• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78 ozaj- doma uz dost dlho nemame mlieko- lebo ja ho zboznujem ale nemala by som ho pit velmi, tak mm neprovokuje a nekupujeme radsej....ale dnes uz idem kupit ked ma mati necha...som zvedava na ten tvaroh :slight_smile:

(pocuj- dufam ze si to tu nikto neprecita- ako dam skysnut mlieko?! to mam dat na slnko ci len tak vonku, ci ako?a ako dlho? hahaha, no blba som...co uz....ale kravu by som snad vedela podojit :sunglasses: )
31. aug 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84, @maculienka123 som rada ze v tom nie som sama :slight_smile: . Uz fakt neviem ako mu mam dohovorit, aby isiel von. Zacala som pit aj akysi malinikovy caj, ale az teraz, vraj sa ma od 36tt, ale to uz akosi nestiham :slight_smile: . Kokso treti den po termine a mne sa to zda byt uz ako vecnost. Vcera som bola na poradni a dr mi povedal, ze sa este vobec neotvaram, tak neviem, ci sa tam ten maly zabyval uz na vecnost alebo co. Ale vyvolavania sa bojiiiiim a dufam, ze sa maly spamata a uvedomi sa, ze uz je cas :slight_smile:
31. aug 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta akika sa nejak neozyva sa mi zda- snad si nenechali samka v nemocnici.... :confounded:
31. aug 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja som bola tiez hyperaktivna, ale uz od 8mesiaca aby sa to stihlo rozbehnut...ja som dala kludne aj bicykel a trosku prechadzky na koni- to sa bombovo rozhybe panva... ale tak teraz ti uz naozaj ostavaju len schody- pohopsaj si este mas par hodin do septembra :slight_smile:
31. aug 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no ahojte kočky :grinning: s tym hlasovanim super,to stači dakujem krasne...no u dr.sme boli zastupovala ju ina naša ma dovolenku...tak sme čakali hodku a pol :confounded: ale vzala nas,tak sa jej zdalo všetko ok,len nam pre istotu dala kvapky do ušiek a mam ho sledovať teplotky a tak či nema,že vela robi aj počasie že to vnimaju babatka.no 2 hodky mal dnes take-nijake nekludne plačlive ale potom zaspinkal a spal 4,5hodky,zaspal aj paťko a ja s nimi :grinning:
napapal sa a zAse spal 4hodky už sme okupkany a papaaame :grinning:
som zvedava na noc
31. aug 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 malinky je kraaasny :grinning:
31. aug 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka jéééj jak si tAM maly leži ako velky chlapček :sunglasses:
31. aug 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka aky je zlatučky :grinning: maniak po mamičke???
ja vas teraz dočitavam :wink:
31. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridem a vy odidete :frowning2:
31. aug 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahoj som tu nachvilku :slight_smile:
31. aug 2010 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka maly je uzastny super foto :wink:
31. aug 2010 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ahooooj čo robi Simonko?spinka???
31. aug 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 u nas nekuria, tiez som dnes zapla ohrievac a maleho zababusila:slight_smile:
xixi my to mame lepsie, malemu su este veci troska velke a hlavne rukavy, ani rukavicky nepotrebujeme a to sme ich dostali neurekom.-)

@jankasramka to som rada, ze sa to malemu pacilo:slight_smile: Mateo je zlaty, ale nemusis ho nechavat pracovat uz od mala, ved bude z neho workoholik.-)

@liba78 malinky je uz dnes v pohode, musim poklopat, ale cely den pekne spinkal, plackal iba ked bol hladny:slight_smile: zabrali mu tie kvapky, co nam dala lekarka a aj bananik a mrkvicka. Som sa tolko nasmiala na malom, ked som mu to davala na lyzicke, lebo nevedel este co je banan:slight_smile:xixixi
31. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Simonko pozera a mrnka si dufam ze uz zaspinka,lebo uz je hore dost dlho,sme okupany,napapany tak uz by aj spat mohol :grinning: a co Samko?
31. aug 2010 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Spinka chrustik opčas zapišti ale zatial to je dobre.dufam že aj noc bude dobra :wink:
31. aug 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moja mas tu podozku v posielke na kontrolu dychu?ja nemam stale som s malym,ale rozmyslam ze to kupim...aj v noci ho mam pri sebe akasi zacina byt strasne bojazliva,len nakukam ci dycha...
31. aug 2010 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a mas maleho v postielke ci pri sebe v noci?
31. aug 2010 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa v postielke väčšinou no nad ranom už pri mne lebo už začina byť rano nekludny a pri mne pospi ešte take 3-4hodky
31. aug 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky to už možem po troške cvičiť?mame krstiny 18teho no musim zhodiť s kufra a tie šunky booože nemam čo nane :angry:
31. aug 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby... ahojte, ako to robíte, že tu stíhate písať, ja sa nestíham pomaly ani osprchovať ... :grinning:
31. aug 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja ho mam kazdu noc pri sebe sa ho bojim nechat v postielke...nemam ju uplne pri postely,som normalna ze sa tak o neho bojim?
31. aug 2010 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 myslim ze cvicit sa nesmie ak kojis...ja som zacala pri viki cvicit ked mala 14mesiacov-a mala sa mi zo dna na den odstavila-ja neviem ci mi mlieko zhorklo,dovtedy bola u mna zavesena na prse stale odvtedy ani tuk... :fearful: dr mi povedala ze to preto lebo som zacala dost intenzivne cvicit
31. aug 2010 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja mam postielku uplne pri posteli kady večer si ju tam poctivo priťahujem :grinning:
je to normalne že sa o neho bojiš myslim že každa matka sa boji o svoje dieťa :wink:
31. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kúpte si ten monitor, alebo požičajte, ja som pri barborke nemala a nevyspala som sa, lebo som ju v kuse kontrolovala aj počas dňa som jej dávala pod nos naslinený prst ... teraz, ked ho mám, sa viem konečne vyspať ...
@katulkaaaaaa je to úplne normálne :wink:
31. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a aspon take cviky na nohy nie take unavne alebo na zadok len take zdvihania???alebo ODREZAAAAAť SADLOOOOO :sweat_smile:
31. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: pri kojeni povecsinou :grinning:
31. aug 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 bude lepšie moja od štvrtku,deti v škôlke... :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok