♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
21. nov 2010

@memory97 ked už neviem čo mu dať ☹ už kašle strašne ☹

memory97
21. nov 2010

@akika722 kasle zo soplikov? ak nie, ja mam kupeny na kasel pre deticky hedelix, ale este som ho nepouzila. Davidko kasle, ale zo soplikov, az mam podozrenie, ci nema zapal priedusiek, vraj su teraz prieduskove virozy a ja sa vobec necudujem, ved to pocasie je take premenlive, raz teplo, potom zima...

akika722
21. nov 2010

@memory97 myslim že hej..neviem čo chytil. Paťko v školke naa steroch z nosa bola veeeeelmi čudna bakteria vraj a prešlo to na nas...deti už mali z toho aj oči zapalene a teraz mam ja

memory97
21. nov 2010

a dnes ideme na jarmok, aspon dufam, ze dnes bude tiez🙂 poslanci si robia ocko u volicov🙂

memory97
21. nov 2010

@akika722 skus ten sinupret, je lepsi ako mucosolvan, som ho brala aj v tehu, Davidkovi to zabralo na druhy alebo treti den, je to uz lepsie, ale radsej zajdem zajtra po obede k lekarke.

akika722
21. nov 2010

@memory97 skusim určite...aj tak mucosolvasn vydrži len do zajtra..už tam mam malo tak musim dokupiť

počkaj počkaj ja mam kvapky sinupret to su tie vraj na bylinnej baze...davala som ich Paťkovi ale tvaril sa pri tom strašneeee...idem pozrieť od akeho veku su...či sirup bude lepši?

akika722
21. nov 2010

@memory97 zmizol mi z toho pribalpvy letačik 😠 ale piše tam dojčata 3-10 kvdenne...to mu možem dať 3kv????????

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 ja davam malemu sinupret tri kapky rano aj vecer,dala som mu aj troska toho caju na lyzicku,vypil to uz mal taky kasel ze sa az davil:(chudatenko...rano idem k dr je to des
@evanns nie to som este neskusala,opytam sa zajtra dr na to

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa aj sinupret a mucosolvan?ja som mu teraz šupla 3 kvapky 😀 on sa tvaril v pohode..ale mala by si vidieť Paťka ako sa pri nich tvari 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 hej lebo sinupret rozpusta hlieny,a mucosolvan je na kasel...a do nosamorsku sol davam

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa do nosa mam z morskou mar a davam aj pamycon do nam dala dr,že Patkovi 2kv a Samkovi 1 kvapku

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 ja sa ani necudujem ze su vsetci chory,to pocasie je hnus...kamoska robi v skole,zo 120 deti ma len 50....chodis s malym aj von ked je tak chory?ja som vcera nebola a dnes fuka u nas hrozne tak nejdem

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa ja som nebola s nim asi 3 dni len na skok v obchode no u nas je celkom teplo dnes aj slniečko višlo tak som bola trošku do obeda s detmi...dr.mi hovorila že pokial nema teplotu že vonku s nim mam isť...ale ked je hnusne tak neriskujem

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 ja som bola s malym piatok hodinku,vcera som nesla a dnes to tiez kvoli vetr riskovat nebudem ☹ nudaaaa dnes,inak baby u nas sa nasla ta pohresovana baba po dvoch mesiacoch,,,stale rozmyslam co sa jej mohlo stat ☹ hrozne

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa aka baba???????????

katulkaaaaaa
21. nov 2010
akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa jaaaaaj ta... ☹
včera zmizlo dalšie dievčatko vraj...myslim 12ročne ☹ strach dieťa pustiť same ☹

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 to vazne???boz ja som povedala viki ze ju nikam nepustim,sai uchylak je vsade...mi sme ako decka behali po vonku od rana do vecera...a teraz?mam sa bat ju aj nadvore nechat?cele to je chore

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa myslim že to bolo včera čo to davali v spravach...alebo predvčerom...no...ako som rano odišla vonku tak som večer prišla a ani mobili neboli vtedy tak ako dnes...dnes som stretla kamošku deti sa hrali a 2kroky od nas jej maly/3roky/našiel striekačku s ihlou v trave 😲 😲 😲 som skoro skolabovala..no čo ja,ona je v 9 tom mesiaci

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 ano bolo to v spravach...boze ze striekacku,no desss
co robia tvoje deticky?viki sa hras mm,maly pri mne spinka...daceky na vianoce uz mas?sa nudiiim

memory97
21. nov 2010

@akika722 ano to su presne tie. Pre deti a dospelych su rovnake. Mozu to aj babatka, som to davala Davidkovi, ked sme mali 3 mesiace. Pre deticky sa dava 3x10 kvapiek. Je to velmi hnusne, vytazky z byliniek, ale ucinne a tusim sa to nema zapijat mlieckom,ja mu to davam zapit vodickou a az potom mliecko.

.

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa Paťko pozera spievankovo teraz sa zobudil,mm spi je po nočnej,Samko mi tu spieva 😀 leži pri mne
maaaam už len pre mm nieee vybral si mobil a ja cvakam z mojej uuužasnej materskej 😀 😀 😀

akika722
21. nov 2010

@memory97 ano dala som mu s vodičkou 😉

memory97
21. nov 2010

@katulkaaaaaa ja chodim s malym aj von, ale iba na max. 30 -45 min., ak nema teplotu, ak ma teplotu, vtedy by si nemala ist s nim von.

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@memory97 nema sa zapijat mliekom?fuha...a ja dam vzdy lieky a nakojim ☹tak uz budem vediet

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@akika722 moja chces mojich 164eur?darujem 😀 😀 😀 som to vcera pocitalaja to mam len vydaje...kebysi nezarabam s kozmetikou tak sa mozem ist past 😒

memory97
21. nov 2010

@katulkaaaaaa kvapky by sa velmi nemali, niektore sa mozu, niektore nie☹ Podla mna, asi to mliecko v spojitosti s kvapkami skysne v brusku. No hadam na to najde odpoved jankasramka🙂

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa viem o čom hovoriš..tolko som dosatavala pri Paťkovi 😒
@memory97 ake kvapky?sinupret? 😕 ved tam piše že pre dojčata 3-10kv. či ine?

memory97
21. nov 2010

@akika722 to je v poriadku, pisala som to katulke, ze kvapky by sa nemali... bolo myslene zapijat mlieckom 😀

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@memory97 a zahada vyriesena...dakujem 🙂 maly vzdy po uzity liekov ma krce,boli ho brusko,dam rurku a ide z neho zelene a sliz....a ja blba som nevedela prist co zle robim...davam po liekoch mlieko ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre