♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
17. jan 2010

Ach taaak 🙂 no vobec ti nerozumiem ale nevadi 😀 Vsetkym prajem krasne sny...

tiriel
18. jan 2010

dobre rano

bihan
18. jan 2010

Ty čo tu strašíš tak skoro? 😀

maculienka123
18. jan 2010

dobre ranko aj ja som taky ranny vtak,ale vcera som skoro zaspala.
baby viete mi doporucit nejake vitaminy v tabletkach?

leteku
18. jan 2010

dobré ránko, tak my sme hore od 5.30 a moja mala ide dnes konečne do škôlky. Normálne sa teším na ten voľný deň.
maculienka 123 - ja beriem gs mamavit

tiriel
18. jan 2010

bihan,maly sa budi po 6.00 aj skor 😔 a zaspáva pred 22.00

leteku
18. jan 2010

tak moja tiež stáva pred 6.00 ale večer o 19.00 nekompromisne do postele a do 19.30 spí. Je pravda, že cez obed už nespáva, teda v škôlke hej ale doma ani za nič.

tiriel
18. jan 2010

ja som mala teraz taky porod na wecku, taku zapchu si teda nepamatam 😔 som si poplakala poriadne a hned mi aj to brucho padlo 😀

tiriel
18. jan 2010

ja som už z neho na vetvy, neviem kde je problem. večer aj mlieka vypije len minimum , možno sa budi hladny,ja neviem,ale rano tiež nevypije viac ako 140ml. pol dna za ním prelietam s jedením. možno mu davam často jest a menej, a potom ma žaludok len taky maly. kamoška čo ma rovnako stare dvojičky,tak tým dava do postielky plnu velku flašku riedkeho pudingu a rano o 4.00 zas a spia dalej do 9.00 .tak čo ja by dala za taky luxus 😔

leteku
18. jan 2010

tiriel - no niektoré deti proste nevedia tak dlho spať, ja som s tým zmierená. Dlho trvalo aj kým prespala celú noc, to mala asi 3,5 roka ak nie viac. Ale teraz je už fajn, aj keď vstane skôr tak sa ide hrať, ešte aj ponožky si oblečie a nechá naás aspoň do siedmej v posteli, síce to už nie je spánok keďže stále počúvam čo robí ale je zlatá.

evitkamalicka
18. jan 2010

dobre ranko sa praje

bihan
18. jan 2010

Nechá nás spať aspoň do siedmej 😅 toto je pre mňa ako scéna z hororu 😅 U nás ak malá vstáva o siedmej, tak ju ešte posielam na chvíľuku do postele.. aj keď celkom zbytočne 😀
Ja som tiež bola ako dieťa spavec, Sára tak isto, tak snáď aj druhé bude.. keď som dojčila, tak som sa vyspala lepšie ako teraz 😝

evitkamalicka
18. jan 2010

nas maly chodi spavat okolo 18tej a spi do tej 6:30-7:00 potom sa naranajkuje a spi dalej do 10tej

tiriel
18. jan 2010

evit,vo veku tvojho maleho aj moj chodil pekne o 19.00 a spal aj do 8.00 , sice sme každu chvílku dojčili,ale to mi nevadilo . cez den spal 2x po 2 hodiny a keby som ho nezahamala,tak aj 3x. ale čo sa deje teraz od leta,horor. v tele mi to nevadilo, tak došla zmena času,myslela som že zaspí hodinu skor,kedže chodil pred 21.00 a on naopak,ešte neskor a na ranajši spanok to nemalo vplyv

evitkamalicka
18. jan 2010

ja dufam, ze nasmu to ostane, on je strasny spachtos po muzovi a cez obed este znova spi take 3 hodinky

miciatko
18. jan 2010

pekne ranko tehulky, dnes si vas budem citat z postielky, konecne mam volno tak nehodlam vstavat 🙂

maculienka123
18. jan 2010

ja mam volno az do materskej,dieta cakam prve,tak ma ide doma porazit.

evitkamalicka
18. jan 2010

aj ja som doma kedze som na materskej, ale aj pri prvom som bola cele tehu doma

maculienka123
18. jan 2010

no aj ja lebo som na rizikovom,pracu som musela nechat,ako zivnostnik by som to nezvladla,takze uz ani pracu nenajdem aj keby som chcela.nuz musim si najst nejaku cinnost,aj ked mi este byva zle.
evit a ako si to prezivala pri prvom?nenudila si sa?

evitkamalicka
18. jan 2010

maculienka ani nie a teraz som uz zivnostnik takze moj pracovny nastroj je internet a robim si doma kedy chcem

silwietta
18. jan 2010

dobre ranko prajem

tiriel
18. jan 2010

aj ja by som chcela zarabať cez net 😝

maculienka123
18. jan 2010

😲 aj ja

ikulka
18. jan 2010

ahojky dievčatá zdravím vás takto za rána už som aj ja pn. obchádza ma nejaká choroba tak ma nechala dr doma nech vyležím nakolko od začiatku tehu do noveho roka som bola v kuse chorá tak teraz nech to poriadne vyležím......

maculienka123
18. jan 2010

ikulka vitaj medzi nami,co sme doma,tak poriadne lez aby mailke bolo v poriadku 🙂

biba12
18. jan 2010

Dobre rano,
ze nam krasne nasnezilo? Teda tu v BA. Idem sa sankovat s malym. Pekny den. 🙂
Ikulka vylez to a chytro sa uzdrav.

tiriel
18. jan 2010

aj ja chcem sneh !!!!

maculienka123
18. jan 2010

aj my mame kopec snehu

evitkamalicka
18. jan 2010

babusky ja mam internetovy obchod, takze zas az tak uplne easy to nie je, vsetko okolo toho si musim robit sama, ale zas aspon mozem oddychovat kedy chcem a nikto mi nemoze diktovat kedy si mozem zobrat volno a kedy nie 😀

u nas snezilo celu noc a este stale snezi

leteku
18. jan 2010

ja som malú odtiahla na sánkach do škôlky, v škôlke sa určite pôjdu sánkovať a ja idem oddychovať, teda najprv idem niečo upratať a potom sa zvalím k telke a budem oddychovať až do 14.30 kedy pôjdem pre malú. Joj ale sa teším.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre