• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Evitkamalicka dakujem :slight_smile:

Baby máte niektorá skúsenosti s tou pretočenou maternicou?
12. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja držim, ja som bola počas prveho tehu len na jedinej skuške - na filozofii a skoro som potratila jak mi lepilo,dostala som E a dala odklad , a nakoniec sa na celu školu vyprdla
12. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka, ja ju mam vraj vzadu, to som prvykrat zistila teraz, doktor tvrdi, ze to nevadi, ze sa mi aj tak teraz cez tehotentvo vyvali hore, ze to nie je nebezpecne, tak neviem
12. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne dali pre istotu duphaston a že môžem mať kvôli tomu bolesti. Takže ty ju máš tiež v RVF? A to sa sama potom pretočí?
12. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rubinka, ako bude maternica rásť, tak sa "prehodí" dopredu, neboj, nie je to také nezvyčajné :wink:
12. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem že ste ma ukľudnili :slight_smile:
12. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja idem dnes do poradne o 15.30, drzte mi prosim palce, nech je vsetko oki, uz sa bojiiim
12. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi neboj sa, všetko bude ok a dúfam že budeš mať už aj nejakú fotečku :slight_smile:
12. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi, ja uz fotku mam, z 8 tt, kde malo babenko 1,2 cm
12. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi neboj, drzime palceky
12. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka neboj, dobre bude :wink:
12. jan 2010 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam, ja sa bojim aj toho merania NT
12. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a v ktorom tt vlastne si?
12. jan 2010 o 10:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. Dievčatá asi každá sa bojím každej poradne, či tá naša fazuľka sa má dobre a rastie ako má. Ale my to zvládneme, však mamy toho musia zvládať veľmi veľa.
12. jan 2010 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit podla PM 12 tt ale babeno bolo po 2x mensie o tyzden, mala som dlhe cykly, 35-37 dnove, takze by som mala byt v nejakom 11 tt
12. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon - bojíme
12. jan 2010 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je sranda tvojwe malo v 8tt 12mm a moje len 5mm a to ešte napísal že vyzerá že je GV o 4 dni vačší ta vyjde z toho dakto?
12. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, vítam všetkých nových členov:slight_smile:
tiriel: aj ja som mala túto noc strašný sen, ešte teraz mi je z toho nanič, lebo bol úplne reálny a prišla som o drobca, tak som sa v noci zobudila spotená a hneď som rozsvietila a hľadala krv....hnusný sen
Ináč dnes mi je zase zle, zopár dní to už bolo fajn, ale to bolo asi len ticho pred búrkou:slight_smile:)))
Ja už sa na poradňu teším, idem síce až 20.1., ale chcem vedieť, či je všetko ok.
Zuzi držím dnes palce, pribudne ďalšia fotka do albumu :wink:
12. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka moje malé malo 8+0 - 17.6 mm a napísal mi, že to zodpovedá 8+1 žeby som mala obríka?
12. jan 2010 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leteku, tvoj doki ti to urcil dobre, 8 tt zacina pri 15 mm, takze v podstate aj mojich 12 mm bolo na osmy tyzden este malo
12. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte letné cakatelky :wink: :dizzy_face: tiriel krasne tehu a nech zubrienka pekne rastie. :wink:
12. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som 7+1 a mali sme CRL=5mm a tvrdili mi že to zodpovedá tomu 8. týždnu a mne to ani inak výjsť nemože že by som bola kratšie tehu lebo viem kedy som mala ovu. A nevyjadrovali sa že by bolo bábo malé. Predsa len meria sa tam predsa len od hlavičky po zadoček takže s nožickami má viac.
12. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi, ale aj mne merali od hlavicky po zadocek, to sa este v tomto stadiu ani inak neda merat
12. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne to tak meral
12. jan 2010 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja fakt neviem :frowning2: možno je to tým že som nízka, neviem.
12. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw dik , som rada že niesom sama - mame tu 2 bosorečky a my dve sme zas odroda anjelskej smečky,verím že čoskoro pribudnu dalšie a obsadíme každý mesiac v roku
12. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka ale tvoje mimi je o týždeň mladšie a bábo rastie tuším 1 mm za deň tak to v podstate sedí a ak povedal doktor, že je také aké má byť tak je také a hotovo, aj keby malo byť menšie. Mňa doktor strašil celý čas keď som čakala malú, že aká je veľká a ona sa narodila s váhou 2850 a 48 cm, takže bola prcek.
12. jan 2010 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leteku akože je o týžden mladšie? Baby ja som mala príznaky už taký 10 den po ovu a test mi na 13DPO ukázal už pekne výraznú čiarku, keby som bola o týžden menej tak na 6DPO mi určite takú neukáže a nemali sme potom ani sexík takže...
12. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby :slight_smile:

tiriel, ty mas teda sny, asi vela konikujes :wink:
tea, drzim palce na skusku a aj ramenu
witchka, dakujem, ja viem, ze sa to pomerne casto stava, tak na 50% sme to cakali, ale sme stastni aj kvôli jednemu milacikovi :dizzy_face:
mywiel, ahoj ty budes septembrovka? uau vies to uz dlho? gratulujem!!! :sweat_smile: hodim niekedy IP :wink:
zuzi- druim palce v poradni a nahod uz fotky a tt-cka, ked uz si 11-12tt, ci preco nechces?
12. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,moj maly sa po 11tt rozbehol,že bol o 10dni väčší a narodil sa 3kg a 49cm,takže podla tých mier sa neda hovoriť,kto akeho obrika porodi. asi zaleži od kvaliti ultrazvuku a kolko je jeho možná odchýlka v dnoch/týždnoch pri meradí. zvyčajne je na konci ,kde sa udava vek napísane + - 7dni . a tiež je rozdiel merat dlžku tehotnosti podla gestavčneho vaku - moj trebars rastol pomaly a teraz je tam fazulka natesno a lucyn si tam pláva jak v bazene a rozdiel meriať CRL -temeno zadok.

ale tiež mi je divne že ina dlžka CRL - iny vek podla doktorov /reps.usg
12. jan 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok