Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

hribikana
30. nov 2009

dakujem 🙂

kape
30. nov 2009

Hribi - skoda ze az tak neskoro Ti pridali fotku, uz neostava vela casu na hlasovanie. Za nas uz hlas mas.

hribikana
1. dec 2009

dakujem aj za tvoj hlas
a je to skoda, fotku mi tam pridali az 48 hodin po tom, co som im ju poslala ja ☹

eminkaa113
1. dec 2009

ahojte dievčatá,

čo všetky robíte? u nás od rána prší, takže druhý deň doma, no je to fakt nuda, už neviem, akú aktivitu by som Emke vymyslela. Asi vybehneme niekam ku kamoške....

Emka mi teraz spinká a ja pečiem a varí ako divá. Inak, dnes mi Emka prvý krát povedala "bak" a ukázala na plienku, dala som ju na nočník a vykakala sa. Som sa potešila, uvidíme, ako bude ďalej 🙂

jancia
1. dec 2009

Ahojte

no sikula je Emka aj ostatne deticky ze uz si to tak uvedomuju 🙂 , Tomimu je jedno ci je dokakany, on to nehlasi a keby ho nebolo citit tak ani nevieme... no ale ked ho dam na nocnik sadnut tak sa aj vycika a aj vykaka ked mu treba takze aspon trochu usetrim pranie plienok 😉. Inak to nejak extra este neriesim.

Ja som bola dnes po lekaroch - najprv s malym, ten je ok okrem kasla, potom so sebou, tak ja mam atb bo mam aj priedusky chytene 😝 no takze sa kurirujem, ako dobre ze prsi lebo ma to nelaka von...

hribikana
1. dec 2009

ahojte, u nas dnes konecne po 2 tyzdnoch svietilo slniecko, takze sme si skoro cely den uzivali von 😀

kape
1. dec 2009

Hribi a u nas v BA je dnes otrasne prsi skoro cely den. Tak si ho len uzite.

danulik
1. dec 2009

ahojte, tak sa hlasim..
od soboty sme u nasich, lilienocka to velmi zle znasa, nie ze by sa jej tu nepacilo, ved je tu zvyknuta, ale vecer nechce zaspat ☹ prvy vecer asi 2 hodiny plakala, nic nepomahalo, nakoniec som ju uspala v kociku.. bolo mi jej strasne luto, velmi chcela ist domov 😢
teraz zaspava s nami v posteli, sama do postielky nechce ist ani za svet, len sa k nej priblizime a uz place 😢 a drzi sa ma ako kliest.. takze zaspi v nasej a potom ju prekladame..

inac sa mame fajn, ale uz sa tesime na nas byt 😉
lili ma dva zubky, novu kefku 😀 nocnik nechce ani vidiet, ale zatial mi to nevadi.. ked sa vykaka alebo vycika, tak si chyta plienku, vidno, ze jej to nie je prijemne, ale radsej vydrzi ako by sa mala nechat prebalit 😝 to je nasa nocna mora.. papa teraz celkom dobre, aj vela ovocia, tak som rada..

drzte sa vsetky a ja sa zase niekedy ohlasim 😉
cmuk detickam 😵

kape
1. dec 2009

Danulik tak do skoreho stahovania, nech uz ste v novom bytiku.

Ja som sem nakukla, aby som Vam dala tip na dobru stranku https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

jancia
1. dec 2009
kape
2. dec 2009

Jani, hej dik 😉

nika.r
2. dec 2009

ahojte 🙂

u nás to už krásne vonia Vianocami. Dnes sme s Tomáškom piekli medovníčky a ani som nečakala, že to bude mať taký úspech. Najprv sa bavkal s cestom a potom s jednou várkou, ktorá nám zhorela 😅 V polovici pečenia som ho chcela ísť uložiť spať, ale ani náhodou nechcel odísť z kuchyne, zaspal nakoniec o dve hodiny neskôr ako zvykne.

danulik, cítim s Vami a zároveň sa už veľmi teším, keď budeme mať podobné sťahovacie problémy ako Vy 😝 Viem, že potom budem zničená a unavená, ale teraz sa na to teším. 🙂

všetkým chorým prajeme skoré uzdravenie.

hribikana
2. dec 2009

ahojte,
v poslednej dobe je tu nejak ticho
u nas dnes zas svietilo pekne slniecko, takze sme si ho uzivali von
boli sme aj na ockovanie ... mala to zniesla v pohodicke, ziadna reakcia, zatial, uvidime ci sa neobjavi neskor, pretoze reakcia sa ma objavit niekedy madzi 7-10 dnom, ale verim, ze ziadna nebude ... vazi 12,20kg ale nemerali mi ju, to musim skusit zajtra ja 🙂 aby sme vedeli co napisat do babatkovskej knizky
odber pupocnikovej krvi za 1€ som nevyhrala 😉 no co uz ... len nech nam ju nikdy nebude treba
pekny vecer

elly111
3. dec 2009

ahojte
veru nikde nikto, my sme tiež väčšinu času vonku, alebo máme stále niečo na práci alebo sa hráme, skladáme drevené 100dielne kocky, drevené puzzle,...to nás baví 😀
hribi verím že reakcia nebude žiadna a pekne nás už hmotnostne dobiehate všetci sa teším 🙂 , my máme 12,6kg
uff ako to letí a týždne pribúdajú, že 29tt 🙂
nika my sme napiekli a dva plechy zjedli, u nás sa neoplatí piecť vopred 😀

elly111
3. dec 2009

Konečne som našla kde sa nachádza Meblik v Bratislave
http://www.mebliknabytok.sk/kontakt/

eminkaa113
3. dec 2009

ahojte

no u nás slniečko už 2 dni nebolo. včera aj doobeda trocha vykuklo, ale potom si to rozmyslelo a odišlo na východ 😉
dnes ráno sme vstali a ani cez okno som nevidela, taká hmla a všetko biele. dobre v noci mrzlo, ešte teraz máme -2.

lilienočke gratulujeme k druhému zúbku, dúfam, že vás čoskoro dobehneme 😀

dievčatá, do kedy sa musí tá vakcína pichnúť??? do 2 rokov alebo skôr? do 18 mes.?

hribikana
3. dec 2009

ahojte,
takze u nas je dnes zase krasne 🙂
emi - vakcinu terba pichnut do 18mes., ja som to riesila cim skor preto, aby som nemala starosti tesne pred porodom, nech mam malu teraz pod dozorom, kym ju este vidim pod bruchom 😀
jaj, vona pernickov ... ste mi narobili chutky, asi budem tiez piect, aj ked som si tento rok povedala, ze urcite nie

iwuskaaa
3. dec 2009

Ahojte mamičky 😉

tak my sme predvčerom boli s Dávidkom chorí 😒 . Nejakú črevnú virózu sme chytili, dnes pokračuje manžel. Ja som bola od rána ako zbitý pes, nič som nevládala, bola som slabá, roztrasená. Malého to chytilo večer, asi trikrát zvracal, no na šťastie to bolo iba jeden deň.
Včera som konečne upiekla medovníky, aspoň tie my na šťastie vyšli 🙂 .
Noci máme také, že Dávidko si zvykol spávať medzi nami, ale túto noc sme to rázne zamietli! Tak asi dvakrát, čo sa zobudil si poplakal asi 10 minút, ale nakoniec zaspal v postielke. Keby spal normálne s nami, ale to je katastrofa, cestuje, po hlave sa nám tmolí 😀
U nás je dnes hmla, je škaredo a zima 😖 . Ale tak no...čo sa dá robiť 🙂

katinka0000
3. dec 2009

ahojte!

hribi: skoda, ze ti fotku nepridali skor. mozno pri tretom. 🙂

my sa mame fajn. s nicom sa cele dni hrame, chodime von, ... strasne ten cas leti, o chvilu su tu vianoce. ked sme vonku, tak ho strasne bavi, ked sa odstartujeme a ja mu poviem napr. kto bude prvy pri brane a on uteka ako o zivot, aby tam bol prvy. a ja akoze uz nevladzem a on sa na tom hrozne smeje a bavi.
nico ma v nedelu meniny, tak mame zase oslavu. teraz v nedelu som oslavovala moje meniny. v sobotu ideme do rakuska aj s nicolaskom, tak budeme mat taky mensi vyletik.

posledne tri noci nicolasko spava s nami, lebo mu idu zubky. hrozne sa slini, prstiky ma stale v ustach. ale tuto noc to bolo uz lepsie. len 1-krat papal a ani sa tak casto nebudil.

u nas je celkom fajn, svieti slniecko.

jancia
3. dec 2009

Ahojte tak my mame za sebou blbu noc, Tomi bol asi 10x hore ale nastastie mam cicik vzdy pripraveny 😀 a ide mu prva stolicka, uz je skoro cela von tak to pripisujem tomu... a Iwuska to skakanie po hlave poznam doverne 😖
Inak cez den anjelik samozrejme s rozkami, lebo vystraja o sto-dvesto 😉

Hribi nevadi, mas stastie v laske 😵

Elly ten nabytocek je krasny, idem popozerat stranku

jankamanikova
3. dec 2009

Ahojte!
Tak hlasim sa z Janyho notbook, moj je pokazeny. Jakubko sa o to postaral; dovtedy ho skusal, az doskusal. Jany je nahevany. Vydrzal moj book aj pri Janikovi, aj pri Matuskovi, ale Jakubko je expert na vsetko. A tento tyzden je zaujimavy na pokazeniny - odisla mi pracka, neda sa opravit; stratila som OP, uz len cakam, kedy bude hotovy; odisiel mi CD prehravac (po desiatich rokoch dosluzil) ... Tak parada, vsetko naraz pred Vianocami. A pritom cely rok bolo taaaak super ...

Inac sa mame dobre. Vianocna vyzdoba je vylozena a kazdy den dorabame, co sa da. Same farby, lepidla. Len na Jakubka musim davat pozor, lebo on je schopny s nozkami vliezt do farby a prechadzat sa po celom byte a tesi sa a potom zlosti, ked ho beriem od farieb prec. Deti sa tesia, lebo malovanie miluju a spievame a pecieme ...

Danulik - uplne Lili chapem a pusinkujem ju. Potrebuje Tvoju neznu naruc a objatie ovela viac, ako kedykolvek predtym. Verim, ze vianocna atmosfera ju odviaze a nove darceky budu dobry psycholog. tah. Drzte sa!

Jancia - vyliec sa. Odporucam varene vinko so skoricou, vypotit sa a spaaaaat (co asi nehrozi, nie?) ...

elly111
4. dec 2009

ahojte, jee vy vypekáte, zdobíte, nás dnes čakajú samé neromantické veci ísť na poštu a do banky,... 😅
jancia vypýtala som od nich aj cenník, už poslali, tak ak máte niekto zájem o meblik cenník v Eurách pošlite mi emailovú adresu, mne sa to zdá dosť drahé, tá posteľ s úôložným priestorom 90x200, okolo 300€

hribikana
4. dec 2009

ahojte,
elly tak to mas pravdu, ze vypekame, akurat sa chystam upiect zopar pernickov, uvidime, co z nich bude, kedze nemala som hladku muku, ked som robila cesto, tak som tam supla polohrubu 😀 ... a tiez som doteraz mala neromanticke chvilky, posta, banka, ale v knihkupectve som nine na mikulasa kupila krasnu knizku, vola sa adventny kalendar a v sebe ma kopu malickych knizociek, ktore sa daju zavesit na vianocny stromcek, pripadne, ja malej na to vyhradim take prazdne vetvicky v pletenej vaze, nech ma radost a neublizi si ...
ja som tiez uvazovala nad tymi krasnymi detskymi nabytockami, ale cena ma velmi rychlo odhovorila, tak som si povedala, ze izbicku radsej vyzdomim inymi menej nakladnymi detailikmi
pekny dnik

elly111
4. dec 2009

hribi máš pravdu 🙂
A tiež sa chystáme už pár týždňov do kníhkupectva, snáď to stihneme do Vianoc 🙂
A čo perníčky, podarili sa?

elly111
4. dec 2009

Že sa pýtam, že? Jasné že sa podarili, to len mne sa v kuchyni často veci vyvinú inak ako očakávam 😀

jancia
4. dec 2009

Ahojte babule, ja mam teraz veget, doobeda bola mamina vyvencit Tomiho tak som si upratala a teraz kym spi dufam ze este stiham cafe 😎
jankamanik dakujem, no nehrozi ani to vinko lebo beriem atb ☹ ale buduci tyzden nejake dam na vianocnych trhoch, to sa ani neopijem bo to riedia, nie ako ked moj svokor spravi, dala som si asi deci a sa mi normalne krutila hlava 😝.
ozaj vy este nemate fotky z toho atelieru?

elly no tak ten cennik ani neposielaj, ze 300€ za postel... no... 😒
inak vcera sme boli pozriet jeden bytik a mne sa teda velmi pacil, aj cena dobra, uz len manzel sa musi vyjadrit...

jancia
4. dec 2009

Janka no Jakubko je pekny expert 😉 tak dufam ze tatik sa dlho hnevat nebude...

No u nas este vianocna atmosfera velmi nie je, akurat mam na stole adventny veniec a cecinu, no ale zbieram nejaku inspiraciu a aj to bude, piect sa chystame spolocne so sestrou u maminy a potom pojdem este svokre zdobit medovnicky, mnaaam 😵

Tak prijemne pokojne dni vsetkym 😉

Danulik aj my na Vas myslime, Lilinka to zvladne, hlavne aj ty bud v pohode a bez stresov...

hribikana
4. dec 2009

perniky vysli ... mnaaam, neviem ci vobec na zajtra nejake ostanu 😀
janci - len sa pekne liec a neupratuj ... dufam, ze sa novy byt bude pacit aj mangelovi
janakmanik - na tievase foto sa uz aj ja tesim 🙂

jancia
4. dec 2009

Ahojte no piatok vecer a zase nikto... ja som sama doma, Tomino uz odfukuje... kto sa ku mne prida? Mam tu aj dobry cajik ovocny 😵

basky
4. dec 2009

Ahojte,
Jani, ja som tu, idem docitavat, vidim, ze ani nemam toho vela 😉 . Asi vsetky upratujete, peciete, zdobite ....

My uz doma vyzdobene mame, dokupili sme nieco, aj ozdoby na okna, farbne aj biele, tak sa vytesujume 😉 Hlavne nas Simik 🙂

Babulky, ak mate dobry overeny recept na medovniky, nepridate ho sem prosim?
Ja sice mam doma nejake, ale chcem robit troska ine ako nasi a svokrovci, nasi robia medovcnicky co sa daju hned jest a svokrovci take, co musia par dni stat. Je mi jedno, aky recept date, urcite bude trosku iny ako mame v rodine. Dakujem
A ak mate aj ine dobre jednoduche recepty na kolaciky, sup s nimi. Ja peciem asi 5 druhov kolacov cely rok, no chcem zacat aj s vianocnymi, aj ked nasa rodina tolko pecie, ze sa nestiha jest.

Vcera sme boli vyse 2h na vianocnych trhoch, aj so Simim, velmi sa mu pacilo, vyzdoba, stromceky a cela atmosfera, urcite este aspon 2x pojdeme. Aj sme troska vymrzli a farbu chytili 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre