♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
5. nov 2010

@mirmaj tak to aj my si ideme spapat rucicky 🙂

majka35
5. nov 2010

rozprávam terezke vtipy, tak sa kuknite, aká som vtipná

majka35
5. nov 2010

@kahlan1 pekné miery

majka35
5. nov 2010

rozprávam terezke vtipy, tak kuknite, aká som vtipná

kahlan1
5. nov 2010

@majka35 aká je krasna 🙂 no hej som rada ze nezaostavame lebo toho som sa bala. Lekar vravel ze nebude prospievat ako ine deti ale myslim ze prospieva rovnako 🙂

mirmaj
5. nov 2010

@majka35 ta sa krásne rehoce 😀
@kahlan1 jasne že krásne prospievate, my už mame 5760cm a 62cm, ale my asi papame a priberáme aj za dve babätká 😀 😀

kahlan1
5. nov 2010

@mirmaj fiha tak to to mate pekne a a kolko mala ked sa narodila? a kolko asi tak spapa?

mirmaj
5. nov 2010

@kahlan1 ked sa narodila mala 3340g a 50cm a spapa 120ml na jednu davku ale papame tak 6-7fľaší 😀

kahlan1
5. nov 2010

@mirmaj no my teraz papame od 100 do 130 ml a tiez tych 6 az 7 flasi. Ale doma z nemocky sme len mesiac a pol. a ked sme z nej odchadzali vazioli sme 3200 gramov - to mala presne mesiac. Cize za mesiac a 3 týzdne pribrala pribrala 1600 gramov tak vas hadam dozenieme 🙂

majka35
5. nov 2010

baby idem poupratovať, nakŕmiť, na prechádzku do obchodu, navariť ... sa mi nechce, radšej by som tu sedela 😖

lji
5. nov 2010

@majka35 ty musíš byť velmi vtipná 😀 😀 😀 krásny rehot 😀

lji
5. nov 2010

ked o váhe.my sme mali včera 5200g 🙂

juuuj baby ja som taká šťastná že sa s vami musím podeliť. mm dostal robotu 😀 😀 😀 úplne že super mám pocit. nie je to úžasne finančne ohodnotené ale ked pozerám na mojich a jeho spolužiakov čo s nami teraz skončili výšku aký majú problém nájsť si niečo tak som hrozne moc rada 🙂 ako načasované. v sobotu skončil pracovať u strýka a hned na to tri dni školenia a vybrali si jeho. no úžasné. 🙂

memory97
5. nov 2010

@mirmaj ja som mu dala preventivne panadol baby a teraz som bola kupit tie cipky, sa mi zdal rano, ze ma teple cielko. Teraz pekne spinka, tak dufam, ze mu to prejde🙂

akika722
5. nov 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že to zle počuješ 😀 😀 😀

kahlan1
5. nov 2010

@lji gratulujem 🙂k práci

a váhu máte peknu, tak sme z vás zatial najmensi 🙂

mirmaj
5. nov 2010

@kahlan1 tak to nas dobehnete uričte ved ste pribrali za mesiac 1kg a to my toľko nepriberame, naozaj krásne pribera, neboj ešte nas aj predbehnete 😀
@majka35 ani mne sa nechce, ale dnes nevarím, mame od včera rybu a na prechadzku aj my ideme ked sa napapame 😀

mirmaj
5. nov 2010

@memory97 mne ešte poradila Viburcol, ale nemali ho tu na sidlisku v lekarni a mala som doma len paralenove čipky tak som dala ten a myslím že nam zabral 😉

akika722
5. nov 2010

@majka35 ked kliknem na vedierko su tam dve mamičky..jedna z holym babom a jedna čo babo je v rifličkach na traky...či to je jedna a ta ista mamina??? 😕

akika722
5. nov 2010

@kahlan1 neboj vahu ryyychlo dobehne...moj Paťko mal tiež 49cm a vahu len 2700g...a teraz nema ani tri roky a 100cm 😀 😀 😀

akika722
5. nov 2010

@majka35 aka je zlatučka...to je usmev len pre naaaas že??? 😀 😀 😀 usmev pre augustovky 😀 😀

kahlan1
5. nov 2010

@mirmaj to som rada lebo sa mi to zle pocuvalo ze nebude dobre priberat. V nemocke nechcela ale doma sa nam pekne rozpapala 🙂 comu sa velmi tesime 🙂

kahlan1
5. nov 2010

@akika722 dakujem za povzbudenie

akika722
5. nov 2010

@lji moja tešim sa s tebou 😎 😎 😎
ale čo je dnes ohodnotene tak ako ma?moj mm je na zachranke niekedy doslova riskuje život ked sa im auta neuhnu lebo vela šoferov ma na haku že ide rychla a ked maju vyjazd napr v Ke že Lunik IX/určite si o tom počula,no kolko krat na nich išli romovia zo sekerou 😒 a trepali sa im do sanitky,lebo oni si volaju rychlu ako "taxik"do nemocky
a to riziko ohodnotene fakt nema,robi aj cez sviatky/už teraz sa modlim nech je na vianoce doma ☹ /

akika722
5. nov 2010

@kahlan1 ešte prerastie všetkych neboj...moj bol krpček maly chudučky a teraz je o hlavu väčši od deti v jeho veku...nožka mu za ROK vyrastla o 4-5čisel 😖

lji
5. nov 2010

@akika722 juj nevďačná robota 😖 kamošku mám záchranárku tak viem o čom hovoríš i ked na lunik IX sa nechytá asi nič 😒

akika722
5. nov 2010

@lji on to stale chcel robiť,to je jeho vysnivana praca 😀 😀 😀

evanns
5. nov 2010

@majka35 a kam chces chodit plavat?
a na kavu by sme mohli niekde do Optimy bud. tyzden...vyhovuje? alebo navrhni nieco ine 😉
@lji gratulujem k praci
@akika722 ja viem co to je ohodnotenie, mm policajt v KE...raz nahanacka, prestrelka, lunik IX, ale praca vysnivana a robena z presvedcenia tak sa neozyvam...aspon niekto robi co ho bavi 😀

memory97
5. nov 2010

@gabusssa nam nastastie taketo veci nepovedali, akurat, ked velmi vrackal, tak mal pod krkom take cervene od mliecka, ale co uz, ked mu to kazdy vecer cistim pri kupkani a on si grcne kedy chce 😀

akika722
5. nov 2010

@evanns jééééj tak možno sa už naši herci stretli...ked na lunik ide zachranka ide aj policia-že pre istotu...len raz sa mm smial...voli niekde v tabore a zautočili na nich "spoluobčania" a policajti utiekli skôr ako zachranka 😀 😀 😀
ale to by som utekala kade lahšie aj ja 😅

memory97
5. nov 2010

@majka35 Barborka jej nerozpravala strasidelne pribehy🙂 zajtra to uz bude lepsie, uvidis🙂 my sme tiez mavali take dnicky, ale uz je to nastastie za nami🙂 Presne ako vam, ak zdvihnem davku, maly je castejsie hore🙂 tak nechavam rovnaku a o chvilku uz budeme dokrmovat, tak hadam uz prespi maly celu noc🙂 Si zvykli tie nase babatka, ze ich maminy v noci laskaju a im sa potom cnie🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre