♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladena
8. aug 2010

@kvietok121 no to ano krasne nedelniatko ešte s pekným datumom ale asi sa neumúdri je vysoko ešte 🙂 asi mu je dobre v brušku 😀

kvietok121
8. aug 2010

@ladena asi sa boji ist do toho tunelika ktorym musi vyjst von, aj to nase sa tlaci opacnym smerom ako by malo cxixixi

jankasramka
8. aug 2010

@kvietok121 si mi pripomenula ze ,mam tiez pstruhy v mrazaku🙂
diky🙂))

ladena
8. aug 2010

@kvietok121 tak to neviem ale je krasne nasmerovany dolu hlavičkou asi špekuluje ktorou cestou alebo ako von....budeme mat možno výmyselníkov 😀

lucia20
8. aug 2010

@kvietok121 taky je povodny plan... uvidime ci ho lekar nezmenil. :D

lucia20
8. aug 2010

juj baby musim sa trosku vykecat. s mm sme sa poslednu hodinu hadali. taaaaaaaaaaaaaak neskutocne ma vytocil, ze az. 😠 😠 😠 ale keby sa aspon dosiel omluvit. juj mna az zdviha aka som vytocena... aaaaaaaaaaaaaaaa, niekedy tych chlapov zabit...

kvietok121
8. aug 2010

@jankasramka nie je zac na masielku mame najradsej boli perfektne

kvietok121
8. aug 2010

@ladena tak to hej

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 tak tdo hej oni si myslia ze vsetko je to len tak ...

lucia20
8. aug 2010

@kvietok121 ale vies co uz som neskutocne vytocena.... nestaci, ze uz vyse mesiaca nemam dorobeny ten debilny strop v obyvacke, ale on ma na vsetko cas. absolutne nechce pochopit, ze ked pridem s malou, tak absolutne nechcem vidiet stetku, kladivo, klince obklad a farby.... 😠 😠 😠 😠 aaaaaa, ale on ma na vsetko cas.... sak nic neni problem. juj, niekedy by som mu s tou stetkou treskla po hlave..... obcas aj s tym kladivom, keby to nemalo nasledky. 😀 😀 😀 😀 😀

ladena
8. aug 2010

@lucia20 ja som este nezažila nejaku velkú hadku s mojim ale su take malinke co si myslí že ma len on pravdu vždy a to ho ja usmerním 😀 ale verím ti že si riadne vytočená ,no chlapy chlapy niekedy je to s nimi tažkéééé 😒

ladena
8. aug 2010

@lucia20 no on ta chce asi prekvapit ked prídeš s porodnice ze bude vsetko hotovééééé 🙂

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 ani nevrav, keby som tiez netlacila tak doteraz to robime, takze viem ako sa citis, chlapi jedni, a cudujem sa tvojmu ved vie co je to riniest miminko domkov, moja zlata musime len vydrzat

kvietok121
8. aug 2010

@kvietok121 neboj urcite to stihnete

lucia20
8. aug 2010

@ladena si zlata... :D no to vies, za 9 rokov sme sa uz co to nahadali a boli ovela horsie hadky ako tato, ale neskutocne ma vytaca svojou tvrdohlavostou. potom mu nieco docvakne, tak to velice chce zmenit ale robi este horsie.. .no skoda reci... len clvoeka nahneva to, ze sme spolu uz 9 rokov a mohol by vediet, cim presne ma vie vytocit... 😖

no ja som si ista, ze nez pridem z porodnice,tak sa tu nepohne ani steblo travy, lebo bude rad, ze zvladol baby. ja mam minimalne poziadavky, ked tu nebudem a vratim sa, aspon nech je tu poriadok... ale zjavne chcem prilis. ale zase na druhu stranu, uz hodinu je doma ticho tichucko. :D

lucia20
8. aug 2010

@kvietok121 no ved to, ze clovek si povie, ze vie co to je priniest domov stupla a nie to este po operacii. mozno som az prehnane citliva, ale nechcem aby tu bol prach alebo neporiadok zvlast ked bude malinka s rankou. ved to nebude mat 2cm ale cez celu ritku. tak hadam je namieste ze sa bojim infekcie... nie? ja uz neviem ci normalne uvazujem, alebo mi hrabe...

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 nie lucka uvazujes normalne, rozumne kazda starostliva mamina by uvazovala rovnako, urrcite to vie aj manzelik, neboj vsak tentotyzden mate este cely cas nie az na ten buduci ides do nemocky???

lucia20
8. aug 2010

juj babulky ale dakujem. pomohlo. uz som kludna. :D

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 asi rozmysla nad hadkou moja ked je tichucko

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 tak to je to najdolezitejsie, urcite sa vam bude teraz robit lepsie

lucia20
8. aug 2010

@kvietok121 jo., no poviem vam vrchol vsetkeho. teraz sa prisiel porozpravat a tecu mu slzicky.... 😖 ☹ ach jaj. on place raz za rok, ale vtedy viem, ze uz je toho nanho vela. 😖

ladena
8. aug 2010

@lucia20 teraz premysla co spravil zlééé a vsetko napravy neboj....on si to uvedomí ale chlapom to trvááá veelmi dlho a vsetko bude ok 🙂
ja takisto chcem mat doma poriadok tak teraz chodim stale s hadrou a vysavacom a moj sa mi smeje ze nemam co už upratat .....to chlapy asi nepochopia co je materinsky pud .......a co sa patrí 😀 😀

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 moje zlate, tiez ma asi dost ako ty to babenko nas vsetkych dokaze pred koncom poriadne vynervovat, odporucam vypusinkovat a potom sa pustit do prace 😀

lucia20
8. aug 2010

@ladena :D:D:D:D:D presne... ako sa to vravi??? syndrom stavania hniezda,?? ci upratovania?

lucia20
8. aug 2010

@kvietok121 to je najhorsie, ze on vsetky tie obavy o malu, to co ju/nas caka, on to drzi v sebe a to sa len kumuluje a kumuluje... boze preco ti chlapi nevedia rozpravat...

kvietok121
8. aug 2010

@ladena tak veru nepochopia, aj moj milacik, teraz buvinka lebo on je unaveny ja musim sedkat, pretoze milacik v brusku kopka a maminka si oddychbut nemoze ... ale tiez sama tu sediet nechce ale chlap kde nevladze tak my dvaja nic nespravime

kvietok121
8. aug 2010

@lucia20 to ano, dusia to v sebe ... to su chlapi

ladena
8. aug 2010

@kvietok121 ach jo ,mame to s nimi tažké niekedy....ja si ležííím a môj si išiel do posilovne ale nemôžem si stažovat na neho ...ale niekedy ma take svoje muchy že by som ho zabila a to on vie potom sa líška 😀 😀 no ja som typ že čo na srdci to na jazyku a už sa pri mne naučil 😉

ale všetci chlapy si to uvedomia a s tym dusením ...to je pravda ....nedaju nič najavo nechapem,robia sa velmi tvrdími ale su slaboši,ženy trpia raz tolko a oni to nepochopia v živote 😕

nejak som sa rozkecala 😀 😀

kvietok121
8. aug 2010

@ladena o chlapoch by sa dalo rozpravat hodiny a hodiny ale aj tak sme radi ze ich mame

ladena
8. aug 2010

@kvietok121 veru veru 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre