• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 ja to mam od zubara, ze je to prevencia, aby sa potom nekazili mliecne zubky, ale neviem ci to plati... Zubky su geneticke, takze netusim:frowning2:
14. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ci vobec mozem nejaku tabletku od bolesti ked kojim?
14. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :slight_smile: :slight_smile: Už sme aj my po poradni. Máme 4870 g. Dĺžku naša dokina nemeria. :unamused: @katulkaaaaaa sople máme tiež sme odsávali vysavačom. Skúšala som to na sebe, vôbec to nebolí a nieje to ani nepríjemné. Bola som prekvapená. :slight_smile: Na vyrážky sme dnes dostali holtov krém, balneum hermal plus do kúpeľa a excipial mlieko na telíčko. Do nosa nasivin vhodný pre novorodencov. @jankasramka ústnu dutinu vytieram gázou namočenou v tej fialovej vode z lekárne. Začala som v nedeľu, lebo má také biele miesta na jazyku. Tú žabu. Treba to dávať drsným dolu, aby sa nerozširovala.
@kvietok121 vigantol nám doktorka nahradila D-čkom, čo sa má dávať raz za 3 mesiace. Ale nikde som ho nezohnala. Zajtra jej zavolám čo s tým :unamused:
14. sep 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tie dva roky bez domova, teda to máš ako keby si bola na vojne :grinning: :grinning:
14. sep 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 môžeš paralen, alebo panadol. To mi dnes dovolila aj detská doktorka. V pôrodnici bežne ponúkali od bolesti aj ibalgin. ale ja si dám radšej len ten paralen. :wink:
14. sep 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no paralen zrovna nemam doma,ale dala som si polovicu ibalginu, vraj sa do mlieka dostava len malo z neho a je bezpecny,to som sa aspon docitala :slight_smile:
14. sep 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neviem no to som este nedozrela ja by som sa bala, ach zase sme mali uplakany den, tak sme sli vonku dvakrat a tam sme vydrzali po dve hodinky

ach baby mam pocit ze sa mi to zhorsilo, od prsa ho dostanem len ked mu dam dudu a polozim si ho tak ako keby kojim a tak zaspi ale nie nadlho, neviem co sa deje tak dobre spinkal a teraz nemoze spinkat ... neviem co sa zmenilo
@liba78 ako dlho ho nechas pri prsu??? mne do tej pol hodinky nezaspi
@groka ja zlatucky
@jankasramka gratulujem k letenkam
@katulkaaaaaa ja tiez balim a tiez ideme prvy krat vo stvrtok, kazala nam to nasa dr
14. sep 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahojky aj mnepovedali ze cumlik co najmenej kvoli saniu, ale mam ten isty problem ze keby som dovolila tak by na prsu bol cely den a niekedy ho z neho neviem dostat... takze tiez nemam na vyber ... pretoze prsia ma uz zacali hrozne boliet
14. sep 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni vyhlasena sutaz o najvecsie hovnicko?
on 4 dni bez kakania a dnes jednym letmym prdikom vyslo vsetko-jak som ho niesla do kupelky tak to stekalo po nozickach na zem-zostali tam take kravske lajnicka -esteze nemame koberce:confounded:
smola ze mal prave na sebe bambusku,inak by som to asi smarila do kosa,lenze takto to musim vyprat ...bleeeeeeeeeeee...ja som asi chlap-mne je na grc :grinning: :grinning: :grinning:
dufam ze ste prave nejedli...
14. sep 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nie som uchylna ze by som fotila lajna na pamiatku ale musim to poslat mm do roboty nech si neemysli ze sa hrajkam na net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 jaj,kvietocek, si mala tazky porod a teraz same trapenia:(
pomaha ti aspon niekto?inak mateo ked je taky "prsniacik" ze len zuzlat chce obcas aj pomohlo dat mu UM z flase- sa zasyti a zaspi na par hodin a tvoje prsko si oddychne. mozes si davat aj mandlovy olejcek na bradavky- stiahne bolest a vyzivy ich a nemusi sa umyvat pred kojenim
14. sep 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka riadne hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mateo dostane bambusky len dva po sebe idúce dni. Na tretí deň nasadíš papieráče :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čauteee kočky...čo nové?boli sme dnes na klby a už nemam baliť naširoko :fearful:
14. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ustna dutina sa ma vytierat prevarenou vodou a gazou kvoli hygiene, najma ked ma biely povlak na jazycku od mliecka aby nevznikla nejaka infekcia...tak nam povedali, ale pytam sa ci s tym mate nejake skusenosti lebo nasej malej sa to vobec nepaci :cry:
14. sep 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ozaj mas pravdu -jak na vojne, akurat ze po vojne uz zostanes doma ale ja sa budem musiet o dva tyzdne vratit sem:S

@akika722 to ako pozeraju?sonom ci ako?
14. sep 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no...klasisky ultrazvuk.ale pri patkovi sme ich mali dlhšie
14. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa drobec krásne rastie, aj my máte take lehatko :slight_smile: ešteže je vibračne, lebo inak by sme v nom asi ani nevydržali :grinning:
14. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak to vam poriadne skoro zrušili, my ešte balíme a je to fakt otrava :confounded:
14. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Teda nová profilová fotka, pristane ti to maminka :wink:
14. sep 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak to som ostala aj ja prekvapena no ešte mame normalne tu kontrolu na 3 mesiace...on ma teraz taku mau ritušku bez nich :grinning: ...no fakt...pekna fotka
14. sep 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, ešte spíte ?
15. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 nie, už nespím. Ďakujem za opýtanie :wink:
15. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 Pokecáme ???? :sweat_smile:
15. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 nie.... takto ma to nebaví. :angry:
@liba78 tak nič, idem robiť niečo iné. Čau :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@liba78 schizofrénia je krásna, nikdy nie si sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak dobré ránko :sweat_smile:
15. sep 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 dobre ranko, aky bol monolog:slight_smile:
15. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ahoj, no vidíš takto otvorene ma ešte nik nezdiagnostikoval. :grinning: :grinning:
@memory97 nič moc. Dnes sa nebavím z mm (zatial). Tak mi po ránu chýbate. :wink:

skoro vždy keď sa mi dá aj písať, nikoho tu nenájdem .... :angry: :angry: Potom sa zobudí malý a už sa mi dá len čítať. A dnes nemám čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka teiy mam nejake na bradavky tak si natieram, chodi mi mamina pomahat navari, pozehli ... ach musela som to riadne preglgnut, vzdy som bola tvrdohlava a chcela som vsetko robit sama, radsej som sa ucila varit podla kucharky akoby ma mala mamina, niekedy je v pohode aniekedy ach jaj, laktacna mi povedala ze v ziadnom pripade nie cumel ale mne niekedy nic ine neostava, trosku mi pomaha ked chodi von, tam lepsie pospinka ... no musime vydrzat
15. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 coze tak skoro ... je to je super ... u nas ze nachavaju az do 3 mesiacov skoro kazdeho ... tak sa netesim my ideme zajtra tak som zvedava
15. sep 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok