♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
30. mar 2011

@seagull2404 @vladka84 Nelinka zaspinká v našej posteli po kojení ale pár min potom ,lebo ona ked sa napapá tak lahne na bruško a ja ju hladkám po chbátiku a za pár min spinká 🙂 asi po hodinke ked viem že tuho spí ju preložím do postielky,potom okolo 1-2 ju nakojím po sediačky a položim ju späť.ked sa zobudí už po 5tej tak ju už kojím po ležiačky a nechám ju v posteli lebo nad ránom sa už často budí a treba ju hladkať po chrbátiku aby spinkala,inak by strašila už od 6tej 😉
@vladka84 aj moja zaspáva v noci na prsníku,ale musím ju nakojiť po sediačky aby som ju mohla dať do postielky,vyskušaj 😉 papám v noci 2x a ked sa okrem toho zobudí tak jej dám čaj.to mi velmi pomohlo že som ju naučila na ten čajík lebo tiež som kojila aj 5-6x za noc 😒

eis4
30. mar 2011

@vladka84 som napísla že papám v noci 2x,tak to malá papá nie ja 😀 😀 😀 😀

eis4
30. mar 2011

baby ja som asi vyhodila do koša ovládač od setup boxu 😒 už týždeň ho hladáme a nič ,už som pozerala aj v mrazničke 😒 mm povedal ž esom ho určite vyhodila do koša ked som upratovala 😀 😀 neviem či nám UPC daju nový,ved čo im poviem ,vyhodila som?

mirmaj
30. mar 2011

@eis4 ja som tak hľadala struhadlo do mixera, mm ho tak vyložil z umyčky že ho od jesene nemáme, tak som objednala nové a v predajni sa mňa dívali ako na blba, že ako sme mohli taku veľkú vec niekde založiť 😲
@seagull2404 aj ja mylsím že taký stava fin. zabezpečenia nebudeme mať ani my nikdy 😝
@vladka84 ale tak zasa my sa nekojíme, takže s nami sa nemôžete nejako porovnávať, ja by som asi tiež kvôli pohodliu urobila to čo ty 😉

hajatanufus
30. mar 2011

@seagull2404 neplanovali 😀 chceli sme ale az neskor ale asi to tak ma byt ved uz nie som najmladsia tak co mam cakat no nie? 😀 a manzelovi by som nic nehovorila az potom ked vyjdu dve ciarocky 😀 on do toho predsa nema co kafrat no nie? moj mm sa tesi ale ja to musim vynosit a porodit tak snad ho to trosku zmeni a zacne mi viac pomahat lebo byt tehu s dvoma malymi detmi nie je vobec ziadna sranda a este to male levica mi nechce v noci spinkat a buntosi tak je to o to tazsie ze potom sa mi cez den nic nechce a neviem sa ani lucinke venovat ked som unavena 🙂 zae sme neboli dva dni vonku teda len vcera a dnes asi tiez nepojdeme lebo dazd visi na nitke a ja uz potrebujem zehlit len nemam silu 😒

eis4
30. mar 2011

@seagull2404 krásna je a si velmi šikovná,krásne fotky. 🙂 aj my máme taku čiapočkua pozerám že si kupila aj ten hríbik takže asi máš aj tu hraciu deku.ako sa malej páči? moja tam vydrží tak 2 min a už cestuje po byte 😀

eis4
30. mar 2011

@hajatanufus jééééj gratulujem k bábätku 😉

vladka84
30. mar 2011

@eis4 no, lenze mi cajik nepijeme 😒 teda pijeme, ale len z lyzicky, flasu nechce ani za nic, tak to nam asi nepomoze, ked jej v noci zacnem davat na lyzicke cajik - asi by na mna pozerala ako na blazna, ze co jej to robim 😀
ja neviem ona tak celkovo divne spi - napr. vcera zaspala pred osmou a o deviatej uz mrncala, musela som jej dat cucnut, trosku ju potulkat a spinkala do pol dvanastej - to sa napapala, potom bola hore o pol druhej - cucla si, zase o pol stvrtej - papala a potom o siestej - ranko - to aby si aj mama oddychla dala dlhsiu pauzu 😕

hajatanufus
30. mar 2011

@eis4 dakujem 🙂 my sa v noci tiez kojime posediacky lebo ja snou potom neviem spat ona vydrzi byt prisata aj tri hodiny a za nic na svete to prso nepusti a cumel nechce a tiez ju potom davam do postielky a spinka na brusku lenze niekedy sa prebudi a nechce spinkat tak ju musim znova uspat na prsku a tak...

vladka84
30. mar 2011

@mirmaj to hej, ja som Timku kojila kratko a vlastne hned ako sme presli uplne na UM, tak prespala celu noc - to mala 4mes., takze preto som teraz taka vyjavena z toho, ze mam tak casto vstavat 😀

eis4
30. mar 2011

@mirmaj presne tak vrieska aj moja ,ako malý pavián,alebo ako prasiatko čo ho ide zabiť 😒 a hlavne v noci pri prebalovaní,tak to je koniec sveta.susedia su určite hore každu noc medzi 1-2 hod 😀

eis4
30. mar 2011

@vladka84 aj moja presne takto papala v noci 🙂 na flašku som ju učila 3 mesiace ale podarilo sa 🙂 začala piť asi od nového roka inak nechcela a teraz mi stiahne naraz celu flašu 160ml 😀

eis4
30. mar 2011

@katulkaaaaaa aj nelinka celý deň vykrikuje že mama ale ešte nevie čo to je 😀 ale vie to povedať krásne,tááák sa teším 🙂 a niektorý deň ráno som sa jej pytala že kde je tatino? a ona na neho pozrela a povedala tata 🙂 ale to bola len náhoda lebo odvtedy nepovedala 🙂

hajatanufus
30. mar 2011

o.k. babenky ja sa zatial lucim idem zehlit kym mala spinka potom sa zase ozvem ked pozehlim tu horu teda len detske veci aj ked sa mm stazuje ze chodi neozehleny ale zial ja mam len dve ruky a nestiham a to ma este caka hora riadu a vysavanie lebo vysavat mozem len ked mm nespi inak by ma asi nenavidel 😒

akika722
30. mar 2011

baby?davate fusaky či už len deky a nanožniky?ja mam fusako-nanožnik..davať to ešte??????????????????????????, 😨

eis4
30. mar 2011

@akika722 fuu to by ma velmi nasr.lo keby mi sem vodili cudzích ludí.a že do skrine 🙄 🙄 🙄 tak to je už moc 🙄
ja ešte dávam fusak ale malá ho už nechce kope nožičkamy a vykrikuje ked jej ho zapínam,ale ja mám taky celoročný že ked vyberiem zimnu vložku tak je jarný alebo jesenný 🙂

akika722
30. mar 2011

@eis4 je moja je 🙄

memory97
30. mar 2011

@majka35 blahozelame🙂
vy ste toho teda stihli od rana🙂

eis4
30. mar 2011

@seagull2404 neviem aký máte zvonček.my máme taký obyčajný kruh a o to bije kladivko.to kladivko som obalila leukoplastom a ledva to počuť 😉

vladka84
30. mar 2011

nobaby, my uz sme hore, spapli sme vyzivku, ideme sa pomaly poobliekat, dokojime a pojdeme von - u nas je tak kraaasne dnes, ze je hriech sediet doma 😉
@akika722 ja davam fusak, ale nedavam nanoznik a Karinka nie je velmi naobliekana - ma body, pancusky, nohavice, tricko dl.rukav a na tom bundicku s kapucnou a tensiu ciapocku... u nas je teraz 15 st. ale ked zafuka, tak je este studeny vietor...
@es4 tak budem dalej skusat flasu, mozno sa raz chyti...

kvietok121
30. mar 2011

@akika722 ja ano ale len pod neho a ked fuci trosku prikryjem nozicky
@hajatanufus tak sa tesim, juj normalne klobuk dolu ze budes mat tri deturence za sebou krasne aspon sa budu krasne hrat spolu, vsak si vravela ze aj teraz tie dve spolu blaznia
@katulkaaaaaa moja ani moc nemusime ryzu, ale vies co robim jednu lyzicu ryze a jeden zemiak a potom zje, samotnu by nezjedol 🙂

memory97
30. mar 2011

@kahlan1 krasna je malinka. taka velka slecna🙂

@danulka3 malemu sa v stolicke velmi paci🙂

memory97
30. mar 2011

@akika722 a nema na spodku take vysuvne nozicky pracka, tie nove typy to mali myslim, ze vsetky🙂 ked sa posuva, tak nie je v rovine.

jankasramka
30. mar 2011

vcera som musela rychlo zdrhnut voon lebo to sa uz nedalo vydrzat. navyse mam pocit ze uz nielen kasle ale asi ho aj zacina boliet hrdlo ako mna. no ja som uplne stratila hlas a hrdlo ma boli priserne stale nieco cumlem aby nebolelo tak ak bude mat to co ja tak si este uzijeme chudatenko, v noci sme boli hore kazdu hodinu a nemohol ani za nic zaspat ☹

@liba78 no ja si s mateom na rukach pocitacu ani nemozem sadnut lebo v momente sa zacne nudit a mece sa lozi po mne a chce trieskat po klavesnici 😒
@eis4 tak to bude naozaj nelinka po mamine 😀 a ze kratase po suknou 😀
no ale ja som bola tiez take "chlapcisko", viac ma bavili chlapcenske hry ako dievcenske 😀

eis4
30. mar 2011

@jankasramka no a potom sa čudujeme že máme také živé detičky,ked maju byť po kom 😀 😀

jankasramka
30. mar 2011

@eis4 u nas mama este pocut nebolo. on stale len dokola to iste ze babababababa. ale tak ja som sa zmierila s tym ze on bude asi posledny z vas vsetkych hovorit. vraj dvojjazycne deti zacinaju hovorit ovela neskor....
@vladka84 jej, u vas sa uz takto oteplilo?nejak nesledujem pocasie tak ani neviem. u nas bolo vcera konecne trosku pod mrakom tak ja som sa zas z toho tesila 😉

kvietok121
30. mar 2011

@jankasramka moja ani ja nemozem k PC ked je matejko hore, lebo bud mi taha snury tak ho musim zobrat, a ked je pri mne tak vymysla 🙂

kvietok121
30. mar 2011

@jankasramka ale potom su velmi sikovne tie dvojjazykove 🙂 poznam to mame krsniatko 🙂 dokonca troj

jankasramka
30. mar 2011

@seagull2404 mne sa tiez nedavno rozbil pohar a rozprsklo sa to snad vsade a tiez som sa bala ale nepozeral sa na tom. stalo sa mi nieco ine. tak sa idem priznat. som mu strihala nechty cvikackami. a on je zlaty pekne sa necha ale na poslednom sa zrazu dajak mykol lebo prebehla macka a ja som mu odcvikla kus z palca. teda z toho vankusika. ale on nejak neplakal, mozno tri krat mrnkol a krv mu tiekla prudom skoro. vsetko bolo od krvi- ja on aj kupelna a tiez som nevedela co robit 😖
ale dala som len pod prud tecucej vody a potom gazu s peroxidom vodika a uz je ok...

jankasramka
30. mar 2011

@kvietok121 a kedy zacalo hovorit krsniatko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre