• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@bonix oja nedavaj ho viac možno preto ta krvička,vraj on nadmerne vysušuje sliznicu a potom sa robia chrasty...vysad to,radšej si kup niečo s morskou solou...napr.mar a tak
12. okt 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 bože bubačik aky je chutnučky :grinning:
12. okt 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix blbe lekarničky to ti mali povedať :unamused:
12. okt 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no to áno do kelu......a ten mar to nieje len pre dospelých?
12. okt 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix Sterimar napr. je pre takych drobcekov a je ucinny :wink:
12. okt 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
@bonix a mar? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: mne zas predali to...obyčajny mar :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to može?
12. okt 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože ako mi tu vadi ta reklama!!!!perinatal!!!!
12. okt 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 asi tak, ja som sa uz na tu zensku tiez dost vynadivala :rolling_eyes: perinatal si nekupim :grinning:
12. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ďakujem, určite sa na to lekárni spýtam :slight_smile:
12. okt 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Prepáč, že mi to tak trvalo, kúpali sme malú :slight_smile:
12. okt 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 akykolvek mar je dobry :wink:
baby tak co vlastne pomaha na tu mucnatku???
12. okt 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns aj vy to mate? :frowning2: mam tu fialovu vodičku no neviem či pomôže...on je taky nervozny nevie zaspinkať a odrazu sa rozplače ako keby od bolesti :cry: a pusinku som vytierala každy večer :cry:
12. okt 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ta najskor :frowning2: ma take biele na jazycku aj na dasnach a strasne nervozna je a vkuse paste si pcha co nikdy nerobila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. okt 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns no to mame to iste...a ako som pisala potom prišlo to že som mala červene bradavky a pichalo ma v nich a potom sa začali šupať...vraj kvasinky :cry: podla našej dr...mučnatka...neviem ale asi si kozy s cukrom fakt zbytočne budem vytierať...a ten cukor on aj tak vcucne do seba ked mu pusu vytriem :unamused:
12. okt 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ani cukor,ani sodu...to mi uz svagrina pisala..vraj nejaky borax glycerin a stym vytierat a nechat si urobit vyter zust na kvasinky a bakterie a podla toho liecit
12. okt 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns všade čitam že kanesten krem vraj ho potom netreba umyvať ked kojiš...žeby??? :unamused:
12. okt 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje zlateeee :slight_smile: kliknite si na ten odkaz nahlavnu stranku,kde je .Súťaž: NIE SÚ ÚŽASNÉ- KEĎ SPIA ?? :o)....kliknite od www.nezbednik.sk.......tam musite dat paci sami to a potom najst fotku maleho tam kliknut paci sa mi to,ste strasne zlate :slight_smile: des vas nestiha docitat,ideme uz spat zatra zase licim od ranapridem az navecer :slight_smile: zlate ste vsetky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2010 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim este raz ten link
http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=28714&id=105251139522339
ak to nepojde nechajte tak ja len z dlhej chvile moje zlate :slight_smile:
12. okt 2010 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa citala som ze vyhras postelne pradlo...a to nas potom pozves k tebe spat? :confused:
mateo chce spat so simonkom v supermanovskom pradle :grinning:

inak ten link nejde, mne to pise ze obsah momentalne nie je k dispozicii....skusim este nejaku okluku
12. okt 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moja si tu?
12. okt 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no mne to fakt nejde ani otvorit nezbednika na fb...

vam to ide???
12. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som skor rozmyslala, ze pozicat napr.na tyzden, aby som vedela, ze mi mala v nom nebude revat... a potom ak sa rozhodnes si ho aj zakupit, tak to pozicne neplatis...dobry marketingovy tah, nie?
@kvietok121 ta druha masticka je tekuty puder - robeny v lekarni, smrdi horsie ako Holtov krem, vyzera ako bahno, mastit mam malu s nim na noc, este ze tak, rano ju umyjem, nech nie je ako strasiak, no ale ked pomoze, tak to vydrzime... je to nejaky 3% Ichtamol...
12. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka moja klikni na katku na fb...daj hlavnu stranku-pači sa mi a potom tio to pri fotke už pojde :wink:
@kvietok121 ano cica som :grinning:
12. okt 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi mala cele poobedie nespala, zdriemla si iba pri prsniku a potom este asi dve desatminutovky... chudatko po kupani odkvecla, ale odvtedy sa uz niekolkokrat zobudila, je nervozna z toho ako chce spinkat a neda sa jej... tak som zvedava aka bude noc... esteze ta starsia pekne zaspala :unamused:
12. okt 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 aha tak to hej ale kolko tam stoji novy?mne pomohla najsť denisoska-vyzna sa v tom asi viac ako ja tak mi našla použity ale v 100%stave z Košic za 70eur a tam sučasťou už je ta novorodenecka vložka
12. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 aha to si viem tiez mi to davali ked som bola tehu lebo hormonalne som nemohla aj to tak smrdi nie? nam sa tie ekzemy tiez zhorsili mame to skoro na celom tele asi to dedi po mame :angry: aspon nieco ked je cely na tatu
12. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mojko tak tie prsia aj ta to pali???
12. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no takže konečne sa mi to poradilo spraviť, tak ako si napísala to fakt funguje :wink:
@jankasramka mne už sa to podarilo, ale bola to makačka normálne, musíš si otvoriť profil toho www.nezbedník.sk a tam hore bolo pači sa mi to...a potom ked som klikla na tu foto maleho šimonka, tak už to išlo a bolo tam pači sa mi to :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som mala uz niekolkokrat akosi sa toho nemozem zbavit mne nosi mast laktacna poradkyna, tu je aj o tom popisane ze co na liecenie http://www.utrochslnc.sk/content/bolestive-bradavky-kandidoza

12. okt 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok