♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
24. aug 2010

@kikuska25 no..Semi sa teraz zobuil a poprdkava 😀 😀 😀

kikuska25
24. aug 2010

@akika722 juuj majinky chrustiacik krasny juj 😀

kikuska25
24. aug 2010

@aneta4 juj to ma mrzi to si davaj na seba pozor a oddychuj..a ako pojdes cisarskym ci vyvolavackou?

akika722
24. aug 2010

@kikuska25 čoskoro aj ty jedneho budeš mať🙂

liba78
24. aug 2010

no už sme okúpany, aj prisatý 😀 momentálne na pravej strane, tak sa mi zle pise 😀 @akika722 sa cítim niekeddy ako uchylak. Stale sledujem kaka - nekaka, prdká - neprdká, kedy grgne, grcne. 😀

kikuska25
24. aug 2010

@akika722 jaj ani nevies ako si toto zelam najviac na svete kazdy vecer ked lezim v posteli pozeram sa na jeho prichystanu postielocku a uz si predstavujem ako tam bude lezkat drobcek nas...bojim sa to ho vsetkeho co bude 😨

matka24
24. aug 2010

potrebujem poradit tiez ste tu aj mnohe prvorodicky a chcela by som poradit ze co si mam vsetko zbalaít do nemocnice chystam si konecne tasku lebo posledne dni mam dost silne bolesti v podbrusku v piatok som bola otvorena na 2/2prsta aspon tak dr napisal do knizky teraz v piatok mam ist na kontrolu tak uvidime 🙂 dakujem vopred sa rady

matka24
24. aug 2010

a este som sa chcela opytat ci ste si bralli masticku ci co na na hemeroidy?

akika722
24. aug 2010

@liba78 😀 aj moj papa zASE A TIEž NA PRAVEJ 😀 😀

akika722
24. aug 2010

@kikuska25 ičoho sa neboj uživaj posledne chvile s bruškom 😉

dajna11
24. aug 2010

@matka24 to podla toho kde ideš rodiť,v kždej nemocnici treba niečo iné

kikuska25
24. aug 2010

@matka24 vsade to maju asi ine si myslim a u doktora ti nedali papierik co si treba vziat?musia mat take nieco kde maju spisane co potrebujes aj pre teba aj pre malinke

kikuska25
24. aug 2010

@akika722 dakujeem si mila..noo uzivam kolko sa len da a drobec ten sa vrti a vrtiiiii 😀 😀

matka24
24. aug 2010

@kikuska25 no niekde tam na zapad od nas nooo ale zatial sa mi nic take do ruky nedostalo 🙂ja som z RK a rodit budem v DK takze je to o niecvom inom ako tam na zapad odtialto

liba78
24. aug 2010

@matka24 no ja som potrebovala hygienické potreby pre seba, uterák, osušku, popôrodné vložky, 2 jednorazové podložky na postel, šlapky, ponožky, Bepanten - masť, dobre mi padlo Labelo na pery, a jemné kvapky do nosa. (mala som strašne vysušené sliznice) župan a nočnú košelu som dostala nemocničnú. Pre miminko som potrebovala plienky jednorazové asi 30ks. Ale líši sa to v jednotlivých pôrodniciach.

kikuska25
24. aug 2010

@matka24 hm to je nejake divne..

liba78
24. aug 2010

@akika722 mali sme ich priložiť naraz, že ktorý skôr bude najedený. 😝 😀 ale určite by sme prehrali, lebo tento vydrží byť prisatý veeeečnosť 😖

matka24
24. aug 2010

@kikuska25 tu je to u nas vsetko divne 🙂na to si tu len treba zvyknut

kikuska25
24. aug 2010

@matka24 no vidis a ja potrebujem podlozky 4nocne kosele nohavicky zupan 2osusky uterak hygienicke potreby tampony do podrsenky odsavacku a malinkemu deka zavinocka plienky jednorazove lieh ciapocka dupky kosielky aspon 3ks deku tycinky do usi a mydlo a olejcek a mylsim ze to je vsetko..

akika722
24. aug 2010

@liba78 ešte je???moj hejjj.davala sm ho kedsom pisala 😀 😀 😀

kikuska25
24. aug 2010

@matka24 a to ti ani osetrujuci lekar nepovedal co ti treba?

matka24
24. aug 2010

cumlik ste inac detom do nemocnice balili?

kikuska25
24. aug 2010

@matka24 ja hej vidis zabudla som a aj flasku som mala napisanu

matka24
24. aug 2010

kikuska25- nie povedal mi ze teraz v piatok si uz aj povieme veci ohladom porodu a tak u nas su spomaleny troska nooo este ze som chodila do BA na sono lebo dr cunderlik je priatelov krsny tak sme k nemu chodili tak od neho som sa dozvedela vela veci

akika722
24. aug 2010

@matka24 u nas deti obliekali do svojich košielok ale ja som malemu davala vlastne bodiky,potrebovala som pre nho plienky a vlhke utierky...pre saba hygienicke,vložky popôrodne nočne košele,osušky uteraky,podložky na postel tampony do podprdy,odsavačka,aj tu masť čo spominala Liba na bradavky...myslim že všetko

akika722
24. aug 2010

@matka24 cumel som mala ale ešte nechcel 😎

kikuska25
24. aug 2010

idem do hajan dobru nocku maminy dufam ze sa to v noci neajk nezvrhne ze pockame do rana 😎

akika722
24. aug 2010

@kikuska25 dobru moja

akika722
24. aug 2010

Lucka písala že malu budu asi zajtra operovať miechu aj razstep vylučili tak tešim tešim 😀 😀 😀 ...vyzera to na ten teratom ☹ ☹ ☹ myslite na nu baby nech je všetko ok ☹

memory97
24. aug 2010

@katulkaaaaaa uz je melta aj v sackoch (vyzera ako caj), myslim, ze som to kupila v kauflande. Iba zalejes, nechas vyluhovat, dolejes mlieko a pridas cukor. Ta klasicka sa zaleje a necha tiez vyluhovat a potom sa cez sitko precedi, prida mlieko a cukor. Myslim, uz som ju dlho nerobila tu klasicku..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre