♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

miciatko
10. dec 2009

ikon je mi to veľmi ľuto ☹ ☹ ☹

ikon
10. dec 2009

dakujem,
doktorka vravi, ze mam s tehotenstvom pockat, ze nie som na to este stavana a ze som vychudnuta, tak neviem, no zajtra budem mudrejsia, ze co to vlastne bolo, lekarka vravi, ze som mozno ani nebola tehu, ale nikdy mi este nemeskala menstruacia 9 dni a pritom tie pozitivne testy

ikon
10. dec 2009

ak mi vraj krvacanie nebude ustupovat, mam ist rovno do nemocnice na vycistenie, dala mi aj spravu so sebou.

michaela80
10. dec 2009

ikon toto som mala ja minuly mesiac...testy slabo pozitivne a riadne krvacanie ...

ikon
10. dec 2009

michaela ja som to mala pred dvomi mesiacmi, testy boli slabo pozitivne a silne krvacanie, no teraz som mala testy silne ciarky, tak neviem...

baby vyco ste uz boli na sono, boli ste uz aj koncom 5 tt alebo začiatkom 6 tt? bolo tam uz niečo vidieť? lebo mne tam nebolo vidiet nič a vraj už by malo byť niečo vidieť, takže buď sa to vyplavilo, alebo tam nebolo nič

ikon
10. dec 2009

inak mi je stale nejako nevolno, ale celu noc som nevedela spať, tak asi z toho, som nejaka vyklepana a vynervovana, vyrevana....a strašne ma boli maternica.

miciatko
10. dec 2009

Ikon v 6 tt by už malo byť vidieť,
chcem sa ťa spýtať aj si vecer cítila neake divné pocity ?, lebo mna boli , pichá v podbrušku hlavne na lavej strane

evitkamalicka
10. dec 2009

aj podla mna by uz v 6tt malo byt vidiet

michaela80
10. dec 2009

ikon tu mas ako vyzera v 5tt+2 je to malinke ale vidiet by to malo uz byt...http://preg.fertilityfriend.com/ug/galleryShowE...

jana
10. dec 2009

ikon, to mi je luto. tiez som to prezila ☹

jana
10. dec 2009

evitkamalicka, press aj ja som lev a budem mat levica. mm bude mat radost 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

jani super 😀

bihan
10. dec 2009

Ikon, je mi to ľúto... dúfam, že sa vám čoskoro zase zadarí.

My v rodine žiadneho leva nemáme, ale ešte by to relatívne mohol byť ráčik 🙂 a toho tiež nemáme 😀 My sme všetci zimní.

evitkamalicka
10. dec 2009

my mame aj racika aj pannu, my sme tak jun,jul,august,september,oktober,november,januar

marija
10. dec 2009

Ahojte kocky. Tak mne je dnes cely den na prd... fakt zle, ale nezvraciam, aspon nieco pozitivne 😀

Ikon to mi je velmi luto 😔 ale nic neboj, coskoro sa zadari opat 😉

No u nas v rodine nie je nikto lev, tak sa vsetci vytesuju, ze budeme mat Levicatko 😎

rosienka
autor
10. dec 2009

ikon- vraj uz aj v 5tt je nieco malicke vidno, ale urcite v 6tt, ja som bola v 5+2 na UTZ a vacky boli velke...

my tiez nemame leva a velmi by som sa tesila, ale asi to bude skôr racik a tych mame dvoch

peta131
10. dec 2009

Ikon to mi je velmi luto 😢 😢 ani neviem co mam napisat 😢
Hlavne sa snaz teraz papat musis trosku pribrat aj ja kym som otehu som mala 47kg ale podarilo sa mi pocas stimulky pribrat 2 kg aspon nieco...aj ked vcera som sa vazila a mam zase 47,9 🙄 ale ta vaha je velmi dolezita!

Mne je dnes neskutocne zle 🙄 rano hned ako som si zuby umyla tak ma naplo, potom sa moj drahy holil a dal si na seba vodu po holeni no to ked som ucitila no blee tak mi este zle nebolo a potom som si isla zobrat veci na oblecenie cerstvo oprate a ked som ucitila tu opratu vonu tu avivaz tak ma tie tak naplo....tak dnes mam cely den zaludok ako na vode ledva predychujem citim sa ako keby som sa hodinu vozila na centrifuge zaludok az v krku 😝

Dnes sme boli na poslednej kontrole v CAR a robili mi zase utz a krasne sme uz malinke videli aj gestacny vacok vsetko ze je ukazkove 😵 a malinke ze je aj dobre uchytene presne v strede maternice tak nas doktor chvalil joj tak mi to dobre padlo take nieco pocut 🙂

My v rodine tiez nemame ziadneho leva toto bude prve levica 🙂

anxuska
10. dec 2009

ikon, mrzí ma to, ja som bola na sone v 4+3 a bolo ho vidieť, síce vemi malinkú bublinku.
aj ja som lev 🙂

rosienka
autor
10. dec 2009

peta- no a kde su ultrazvuky, sem s nimi! 😅 A kolko merias, ked mas taku mini vahu? tolko som ja vazila naposledy v 13-tich a to mam 171cm... inak som vazievala okolo 60kg, ale po prestani fajcenia a tymito hormonami som pribrala na 65 kg, co je ale tiez normal, i keby som radsej zase nieco schudla. ale teraz na to mozem pri dvojkach zabudnut a uz tam vidim v juli skôr tych 80kg! 😲 😕 😅

michaela80
10. dec 2009

rosienka kaslat na vahu ...sak sme tehu 😀 😀 ...ja mam 171 a uz som akosi prekrocila 58 kg...a cert to ber, ze som este v septembri mala 55 kg

ikon
10. dec 2009

miciatko uz včera sa mi zdalo, že ma boli viac maternica ako zvyčajne, myslela som, že len rastie. poobede som robila taký väščí nákup a tlačila aj malého do kopca (bývame na kopci) a keď som prišla domov pichalo ma v oboch bokoch. večer som nevedela spať, nemala som bolesti, len som bola taka nesvoja a nadranom som uz citila silne menstruacne bolesti,ale este mi stale nic nedoslo, posadila som sa na WC, zaškrtla v kalendári dalsi den , pozrela dolu a pomaly mi to zacalo dochadzat.

peta131
10. dec 2009

Rosienka ja som si zabudla fotky vypytat 😅 ale ked bude srdiecko tak to si uz na 100% vypytam 🙂
Vies co meriam 165 ale ja som vzdy vazila tak okolo 55kg len ako sme sa zacali snazit a potom vyse roka chodili do CAR tak z tych nervov a zo psychiky som tak schudla, ako sme presli do CAR som schudla na 46kg 😖 lebo ja mam taku povahu ze ja ked som nervozna mi nechuti jest...a z tych hormonov som bola hrozne nervozna a naladova a stale som depky mala 😖 tak mi jest nechutilo...lebo sme chodili do jedneho CAR kde to bolo priserne proste ten pristup, brali ludi ako kusy a nie ako ludi...no vedela by som vela rozpravat to tam bolo hrozne..tak po roku sme presli do CAR do Brna a tam super pristup nemozeme si to tam vynachvalit vsak boli sme tam mesiac a hned som mala 49kg 😀 a podarilo sa nam to tam na prvykrat 🙂 ale vsak ja teraz priberiem 😀

press
11. dec 2009

Dobré ránko
ikon držím palce, aby si sa čo najskôr zotavila.
Mne sa nejak nedá spávať, tak už tu sedím, dosť ma stále bolí brucho, tak dúfam, že to je normálne a spánok nie a nie prísť🙂))). Vidím, že nás je mamín levíc dosť, to je fajn.

vrabcek154
11. dec 2009

ikon, velmi velmi mi je to luto, drzkam ti palce moje, baby aj vas pobolieva brusko, take jemne krce, ako menstruacia, aspon si myslim, ale nie silne , to je asi normalne, ze

leteku
11. dec 2009

Ahojte dievčatá, môžem sa ku vám pridať? Dnes mi potvrdili tehu tak sa vytešujem.

marija
11. dec 2009

Ahojte kocky ;)

Leteku jasne, vitaj ;)

marija
11. dec 2009

vrabcek, aj mna tak potroske pobolieva brucho, ale to je podal mna uplne normalne 😉 aj pri prvom tehu som to mala.

peta131
11. dec 2009

Dobre ranecko 🙂

to pobolievanie v maternici je uplne normalne aj ja to mavam 😉

leteku
11. dec 2009

Aj ja ho mám ale horšie sú na tom prsia, som si myslela v noci, že mi explodujú.

press
11. dec 2009

vitaj leteku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre