci a som zatial naklonena 3 -4 rocnemu vekovemu rozdielu.

Jani, ze je dobre to CD, Samko zaspava pri nom uz asi 3 tyzdne ak nie dlhsie. A ja som uz tiez poriadne nakazena tymi pesnickami.

mhviezdicka
21. jan 2010

uzemnil 😀

kape
21. jan 2010

Danulik zatial odolavam statocne. Ale uz aj vela clenov nasej velkej rodiny tam je. Ale mangel je zaregistrovany. Len tam nechodi 😀 . Hod aspon link na ten stan , ak ho vies najst na nete.

danulik
21. jan 2010

kuk v albume 😉

hviezdi - som sa zasmiala 😀

kape
21. jan 2010

Inak tak od veci, ale s tymto nemate niekto skusenost http://www.ekofamilia.sk/shop/2/damska-hygiena. Toto si urcite budem musiet pri druhom tehu zaobstarat , ak je to fakt dobre, ja som mala skoro nonstop vytoky. teraz ako neberiem antikoncepciu mam konecne pokoj, asi pokym zas nebudem tehotna.

mhviezdicka
21. jan 2010

aj ja sa smejem sama na sebe - to rozparavnie tiez nie je zle 😀 😀 😀 myslela som samozrejme rozpravanie

tamita
21. jan 2010

😕 😕 😕 😨 😨 😨 😀 😀 😀

danulik
21. jan 2010

a uz je tu 😀

kape
21. jan 2010

Jej, aka pekna foto. Lili sa ako zmenila co sme sa vydeli v Tatrach. Trosku si zaoblila licka, sa mi zda taka buclatejsia ako ked sme boli spolu. Zlatucka je a ten stan sa jej podla foto velmi paci. Samko sa tiez celkom rada hadze v gulickach v tom svojom, ale nas nie je taky dobre stabilny ako ten VAs.

tamita
21. jan 2010

🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😎

danulik
21. jan 2010

nech sa paci 3 kusy 🙂

mhviezdicka
21. jan 2010

kati,
osobnu skusenost nemam, ale uz som niekde citala prispevky, kde si to baby chvalili - tusim ze v alternativnych maminach, v tej teme

uz som asi vazne unavena, lebo tie pismenka mi skacu jedno cez druhe, zachvilu tu vymyslim svoju vlastnu rec 😀

a co s tym stretkom, sme to akosi zakecali 😝

mhviezdicka
21. jan 2010

tami,
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kape
21. jan 2010

Tami - nerozumieme, preloz.

danulik
21. jan 2010

dik, kape 🙂 hej, meni sa stale 🙂 a stan sme museli kupit stabilny, lebo pri nej nic dlho nevydrzi 😀

mhviezdicka
21. jan 2010

pekne nas tu natahujete - ti smajlovia mozu znamenat vselico 😉

danulik
21. jan 2010

😀 😀 😀

jancia
21. jan 2010

kape ja mam stale v hlave tie poenty 😝
no esteze len pri tehu s tymi vlozkami, to by ta teta z Ameriky vysla pekne draho 😀 😀 😀

kape
21. jan 2010

No hlavny organizator nas tu tiez trosku "zanedbava". Dufam, ze sa Tessie neurazi. Ale ak by sme sa stretli, tak ja to vidim skor na povodnu zostavu podla toho co sa tu riesilo minule.

mhviezdicka
21. jan 2010

dani,
Lili je krasnucka a nozaj sa velmi zmenila - rastie vam do krasy 😵

danulik
21. jan 2010

tess - ukaz sa nam 🙂 🙂 🙂

kape
21. jan 2010

Jani, zas ta tetka som sa zasmiala a Peto sa ma pyta, ze co sa smejem, ja ju mam prave na navsteve, ale uz odchadza. 😉

Hej poenty su krasne ...

danulik
21. jan 2010

hviezdi - dakujeme 😵

kape
21. jan 2010

Tami, kam si odisla ?

mhviezdicka
21. jan 2010

nevadi keby bola povodna zostava, aj ked potesili by aj "nove" tvare 🙂

tamita
21. jan 2010

😅 - vy čudááááá,
tak ja tu chvílu nie som a už je zo mňa 4-or násobná mamina a ešte aj babka ?????
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre