♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
4. okt 2010

@katulkaaaaaa vies niekedy tiez si myslim ze dalise nieeeeeeeeeeeeeee, ale to je len chvilkove ... ked sme sa rok snazili nemat babenko a potom ked sme uz chceli nam dr povedali ze uz mat nebudeme, ze mozno skor by sme este mohli ale kazdym rokom sanca klesa, som si vtedy uvedomila aka som bola hlupaaa ked som babenko nechcela ze este nie som pripravena, takze teraz to uz nespravim, kedykolvek ked boh da 🙂

evanns
4. okt 2010

@katulkaaaaaa no tak sa pojdem informovat k svojej dokyni...
@kvietok121 hned dalsie? ja vidim na svojej svagrine, ktora ma 1,5 rocneho chlapca a o mesiac ma termin na dalsieho ze sa obava ako to zvladne a jej bolo luto ze sa nemohla naplno malemu venovat lebo jej bolo zle a chvilu aj v nemocke bola ☹

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@evanns no ja si tak isto neviem predstavit mat deti hned po sebe,ja som rada za to aky mam rozdiel,viki mi pomaha,neziarli,malickeho zboznuje...cez den je v skole ja sa venujem malemu,a okolo 3 ideme spolu pre nu,a vsetci sme spokojny 🙂

kvietok121
4. okt 2010

@evanns je to narocnejsie ale ked pride tak to nejako zvladneme

jankasramka
4. okt 2010

@kvietok121
@evanns
@katulkaaaaaa vcera mi prave vravel muzov brat ze je ho znami mali babo v januari tohto roka a zaciatkom novembra sa ma narodit dalsie 😅
mislim ze vychytali hned prvu ovulaciu 😀 😀 😀

inak aj my chceme hned dalsie lenze som po cisarskom takze riesime adopciu...a tesime sa velmi 🙂

jankasramka
4. okt 2010

@kvietok121 🙂 uplny suhlas, to si aj ja hovorim 😉

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@jankasramka fakt adopciu?to je super,aj ja som vzdy chcela,ale mm moj nazor nezdiela ☹

kvietok121
4. okt 2010

@jankasramka tak to je super ... aj my sme o nej rozmyslali ked nam povedali ze valstne nebude

kikuska25
4. okt 2010

@memory97 pomohlo mu to na 4ty krat a tiez sme museli davat dvoje kvapky a este sme mali vodicku na vyplachovalnie..velmi mu to hnisalo tak som to vyplachovanie musela absolvovat..

kikuska25
4. okt 2010

babyyy ja mam taku blbu otazku ja by somsa uz konecne chcela dnes pomojkat s mm myslite ze by sme mohli trosku?trosku sa este bojim..povedzte ako ste vy na tom hm?
🤐

kvietok121
4. okt 2010

@kikuska25 no pravdu?my sme sa tak velmi este nemojkali najprv som si necitila dolu ... tak som sa bala a teraz akosi nevladzem a pravdupovediac cakam aj co zajtra povie gyn 😉

jankasramka
4. okt 2010

@kikuska25 mne na to odpovedali ze zavisi od toho ze ako sa citis....takze my sme uz od druheho tyzna ale ja som bola sekciou😉

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@kikuska25 mi sme este neskusali 😀 dnes som bola po sestonedeli na kontrole...tak uvidime,ale priznam sa nemam ani chut ani energiu,som rada ked deti zaspia a ja s nimi 😝

kvietok121
4. okt 2010

@katulkaaaaaa co ti vsetko zistovali ja idem zajtra

kikuska25
4. okt 2010

@kvietok121
@jankasramka
@katulkaaaaaa dakujem za rady baby no my sme sa nemojkali od mojho 4teho mesiaca tehotenstva tak ja uz pomaly nevim ani co to je a dnes mam taku strasnu chut ale tiez sa bojim uz nekrvacam konecne po tych injekciach a ani teplotu uz nemam..ale hadam mi to nijak nemoze ublizit ci ano?

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@kvietok121 mne zobrala sestricka krv,doktor ma vysetril skontroloval maternicu,spravil aj sono ci je vsetko ok,zobral stery na cytologiu a to bolo vsetko,predpisal antikoncepciu,a ze ak nebude problem objednat sa za rok na preventivku

kvietok121
4. okt 2010

@kikuska25 hadam nie moja my sme sa nemilovali skoro od zaciatku tiez nemohli sme

kvietok121
4. okt 2010

inac je europsky den dojcenia

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@kikuska25 ubluzit to nemoze,ak ta to bude boliet tak prestnete,ked je chut tak preco nie?ja tej chuti akosi nemam,chudak moj mm tomu uz z toho prepina 😝

kvietok121
4. okt 2010

@katulkaaaaaa ach vobec sa netesim nemam rada vysetrenie zospodu baby musim oholit nohy uz nepamatam kedy som ich holila 😀

kvietok121
4. okt 2010

@jankasramka inac tigrik pomaha aspon chvilku

vladka84
4. okt 2010

@memory97 no to si nevidela nasich susedov...ako keby ani deti nemali.. hlavne ten pod nami je ako vymeteny, staci ze Timka silnejsie buchne stolickou, alebo nedajboze hodi loptu a uz bucha na radiator 😠

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@kvietok121 no mi hovor....a teraz po tom porode vysetrenie od spodu zazitok,brr

kikuska25
4. okt 2010

@katulkaaaaaa ja za to nemozem ja mam chut stale len ked sme tak dlho nemohli to bolo pre mna strasneeee ale uz by som trosicku chcela ale bojim sa velmi..no uvidime ci naberem odvahu 😖

vladka84
4. okt 2010

a inak sme mali nespave popoludnie, dokonca ani von nezaspala a to sme sa prechadzali skoro dve hodiny, len si hodila dve desatminutovky... tak sme sa dnes aj skor kupali, nastastie nerevala, som si vydychla, lebo z toho ja mam najvacsi sok 😉 ale ani poriadne nepapala, bola unavena, takze mi zaspavala na prsniku, tak sa uz tesim na tu noc 😖

vladka84
4. okt 2010

este dat spat starsiu a mozem sa pustit do zehlenia.... no, mam ja cas na nejaky sex? 😀 😝 😀

vladka84
4. okt 2010

a @mirmaj nepisala ako bolo na svadbe? asi dospava 😀

evanns
4. okt 2010

@jankasramka moj obdiv mate...RESPECT!!!
@kikuska25 podla toho ako sa citis...my sme sa milovali 4 t po porode...tiez som sa bala, ale fajne pomalicky sme sli na to...a dobre bolo, odvtedy super 🤐

kikuska25
4. okt 2010

@evanns a rodila si normalne?to je super ja dufam ze tiez nebudem mat ziadne problemy s tym bo uz sa citim ako panna 😀 😀 😀

vladka84
4. okt 2010

baby, ak sa babo vyhadze z jedla, tak to ma len na tvari alebo aj niekde na tele? mala sa mi vyhadzala na tvari, ale vyzera mi to tak ako keby jej zle urobila ciapocka, lebo to ma presne na tych miestach, kde sa jej tvare dotykala...
a este, niekto tu pisal, ze na vyrazky pomaha materske mlieko... to jej mam prstom rozotriet na tie miesta, alebo na handricku dat mlieko a ako keby poumyvat? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre