♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
18. nov 2010

@alure paaa moja vyspinkajte sa

akika722
18. nov 2010

a zase nikto 🙄

jankasramka
18. nov 2010

ja som tu ale cervik prisaty na pravom prse tak som mierne paralizovana 😀

akika722
18. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moj hura hura spi

memory97
18. nov 2010

@akika722 myslim si, ze ta ucitelka, co ti to povedala, sem-tam pekne krici na deti. Z toho tiez moze byt, ze sa maly zacal pocikavat a utiahol sa do seba...

memory97
18. nov 2010

@jankasramka uz sa zlepsil dnik? nam uz konci zly den 😀

akika722
18. nov 2010

@memory97 riaditelka sa vyjadrila že ta učitelka je nejlepšia z celej školky...no to je jej nazor...mne sa videla v pohode na začiatku...jeden naznak a Paťko tam nebude...školky ostatne su obsadene že až o rok...nechala by som ho doma ale on poctivo každy deň plače za kamošmi a dvoma frajerkami 😀 v školke

jankasramka
18. nov 2010

@memory97 ale kdeze, vobec nechce spat len tie desatminutovky. som ho nehala v posteli uvidime kedy zacne vykrikovat
prave robim jogurtove rezne, teda len marinadujem zatial. budem ich robit az zajtra...

akika722
18. nov 2010

som blba ☹ ja neviem čo mam robiť ☹

jankasramka
18. nov 2010

baby co stoji na sk kuracie prso?

akika722
18. nov 2010

@jankasramka ja som ich už robila ale do jogurtu išiel aj syr nastruhany...a veeelmi sa to lepilo kvoly syru 😠

akika722
18. nov 2010

@jankasramka kg okolo 100-120sk tj 4eura...aspoň tu u nas

jankasramka
18. nov 2010

@akika722 s kostou ci bez ?
inak teraz sa uz koli tej skolke netrap. zacne chodit a ty len pockas co povie ta psychologicka.
dobre je ze sa tam tesi (aj na tie frajerky 😀 😀 😀 😀) a ty budes neskor hladat riesenie ak by sa ukazalo ze tam nieco nehraje....ale zatial sa netrap 😉

akika722
18. nov 2010

@jankasramka bez kosti,ja s kosťou nekupujem nič len kuracie stehna 😀 😀 😀

no jeho frajerky 😀 on o nich melie cele dni že ich obe hladka a chrani pred zlymi detmi aby ich nebili 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
18. nov 2010

@akika722 tak to teda ano, ked ma dve frajerky, cudujes sa mu 😀 😀 neboj cele sa to vyriesi. Najskor skus tu psychologicku a potom najdi patent na maleho, aby si sa nejako dostala k tomu preco je bojazlivy.

@jankasramka maly citi tu dobrotku, co robis, cudujes sa mu, ze nechce byt v postielke 😀

dobru kocky, idem do hajan🙂

akika722
18. nov 2010

@memory97 keby si ho poznala aky bol pred tym ☹ ako maly cigan,cudzi človek sa ho opytal či s nim ide a on mi povedal čau mama,som sa hambila že s každym ide akoby som ho doma týrala 😀

no nič uvidime čo to bude
idem aj ja kočky hajať 😉 dobru 😵

jankasramka
18. nov 2010

@akika722 tak to u vas stoji ako tu v mexiku...strasne ceny oproti tomu co zaraba mm, ach jaj....no nic...
dobru nocku 😉

liba78
18. nov 2010

Ahojte, ja vás čítam celý deň, len písať sa moc nedalo 😒 Dnes bol malý stále na mne nalepený a aj noc bola taká ☹ Teraz dúfam, že bude lepšia. 😉
@akika722 to je situácia 😒 , ale to sa dalo čakať. Priama konfrontácia s riaditeľkou a učiteľkou zároveň asi nehrozí. Aj keď by bola určite zaujímavá. Len sa mi nezdá to Patiho pocikávanie. To prichádza po traume, alebo pri chorobe.
@jankasramka som dnes ukázala mm fotku matea. Tú, čo som komentovala. Hovorím mu: však je zlatučký.... A on, že: jasné, ako vždy. Len tú deku som ešte nevidel, si kúpila novú ? (on si fakt myslel, že je to náš 😀 😀)
@katulkaaaaaa super správy.... sa teším s tebou 🙂
Kati, tá kamoška, čo ti robila tie krásne fotky sa volá Simona ?

gagarinka
18. nov 2010

@liba78 tak to s tym mateom bolo fakt dobre 😀 😀 😀
ja som minule s malym pozerala album s jeho fotkami vo veku 0-6 mesiacov, tak som sa ho pytala, ze kto to je a on ze: Julka 🙂 nenormalne su si podobni, ja som jej uz v porodnici chudatenku hovorila v muzskom rode, lebo vyzerala uplne ako synator 😅

hajatanufus
18. nov 2010

ahojte baby zase ste toho popisali tak som vas az teraz docitala . nasa rachel zaspava okolo 8-9 vecer ale v obyvacke aby sa s lucinkou nerusili no a ja si ju potom prekladam do spalne okolo pol noci tak to sa vacsinou zobudi tak ju nakojim a spinka pri mne niekedy sa zobudim a prelozim ju do postielky a niekedy je so mnou do rana potom sa budi okolo 3-4 kedy ako a potom okolo 7-8 rana a potom je hore az do 11-12 potom spinka 4hodky a potom poobede este hodinku dve kedy ako a zase vecer kolo 8-9 @katulkaaaaaa super spravicka dobre sa vyspi
@akika722 snad to v tej skolke teda nebude az take zle a uvidis co povie psychologicka dobru noc

hajatanufus
18. nov 2010

@liba78 aj mna si stym pobavila ze nepoznal dite na fotke 🙂 dobru noc

hajatanufus
18. nov 2010

@gagarinka ja som zase v porodnici stale malej hovorila ze papaj lucinka miesto rachel no sila zvyku ale tiez sa mi zdala po narodeni rovnaka ale teraz vidno ze su ine lucinka je cely manzel a rachel ide na mna

jankasramka
18. nov 2010

@liba78 😀 😀 😀 to je zlate 😀
som zvedava na nich o rok dva 😝 ci budu este stale taky pupkaci 😀

jankasramka
18. nov 2010

mate niektora tuto odsavacku? neviete ci je dobra? alebo to je jedno aka znacka?
http://www.maderna.sk/katalog/product/8586/

gagarinka
18. nov 2010

@jankasramka my mame uz par rokov tuto http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... a je fakt skvela. v tom baleni mas dva nastavce, co bude super teraz pri dvoch detoch a pribalena je aj kefka na cistenie tych nastavcov. ja som velmi spokojna. mame este jednu, co sme kupovali, ked sme boli u svokrovcov, nieco ako ty si davala, a ta nie je taka dobra. uz som rozmaznana tou Ariannou 😀

gagarinka
18. nov 2010

A nejde mi spat ☹ Dnes som mala tlak asi v pate, tak som si dala kavu a ja kavu uz par rokov vobec nepijem, takze tu je vysledok 😠

memory97
19. nov 2010

@akika722 to, ze maly bol predtym takyto, to je v pohode, vela dobre vychovanych deticiek takto reaguje a to su dobre vychovane, o ktore sa maminky s laskou staraju. Jednoducho tie deticky nemaju z nicoho strach. neboj vsetko dobre dopadne. ja neviem, ale ja by som ho aj tak dala inam, ak s tym maly bude suhlasit a budes na nom pozorovat zmeny.

@jankasramka my mame uplne inu a kupovali sme ju v lekarni za 13 eur. len nazov neviem, vcera sme vyhodili krabicku☹

@gagarinka ja mam zas opacny problem, mm mi spravil normalnu kavu a ja som ju vyliala do umyvadla, mi normalne nechuti🙂 po tehotenstve🙂

kvietok121
19. nov 2010

dobre ranko vecer som sa neozvala pretoze matejko vrieskal, doslova, prestal len ked som ho rozbalila a stlacila nozicky, prestala som mu davat infacol, - no vratim sa k tomu aspon 1-2x denne, vcera neboolo mozne ho utisit a mm prisiel at o pol desiatej tak som si vecer uzila, ke d zaspal o desiatej tak potom noc bola ako vzdy teraz esete pospinkava
dnes ideme na tanec tak som zvedava
@alure to je mozes ho pochvalit odo mna 😀

kvietok121
19. nov 2010

@jankasramka my mame tuto http://www.bambini.sk/sk/store/product/1712/234... je dobra, len matejko neraaaaaaaaaaaad vytahuje sople a pritom zvuk vysavaca zboznuje

liba78
19. nov 2010

Dobré ráno, tak už zas spím po stojačky. Danielka, kde je tá tvoja malá ?! Ja chcem spáááť. @jankasramka ja mám takú, kúpila som ju v lekárni. Stála tuším okolo 7 e. podla mna je dobrá, ale nemám ju s čím porovnať. Je to naša jediná odsávačka. 😉

@hajatanufus priznám sa, že som to urobila schválne. Lebo na tej fotke sa Mateo podobá na Jurka strááášne moc. Na iných je vidieť, že má tmavšie vlasy a oči. Ale tam bolo vidieť hlavne pupkaté telíčko. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre