♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
31. júl 2010

@akika722 kedze je toto otvorena tema,nevyjadrujem sa k tejto teme 😅
idem ja kocky na tie moje slaaaaaavne okna,knecne budu krasne vonavucke

groka
31. júl 2010

@katulkaaaaaa tak ja som uz dnes tolko porobila od rana,ze okna budu moje posledne 😀

akika722
31. júl 2010

@vladka84 moja si vzala dovolenku radšej teraz aby nemusela byť 20 min s malym ked budem v nemocke...a ta truba mm je ticho...
ked sme prerabali izbu myslela som že sa poyta či niečo netreba pomocť abo s malym a ona že ja nepridem ved čo budem zavadzať...
mne najviač vadi to že je dama velka...nechty,vlasy make up-tak zvyšok...no pes a tak ja ☹

akika722
31. júl 2010

@groka neoplati sa...okna?tak to by ma s tym bruchom nikto nedonutil...ved gravitacia no nechcela by som z tretieho poschodia 😀

katulkaaaaaa
31. júl 2010

@akika722 neries,nezmenis to,podme na veselsiu temu 🙂

kikuska25
31. júl 2010

@groka nemyslim ze sa otocil cely to je uz nato velky ale urcite potocil ritkou alebo nohami citim to lebo mi to tlaci aj na chrbticu..bo niekedy mi je super a niekedy sa velmi zle vyspim a mam bolesti..

liba78
31. júl 2010

@akika722 tak to nemáš dobré, mňa má moja svokra rada a ja ju tiež. A odkedy mi zomrela /budú teraz 3 roky a mala 54/ moja mamička, tak mám pocit že mi hľadí ešte viac. Býva aj dosť blízko, cca 300 m, a moji chlapci sú u nej každú chvíľku. Kubík, ten vždy ku nej príde "babka, prišiel som ťa pozrieť a dáme si kapučíno" od malých bábätiek ich kŕmila BEBE keksami namočenými v slabučkom kapučíne s mliekom. Tak si na to strašne zvykli 😀 😀 😀

vladka84
31. júl 2010

@akika722 moja nie je az taka striga, vlastne mi na nej vadi len jej povaha 😀 😀 😀
ale inak sa ku mne sprava pekne, aj mm mi stale hovori, ze ako o mne vsade pekne hovori, ze ona ma ma rada, len nechce obtazovat... si myslim o nej svoje, ale som ticho, lebo predsa len, je to jeho mama a aj ked vidi jej chyby, neda na nu dopustit a ona je asi to posledne kvoli comu sa s mm mozem hadat... mame aj lepsie temy 😀

katulkaaaaaa
31. júl 2010

citala som na nete ze sex pred porodom nema absolutne ziaden vplyv na rozbehnutie porodu...tak naco nam to ti nasi gynekologovia radia?ze robili studie,kde baby sexovali a kde nie...a tie co mali sex porodili v priemere o tri dni skor ako tie co nic....takze nic....stare babky mali osveceny horuci kupel kedysi...ale ja si myslim ze proste mimino vie kedy je cas a mozeme sa aj na hlavu postavit aj tak to zacne kedy ma... ☹ tak ostava len cakat a dufat 😝

akika722
31. júl 2010

@liba78 😉 😉 😉 bud rada že ju máš,,,no taka prava babička 😉 😉 😉 😉
ok zmena temy nech mam pekny deň 😎
ake mate počasie baby???

akika722
31. júl 2010

@vladka84 no nepočula som aby sa o mne škaredo vyjadrovala aj sa snaži ale ...každy je nejaky a maš pravdu...su aj lepšie temy 😀

akika722
31. júl 2010

@kikuska25 možno to preto tak citiš ebo mimi je už velke a keby sa aj otočilo nijako to nemože ubližiť ani tebe ani jemu ved maš sekciu planovanu 😉 neboj

vladka84
31. júl 2010

no vstavam ja uz ozaj z toho gauca, lebo tu dieru vylezim... vecer si vas docitam, pekny den baby 😉

@akika722 u nas tak polooblacno, sem tam vykukne slniecko, sem tam zafuka vietor, tak celkom prijemne...

akika722
31. júl 2010

@katulkaaaaaa ja si myslim že skôr môžu prisť bolesti ked vela makaš cez den 😀 😀 😀
preto ja oddychujem 😀 😀 😀

vladka84
31. júl 2010

to pocasie vystihuje aj nasu naladu doma... som si to ani neuvedomila 😀

akika722
31. júl 2010

@vladka84 no 😠 😠 😠 horuuuco 😠 😠 😠 asi pojdem byvať na zapad 😠 😠 😠

akika722
31. júl 2010

@vladka84 asi stači aj do popradu 😀

vladka84
31. júl 2010

@akika722 staciii, u nas je vzdy chladnejsie, sme pod Tatrami..
idem fakt... pa

kikuska25
31. júl 2010

@akika722 ahojky ja viem len som reagovala nato ze ako to citim ze sa otoci..neviem ale citim to niekedy mi napr.velmi tlaci na konecnik az..alebo do chrbtice takze podla toho viem ze sa tam mrvi ten drobec..je velky a kedze ma nizko uz hlavicku tak sa mi aj zle sedi aj ma vsetko tlaci na brusku kazde aj ked tehotenske nohavice..vies ja uz to nechavam na prirodu kedy mi drobca da dnes som aj dost porobila doma aj ked mam trosku strach ale som si povedala ked sa to ma stat tak sa stane ci robit budem alebo budem lezat 😎 a ako sa citis ty?

akika722
31. júl 2010

@kikuska25 tiež mi tlači občas mam pocit že samo vpadne zo mna 😀 to už dlhšie trva
a nehorazne ma bolia kosti celaaa panva hvavne zo spodu,ale asi tiež vahou babatka...kym nerodim je to ok 😀 😀 😀
už musime vydržať hlavne že sa hybu vtedy je všetko ok 😀 😀 😀

akika722
31. júl 2010

@kikuska25 určite ti ešte budu robiť usg tak určite dr zisti aku ma polohu babo...pri predoperačnych by mal robiť aj prietoky,,, 😉

akika722
31. júl 2010

a zaaaseee som tu saaamaaa ☹

liba78
31. júl 2010

@akika722 u nás je celkom pekne, slniečko-občas mráčik teplota akurát, bola som vonku na lehátku, ukázať bruško slniečku. Moja sestra vraví, že ho mám občas opalovať aby nemalo potom žltačku... neviem, čo je na tom pravda 😅

kikuska25
31. júl 2010

@akika722 ja uz mam hlavicku jeho uplne dole pri poslednej kontrole mi ho doktorka akoby za krk chytila ked mi ukazovala aku ma polohu..a vazi uz cez 3kg drobec maly ved nie nadarmo som pribrala 30kg 🙄 a to ake mas pocity sme natom rovnako tiez mam niekedy pocit ze asi vypadne 😉 😉 ale moja ved ty uz to mas za par v dobrom ti zavidim sa neviem dockat 😵

liba78
31. júl 2010

@akika722 neboj ešte som tu ja...

akika722
31. júl 2010

@liba78 myslíš???dufam že od stredy sa počasie zhoršííí

akika722
31. júl 2010

@kikuska25 uf...tak to je už chlap...ja ani netusim vahu a dlžku mojej dr,sa nevyjadril...uvidiš rychlo to ubehne...mne sa tam ani nechce budem bez syna ☹

liba78
31. júl 2010

@akika722 no tak to neviem, zatiaľ len o zlepšovaní máme info... 😝 tak asi budeme rodiť v teple 😝
ešte ma napadlo, nemohla by mať pôrodnica wi-fi sieť ?

akika722
31. júl 2010

@liba78 a kdeže je 21?????zajtra ma termin..sa mi zda že sa na nu už niekto pytal no nepamätam kedy pisala naposledy

groka
31. júl 2010

@akika722 davam bacha,nedviham ani velmi ruky hore,mozno to niecomu pomoze,aj ked silno pochybujem ja uz 😀 a velmi pomalinky ich umyvam,teraz som len s vodou a ramy a lestit idem ked oddychnem,lebo fucim jak pes 😀 potom pojdem si tu zmrzku kupit a lahnem do postele asi aj spat,ved ani neviem,kde mam pichnutu baterku dnes 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre