• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
evit ano, NT hodnoty su od 1,0 - 2,5 / 3,0 / ok, nad 2,5 je to uz take diskutabilne- tam uz zvyknu robit dalsie testy, ale tieto hodnoty platia, len ak sa robia presne v rozpati 12-13 tt a ja som len 11 tt, takze asi ta hodnota 0,2 je ok, viem ,ze aj pri prvom som to mala take nizke
12. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nbe nic dr nehovoril o velkosti a tak...to co vam... :cry: :cry: :cry:
12. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a v tehu knizke to nemas? skus si pozriet
12. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem evitka, ani som nevedela, že sa to robí, ale toho asi ešte veľa neviem, pri druhom už budem múdrejšia :slight_smile:
Listovka je fajn počas celého tehu, nie len v prvom trimestri, pretože zlepšuje vstrebávanie železa a mnoho žien hlavne v druhom trimestri začína trpieť miernou anémiou (chudokrvnosťou) pretože množstvo krvi v tele sa zvyšuje.

Čínskemu kalendáru neverím, Sára mala byť (nielen podľa neho) chlapec.. teraz vychádza dievčatko, tak som zvedavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzi mne to budu robit v 12tt+nieco takze akurat
12. jan 2010 o 18:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka mam tam len tlak,vahu moc a nieco v kolonke subjektivne tazkosti.len to...
12. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, nam to v rodine vychadza presne opak podla cinskeho, takze ak mi teraz vychadza dievca, tak sa muz moze tesit na chlapca. a mna porazi, lebo mam na skrini dve plne krabice dievcenskeho oblecenia,co uz je stanke male a ak budem musiet dokupovat modre este, tak neviem,kam to popcham. lebo chceme este aj tretie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k tomu zelezu, ja som mala cele tehu priam ukazkove hodnoty zeleza, ale to asi kvoli tomu, ze som nonstop zula lieskovce, lebo mi bolo nenormalne zle a tie mi pomahali. a v nich je vela zeleza, takze zasoby som mala dobre :grinning:
12. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a kedy si bola u dr.
12. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, tak neviem, ja tam mam viac toho

kedy si bola napsoledy u Dr?
12. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a kedy si uz nahodis tyzdne?
12. jan 2010 o 18:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v ptatok a zajtra mam ist zas.ale v piatok som sa ho pytala ci je vsetko ok a on ze ano.vsetko je ako ma byt.a este mi povedal ze vidi nosove kosticky
12. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte tehu knižku ani nemám, dostanem ju až budúci týždeň.
12. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides na krvne testy?ja idem a mam ist na lacno a bojim sa ze ako to dopadne.
12. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj na krv, aj na sono a už sa aj teším, lebo chcem vedieť, či je všetko ok. Bola som u dr. zatiaľ iba raz 28.12, vtedy mi urobil iba sono a zavolal ma až 20.1.
12. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lady, ja som to trošku prehnala s darovaním krvi a nedotankovala som medzičasom železo, tak budem rada, ak to teraz budem mať ako tak v norme, min. tehu som mala vždy všetko ukážkové. :slight_smile:

Ja idem na UZV bud. piatok aj s MM a malou, to bude zážitok :dizzy_face:
12. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani neviem, kedy pojdem na sono. musim cakat na pozvanku z nemocnice. minule som zistila dost zavcasu, ze som tehu, uz v 5tt som bola u doktorky, tak bolo dost casu. teraz som bola u dokiny len vcera, a ak budu mat vela mamiciek uz poobjednavanych na sono, tak sa moze stat, ze ma zavolaju az o dva mesiace. no rozhodne vcassie ako o mesiac sa mi neozvu. tak si asi pockam... :confounded:
12. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
press ja chodom na utz skoro kazdy tt.nejak sa mi to nepaci...ale nechcem sa stresovat
12. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, preco chodis kazdy tyzden na uzv?
12. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si mam nastavit v pase o tyzden menej? mam posunut datum poslednej menstruacie?
12. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tazko otehu a brala som vela liekov,mozno preto.
12. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi skus....a co ti to nesedi?
12. jan 2010 o 19:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: ale videla si už malú fazuľku, keď už si v 11 tt.
12. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa musela vyvaliť,prišlo mi ťažko z tej papriky ale našťastie pomohla moja najlepšia priatelka v tehotenstve a najlepšia bojovníčka proti záhe - ORBITKA - takže zelená,alebo modra orbitka mydielko je ZAZRAK
12. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si akurat davam vanilkove kapucino, moja najnovsia mania v tehu
12. jan 2010 o 19:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dúfam, že sa mi vráti moja chuť na všetko dobré a potom si dám aj kapucino, aj palacinky so šľahačkou :grinning:
12. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prestali mi chutit syry, mliecne vyrobky a maso....akurat acidko zvladam
12. jan 2010 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. ja mam ist vo stvrtok popoludni na kontrolu k lekarovi... snad je vsetko ok :pensive:
12. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani drzim palce na kontrolu
12. jan 2010 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som nikdy nejedla jogurt a teraz si ho dávam každé ráno, ale maso ani ja moc nemusím
12. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok