• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kikuska25 moja to nemyslis vazne ... ved si krasna baba ... to jedno aku farbu si vyberies, a este nezabudni ako ta bude zrat ten tvoj malinky svojimi ockami ... pre nho budes najkrajsia pod slnkom
2. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no ale ved to funguje, len si to opakuj az tomu zacnes verit a potom ti aj ostatni povedia, ze si sa zmenila a aka si este krajsia mamina :wink:
2. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ty si teda sikovna... v takej horucave a malovat mas moj velky obdiv
2. aug 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 moja tlstoch som aj ja.... tiez by som si este pokupila veci ale je to zbytocnost.... kedze sme v lese tu mi je to suma fuk a aj tak vacsinou chodim len v tielku a nohavickach. :D

baby, ale ja si uz dva tyzdne drzim rovnaku vahu. :grinning: moj muz sa bal, ze mala prestala rast, ale vravim, ze ona je kolegialna a papa maminu. :D kiez byto tak bolo....
2. aug 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ano tiez si myslim ze je to pravda ... akokeby to tehotenstvo alebo ta radsot ktora ide z mamiciek a tehuliek ostatnym zatienil zrak
2. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 si mila dakujem za kompliment ale ja sa naozaj momentalne tak necitim..dufam ze po porode zmenim nazor :grinning: :grinning: babulka davam si pauzu mozno zdriemnem na chvilu vidime sa vecer opatruj sa a davaj na seba pozor do vecera.. :sunglasses:
2. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 moja, ale to je vyhoda byvania v lese my tu mame 26°C a kedze mame barak zatepleny a nekurime tak vnutri je jak v mraznicke oproti vonku... tam mam nejakych 20-22°C takze je tam uplne super. teraz sedim pred barakom v tieni... no super. ale ked som bola na polhodinku v maste, skoro som sa uvarila....
@lucia20 na konci sa hovori ze neprbieras
@kikuska25 pekny dnik aj tebe
2. aug 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja som vzdy ku koncu schudla, ale som rada, ze som sa neprehupla nad 90kg.... pri lucke som presla cez 100-vku.... :confounded: :unamused: :confused:
2. aug 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 neboj zmeni... ale asi az o par dni... ja som si po porode este chvilu v porodke pripadala ako opuchlina. :D
2. aug 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ved to ze aj mne pride nakupovanie tych veci zbytocne a este k tomu su velmi drahe..nemam v celku nic len dvoje tehotenske nohavice a jedny saty to je vsetko..zachvilu bude zima a zbytocne budem kupovat letne veci
2. aug 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 aj ja som mala tiez ten ciel neprejst cez 90 kg, tak sa zatial drzim, dufam ze to vydrzim
2. aug 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 ved to ja som mala dost veci pozicanych, uz som aj niektore musela vratit, pretoze som v nich vydrzala par mesiacov ...
2. aug 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 ja som mala tehu gate len pri babach, teraz mi znama popoziciavala, takze ja co som kupovala, tak som kupovala len take veci, co mozem nosit aj potom...

@kvietok121 ved to uz mas za par... a tie kila ti budu fuk, ked budes mat uzlicek v ruke... :D
2. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ja viem ja sa drzim kil, len kvoli tym mojim kolenam ... aby som mohla chodit ..
2. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tazku hlavu si rob az po porode ked uvidis kolko ti ostane... uvidis, ten ubytok bude velky...
2. aug 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ale ja myslim este teraz to viem ze bude menej ... ja len aby som sa teraz mohla postavit na nohy a dojst do nemocky a porodit
2. aug 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby nikde nikoho idem aj ja het papapa
2. aug 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,tak rano na poradni vsetko ok,mali uz je nizsko,ale krcok stale zatvoreny,dr povedal ze to zatial na porod nevyzera ale kedze som druhorodicka ze u mna moze zajtra prasknut voda a rodime,tak uvidime :slight_smile: ak nie mam sa nabuduci pondelok hlasit v nemocnici....dneska sme mali navstevu,carmenn323 s Tobiaskom,pripajam fotky,je krasnucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Viki bola z neho paf :wink:
2. aug 2010 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasnucky je.....
2. aug 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 veru podaril sa im,ale aky je malinkaty,som sa ho bala normalne chytit :grinning: :grinning: :grinning: jaj neviem ako ja to zvladem s takym drobatkom doma...aj Viki ho popestovala,a teraz sastale pyta to aj nasbude taky malinkaty? :dizzy_face:
2. aug 2010 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no ja ked som doniesla domov katku, tka tiez som predtym bola uplne v pomykove, ze co s takym drobuliatkom.... a to som rodila iba 16mes. predtym... ale clovek si rychlo zvykne.... :D
2. aug 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy dúfam že sa nenahneváte, ale nechce sa mi čítať tých 20 stráán :sweat_smile: :sweat_smile:
2. aug 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááj a mám pre vás super správu. Mirmaj mi písala že dnes o 12:08 sa jej narodila dcérka Tamarka s mierami 3340 g a 50 cm :wink: Pozdravuje všetky čakateľky aj maminy :slight_smile:
2. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola s babami nakupovať tak som takáá unavenááá... :sweat_smile: :sweat_smile:
2. aug 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam sancu vas docitat, ste tu tolko toho popisali :grinning: :grinning: :grinning: a teeeda riadne ste sa rozrastli, som tu toho teda riadne zameskala:slight_smile:

@21 dakujem, sa mi nepodarilo skor ozvat, kedze mobil net som zrusila:frowning2:

@tiffanka dakujeme, datum narodenia drobca uz vies:slight_smile:

@lucia20 dakujem a dufam, ze aj vy budete v poriadku. Lekari nas strasili a po porode maly nemal az take problemy ako to popisovali:slight_smile:
2. aug 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj dakujem, ale hlavne, ze je v poriadku, co ma najviac tesi, aj ked je malicky, ale co je male, to je mile:slight_smile:
2. aug 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to mas pravdu, ale dalsie babo urcite nebude letne:slight_smile: mi tieto horucavy dali poriadne zabrat ako aj vam vsetkym:slight_smile:
2. aug 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj gratulujeeem, takze dalsia co to ma za sebou.. a celkom aj sadol termin, nech ste zdravucki :wink:
2. aug 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte a som tu zas trosku vyspinkana a napapana lepsie povedane prepapana lebi my ked sa zobudime hned musime papat este ani oci nemam poriadne rozlepene :grinning: a potom fucim jak lokomotiva :grinning: nieco nove tu?
2. aug 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok