♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
27. nov 2010

@kvietok121 a c o ti je ?

danulienka35
27. nov 2010

@akika722 ja niesom tehotna moja dobru nocku i dem i ja

akika722
27. nov 2010

@danulienka35 teraz si si všimla že som to pisala? 😀 😀 😀 som žartovala 😀 😀

tak dobru 😉 😵

liba78
27. nov 2010

tak už ste išli spinkať, ja som si zobrala ntb do postele 😀 .
@akika722 @vladka84 @memory97 @iji domček bol môj vysnívaný, fakt nieje veľký ale hlavne že je. 🙂
@akika722 mne trvalo 7 rokov, kým som mm presvečila o tom že k jeho rodičom nepôjdem. 😅

liba78
28. nov 2010

Dobré ránko... dnes tu bude asi trošku pusto ☹

kvietok121
28. nov 2010

dobre ranko

no my sme mali bojovu noc, ked potom zaspinkal o deviatej tak bol kazdu polhodinku hore, alebo driemkal na rucickach nemohol sa poriadne nadychnut, akokeby prehltal sopliky ked tahame tak ide skoro nic ... o stvtej sa po napapani riadne vygrcal a potom zaspinkal do pol siedmej, teraz znova zaspinkal, tak nas vylakal ked sa nemohol nadychnut, aj som volala tete zdravotnej sestricke tak som s nou komunikovala ...

lji
28. nov 2010

@liba78 až po 7rokoch muž pochopil že nepôjdeš k svokrovcom?môj mm to pochopil hned ako som na neho škaredo zazrela ked mal tendenciu to navrhnúť 😀 😀

kvietok121
28. nov 2010

@danulienka35 mam atopicky ekzem a kedze hrozne svrbi tak si do dost skrabem aj do krvi a hlavne v noci tak si to obvezujem aby som mala menej krvave ruky

lji
28. nov 2010

@kvietok121 to prečo má matejko také? 😕 nemá viacej sliniek? nám teraz saška takto vymýšla ked si cucle ruky a hromiadia sa jej sliny. a čo ti povedala sestrička??

lji
28. nov 2010

joj žienky nemáte problémy s vlasmi? ja ich strácam hrozne 😔 najskôr to nebolo až také ale teraz si dám malú na ruky a tá má gudžu vlasov v ručičkách, prejdem hrebenom a tam mi ostávajú enormné "žvachle".

liba78
28. nov 2010

@lji tiež som z toho nebola nadšená... ja som to povedala na začiatku, no on čakal 7 rokov že zmením názor. Ale mám rada svokrovcov a dobré vzťahy treba udržiavať 😀 😀 tým myslím, že spoločné bývanie nikdy 😀 😀 tak sme radšej 10 rokov bývali po nájmoch 😒

kvietok121
28. nov 2010

@lji ze mozno su to hlieny a ze babenka to nevedie ani vykaslat ani prehltnut moze to jedine vygrcat tak sme boli radi prvykrat ze to o tej stvrtej vygrcal, normalne ma teraz trha, aj teraz sme tam tam nadychne zakasle, ale v noci to bolo strasneeee

liba78
28. nov 2010

@lji poznávam vlasovú krízu, aj u mňa už je. 😠

lji
28. nov 2010

@liba78 a čo s tým robíš?alebo robíš s tým niečo? 😅

liba78
28. nov 2010

@lji nič, mám vitamíny ale nemajú žiadny účinok. Vlasy nosím v cope, ale aj tak ich máme doma všade 😠 zvažujem, že sa dám ostrihať ako fialka. Ak nie na krátko, tak aspoň do postupna.

evanns
28. nov 2010

caute baby, vidim ze sa bavite o vypadavani vlasov...tak ja som prisla po porode o polovicu svojich vlasov a mozno by som ich uplne stratila, keby nie http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-... fakt ucinne, este ich beriem, po tyzdni co som ich brala mi prestali vypadavat...su drahe ale u mna to uz bolo akutnee ☹ ☹ ☹

liba78
28. nov 2010

@evanns pôjdem si kúpiť, vyskúšam najskôr to menšie balenie a uvidím. 😅 mám tieto http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/11004552-de... a nezaberajú vôbec 😖

lji
28. nov 2010

@evanns ak skutočne pomíhajú tak niet o čom. ja budem za chvilu holohlavá 😖

evanns
28. nov 2010

@lji
@liba78 pomahaju, teda mne pomohli velmi...ja uz ked som sa cesala tak som umyvadlo upchala ☹

evanns
28. nov 2010

@liba78 kraaasny domcek 😉

memory97
28. nov 2010

@kvietok121 neskusala si mu dat kvapky do nosteka? nam zabralo, ked nam dr. poradila, aby som mu najskor dala do nosteka mar (alebo ine kvapky na baze morskej soli) a po par minutach odsala sopliky a po odsati mu kvapla otrivin alebo nasivin. Zabralo nam to velmi a maly uz nesoplikuje, klop, klop🙂 Ak ma hlieny, ze nejde nic odsat, nam pomohol sinupret 3 x 10 kvapiek a maly bol za tri dni uz celkom ok🙂 A skus mu dat vyssie postielku, my sme dali vyssi vankusik. sa drzkajte

kvietok121
28. nov 2010

@memory97 nic som mu nedavala preto pisem ze co robit, ma tepltotku 37,2 zda sa mi to ako zahlieneny ale ja nie som profik, teraz zaspinkall ale asi ked sa zobudi skocime na pohotovost pre istotu

kvietok121
28. nov 2010

@memory97 no asi dlho spat nebude kasel z tych hlienov ho budi

hajatanufus
28. nov 2010

ahojte baby som tu par dni nebola lebo som nestihala tak som si vas len vzdy vecer docitavam ale som na nic nereagovala lebo ste uz boli v postielkach 🙂 teraz mam trochu casu lebo deti spia tak sa mozem zapojit ja mam tiez vlasovu krizu nejak moc mi ich uz vypadava a neviem co s tym ved uvidime

@kvietok121 nasa mala ma tiez hlieny a tiez sa skoro az dusila tak som sa zlakla zajtra ideme k dr. ale kupila som si sperj do nosteka a sirup od kaslu co mi poradili v lekani len este som jej ten sirup nedala lebo nekasle len strasne chrapci tak sa zajtra opytam dr ci jej to mozem davat ale ked sa zobudi tak jej skusim dat a nostek tiez odsavam tak islo len troska chudatka nase male ked oni nam nevedia povedat co im je tiez sa o nich bojim a hlavne vcera ked som malej odsala nostek s vysavacom a potom po chvilke jej trosku tieklo z nosteka tak som jej to utrela pap vreck. a zrazu som tam zbadala nieco cervene ako krv tak som sa zlakla uplne som si nadavala ze som najhorsia matka na zemi ze som malej ublizila neslo mi do hlavy co to moze byt a potom som zistila ze to bol dzem musela som ho mat niekde na ruke a utrel sa mi do tej pap.vr prave na tom mieste kde som malej utrela nostek tak sa mi ulavilo 🙂 totizto ja som vcera robila palacinky s dzemom a je dost mozne ze mi niekde dzem kvapol na ruku alebo na prst a nevedela som o tom no ale nebolo mi vsetko jedno ach jaj 🙂

akika722
28. nov 2010

ahojte
večer som nestihla lahnuť už bol maly hore,z tych ATB akoby mal krče,vkuse plače vrieska ledva spi ked je hladny ešte horšie,už niekedy odmieta prso aj cumel neutiši ho nič a zrazu prestane revať a začne sa rehotať..asi mu z toho trošku preplo 😅
ale noci su hrozneeeeeeeeeee
@lji ja som včera pisala že už šetrim na parochňu...berem len calibrum ale nič moc..do roka som davala riediť 4-6x vlasy...teraz mi chybaju

kvietok121
28. nov 2010

@akika722 co je to atb?

kvietok121
28. nov 2010

@hajatanufus ani nevrav je to hrozny pocit a chce ti spinkat? nam teraz na rucickach a uvidime dokedy

mirmaj
28. nov 2010

ahojte, aj mne hrozne padajú vlasy v tehotenstve mi super zhustli a teraz je to katastrofa, ale vraj na jeseň je normálne že padajú ale toto sa zda aj mne hrozne veľa, v utorok idem ku kaderníčke uvidím či to pomôže
@liba78 krásny domček, musí sa ňom super bývať 😉
@kvietok121 @akika722 chúdence male, hrôza to len čítať ☹ nech sú skoro zdravučký
@danulienka35 aj ja mávam teraz po pôrode taký hrozne silný menzes, nie som nato vôbec zvyknutá, predtym som mávala slabučký a teraz je to fakt hrôza 😒

kvietok121
28. nov 2010

@mirmaj dakujeme

memory97
28. nov 2010

@kvietok121 atb, skratka pre antibiotika🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre