♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 tak to sa tesim, ja som este aj dobrovolne poistena tak by som mala dostavat aj z toho ale to este tiez netusim kolko nic mi este neposlali

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 neboj zachvilku to pride ... musime mysliet na to ze ked sme sa dozvedeli ze sme tehotne .... tak vtedy to bolo dlho ... teraz je to len kratulinko

vladka84
2. aug 2010

@kvietok121 na tu matersku som aj ja zvedava... zo zakladneho platu mi vychadza 207 Eur, taka almuzna, ze dovidenia... ale nastastie som si priplacala DNP, dufam, ze mam vsetko v poriadku a materska sa mi pekne zvysi 😎

akika722
2. aug 2010

@kvietok121 ked si dobrovolne platiš myslim že cca 15000sk

vladka84
2. aug 2010

@akika722 maximum je tusim 55% z 1084 Eur... tak to aspon prvych 6 mesiacov pokryje tie najvacsie naklady...este stastie ze mm pekne zaraba... inak by som sa asi na matersku nedala nahovorit

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 tak to som aj zvedava

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 to by bolo skvele ... potom ti poviem

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 u nas to teraz bude trosku horsie, mm pojde na dobrovolne nezamestnane kvoli problemom vo firme, tak to pomóze ked to bude tak vysssie

akika722
2. aug 2010

@kvietok121 aj ja som si chcela platit ale už som nestihala ☹

vladka84
2. aug 2010

boze baby, mne sa tak tazko dycha, aj vam je tak horuco? bola som len 10 min von, ked som sla do obchodu a mam na cely den dost 🙄

akika722
2. aug 2010

@vladka84 nooooo doobedu som bolla s malym v meste a mam dosť skapem

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 mne to tiez poradili tak som rada

vladka84
2. aug 2010

@akika722 ja som mala matersku ako elegantny unik z prace, tak som si zacala platit uz ked som len uvazovala o tom, ze pojdem na MD..

@kvietok121 no v dnesnej dobe ziadna slava...

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 aj ja som bola v obchode ale je hrozne, tiez som myslela ze uz dnes nevyjdem ale ideme pomoct nasim, teda mm a ja idem s nim okolo stvrtej, zajtra im pridu robit okna tak presunut skrine

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 aj ja som to zacala platit ked sme este uvazovali ale my sme uvazovali 4 roky, 2 roky sme to platili ale nie nadarmo uz budeme mat konecne drobceka

akika722
2. aug 2010

@kvietok121 no maly sa doma nudi tak musim a poobede dojde kamoška s tiež takym starym deckom...večer ked budem pisať hluposti tak to mi preplo z detiiii 😖

vladka84
2. aug 2010

@kvietok121 to si dva roky platila maximum???

@akika722 ja mam cely tyzden dve deti, nastastie uz su to velke slecny a dokonca som rada, lebo sa medzi sebou zahraju a Timka ma nepotrebuje, akurat im robim servis - pitie, jedlo, nieco sladke, nanuk, melon...

len skoda, ze cez obed nespia, lahla by som si s nimi 😀

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 dobre moja budeme akceptovat

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 skoro dva roky ... vies cakali sme kazdy mesiac ze to pride ... a nechodilo a nechodil a nechodilo

groka
2. aug 2010

som kapuuuuuuuuuuut,spravila som len 30 knedliciek,ale funim jak pes

akika722
2. aug 2010

@vladka84 moja dvaja 2,5ročny chalani ktory sa hraju asi tak že sa naťahuju biju beru si hračky a zjapu tak ako dokažu 😖 už teraz mam dosť 😖 😖 😖

akika722
2. aug 2010

@groka ja by som mala dosť po troch 😎 preto to nerobim pre mm kupujem mrazene a je po probleme 😎 😎 😎

kvietok121
2. aug 2010

@groka ze len ... to je teda dost to mas teda riadnych hladosov ... ja varim len v malom my sme len dvaja dnes je to masko s volskym okom, zeleninou a syrom

vladka84
2. aug 2010

@kvietok121 tak sa ti aspon nieco vrati 😉
inak, si si mohla platit len minimum, aby sa ti splnila podmienka 270 dni poistenia a ked by si zistila, ze si tehotna, tak by si si zvysila na maximum (staci od cca 8tt)
skoda, ze mamicky nie su dostatocne informovane o takychto moznostiach, ale zasa, isiel by asi stat sam proti sebe, zrazu by musel viac platit...

vladka84
2. aug 2010

my sme mali spagety, baby si vypytali a ja mam este od vcera masko, tak som sa nenatrapila s obedom... 😝

kvietok121
2. aug 2010

@akika722 slivkove som este nemala mrazene ... tiez som niekedy nad nimi uvazovala, ale ja ked robim tak si urobim zo 6 guiek a zvysok sulance, mm ich ma aj tak radsej ....

ake su tie mrazene??? mas nejaku znacku????

groka
2. aug 2010

chacha baby maleho sa budem snazit donutit to jest,lebo on taketo detske jedla nechce a ani v skolke a uz by sa mohol naucit aj sladke jedla jest,nie len maso,jak keho tatko a mm to nebude vobec,takze maly nech zje 2 cele aj to je vela,to znamena ze tych 28 ks je pre mna s drobcom,co myslite kolko priberiem? 😀 ja tipujem 2 kila isto
na slivku som davala aj skoricovy cukor,ono to vonia uzasne,este ich idem ale len vyvarit

akika722
2. aug 2010

@kvietok121 značku neviem ja to neznašam syn tak isto ale jahodove zvyknem kupovať ma to cca 500g

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 aj ja som to potom zistila ale uz som to nechala tak ... bolo to zle obdobie ... a este menit financie lebo zatial neotehotniem ... to som nechcela dost ze som to pocuvala od svojich dr nikdy neotehotniete .... 😠

akika722
2. aug 2010

@groka moja ani moj nehcec sladke jedla okrem keksov a čokolady 😀
on by len paradajkovu polievku jedol-dnes ju mame a cestoviny na rôzne spôsoby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre