♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
11. nov 2010

@katulkaaaaaa no co uz uz som sa zmierila ze bratove deti sa na mna podobaju, ze dokonca ked som kocikovala tak mi hovorili ake mam pekne deti a moje???? co uz

alure
11. nov 2010

@katulkaaaaaa
tak už sa na to teším dúfam že aj on bude spokojnučký

kvietok121
11. nov 2010

@alure silne geny 😀

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 my máme všetci traja nula .-),akurát ja mam rh negativ a mala s matejom pozitív 🙂

alure
11. nov 2010

@kvietok121 tak to hej 🙂
@bonix
@bonix
@bonix vy ste boli dosť dlhý pri pôrode 🙂 a krásne nabrala malá váhu 🙂

kvietok121
11. nov 2010

@bonix aj u nas 0

bonix
11. nov 2010

@alure no to teda 😀 ale už teraz priberá pmalšie 🙂, veď sa Dr smeje zakaždým, že jej nasadia diétu 😀

kvietok121
11. nov 2010

@alure a denisko ako?

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 hmm,a že nulky sú vzácne 😀

kvietok121
11. nov 2010

@bonix tak to mate super, my sa tesime kazdemu deku

kvietok121
11. nov 2010

@bonix to hej moja 0- je vzacna a moze 0- len nulke 0- tak mu mozem darovat krv keby bolo treba

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 no moja pribrala za 2 mesiace 2,5kg 😀

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 ja nemôžem 😢

kvietok121
11. nov 2010

@bonix tak to je skvele, my ked priberieme okolo 900 g tak sme stastni

kvietok121
11. nov 2010

@bonix ale mm moze

alure
11. nov 2010

@bonix
no myslím si že tú váhu má krásnu ..my sme síce "veľký" od narodenia a obe deti boli také väčšie takže u nás 6kg v dvoch mesiacoch nie je nič neobvyklé 🙂
@kvietok121
Denisko je ok,spinká v noci relatívne fajn ale má teraz také večerné obdobie keď si dosť povrieska a nevieme čím to je...ale je to len chvíľka a potom je to ok.A Oliver sa ho nevie "nasýtiť" stále ho mojká a hovorí mu ako ho miluje..no krásny pohľad na nich dvoch 😀

alure
11. nov 2010

@bonix
no myslím si že tú váhu má krásnu ..my sme síce "veľký" od narodenia a obe deti boli také väčšie takže u nás 6kg v dvoch mesiacoch nie je nič neobvyklé 🙂
@kvietok121
Denisko je ok,spinká v noci relatívne fajn ale má teraz také večerné obdobie keď si dosť povrieska a nevieme čím to je...ale je to len chvíľka a potom je to ok.A Oliver sa ho nevie "nasýtiť" stále ho mojká a hovorí mu ako ho miluje..no krásny pohľad na nich dvoch 😀

alure
11. nov 2010

zase mi to posiela dva krát 😠

bonix
11. nov 2010

@alure No my sme veľkí papkáči,síce búva celú noc aj 12 hodín ale potom vypije naraz 180-200ml takže si to doplní 😀

kvietok121
11. nov 2010

@alure oliverko sa citi ako jeho velky zodpovedny brat, aj nas je vecer ttrosku poplacka

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 No len zase nechcem aby z nej bola buchta 😀

kvietok121
11. nov 2010

@bonix neboj ona to vybeha ked zacne

katulkaaaaaa
11. nov 2010

baby ja dnes musim varit,zehlit ,upratovat a mne sa tak nechce...este si v klude pozrem panelak a mozem zacat 😔 mm mi zohnal film kajinek tak dufam ze si ho dnes stihnem pozret uz sa tesim 🙂

alure
11. nov 2010

@bonix no tak to je dobrý apetít 🙂 vy ste na UM?
@kvietok121 ale som rada že j to takto,lebo bol dosť na nás naviazaný a samozrejme mamkin miláčik,tak som sa bála či nebude nejaká žiarlivosť ale našťastie ani zmienka.Je bračekom nadšený,len už by sa s ním rád hral a nevie sa toho dočkať ...

bonix
11. nov 2010

@kvietok121 určite áno,teraz je to moje licaté slniečko 🙂

alure
11. nov 2010

@katulkaaaaaa
Kajínka by som kuk aj ja,vraj je to veľmi dobré...no s tým varením a žehlením sme na tom rovnako,najprv mi ale bude treba zbehnúť do obchodu.Včera som síce navarila (myslela som že aj na dnes) ale moji chlapci to večer všetko zjedli...

mirmaj
11. nov 2010

@alure to že sa nam nepáči v lehatku vôbec neber do úvahy, lebo všetkým ostatným bábätkam sa tam páči len nám nie 😉 ju vôbec neberá zavese hračky, ked je na brušku tak sa za nimi načahuje aj si ju zoberie, tak isto ked leží na chrbatiku a je položená vedľa nej hrkalka tak si ju vezme do ruky, ale tie zavesené ma úplne na háku 😀 😀
Skúšala som aj to čo si mi ty poradila, pokusila som sa ju okolo piatej, pol šiestej uspať, ale ona si pospí tak max 30-40min. viac nie, potom som vymasírovala a okupkala ale ona hned po kupkaní chce isť buvať, tak ju netrapim a položím do postielky a zabúva 😉 Na nas proste nezaberá nič čo na ine bávätká 😀 😀 aj ine kamošky čo maju deti na UM ich nakrmia ešte raz ked idu spať tak okolo jedenastej pol noci a potom buvaju do rana do 7-8, no na nas ani to nefungovalo 😝 😝 my sme proste jedinečne 🙂 Ostatne noci spinkava dobre, len sa napapa a spinka dalej ani sa nepreberie uplne, zaspí ešte na fľaši, len tuto noc mala akusi horšiu, ale verím že už táto bude zasa dobra, no a budem chodiť s ňou skôr spávať aby som s ňou mohla skôr vstávať a je to vyriešené 😉 počkáme pokiaľ sa vráti zasa čas naspäť a bude to zasa tak ako predtym 😎

mirmaj
11. nov 2010

@bonix tak vy naozaj pekne priberáte 😀 a to poriadne stiahne potom ráno, ale po takej dlhej pauze je to aj normálne, to ale poriadne dlho vydrží, aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem 😉

kvietok121
11. nov 2010

@bonix tak to ma byt
@alure tak to je skvele ze si od mala rozumeju bude to jeho velky bracha 😀

alure
11. nov 2010

..no nič utekám do obchodu ešte ma čaká kopec práce..pa pa neskôr

vladka84
11. nov 2010

dobre ranko baby.... pozeram kolko ste toho popisali, fuuha, nebudem vas docitavat, uz som asi aj tak mimo temy 😀
boli sme v poradni, mame 4910g, neviem, ci je to dost, ale pribera, tak neriesime 😉 rucka nam este trosku hnisa, ale vraj to vyzera dobre, ze sa to spravi, tak uvidime....
@alure vecer ti poslem udaje do IP, ked ju odmeram, lebo nasa dr. nemeria 😒
inak, to lehatko mame aj my a malej sa v nom paci, vibracne casto nepouzivame, ale takisto si ju davam ku sebe, ked zehlim alebo varim a tak si spolu pokecame 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre