♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankaat.
13. dec 2009

a da sa za priznak povazovat aj unava? lebo u ma okrem nej nic..

juliq101
13. dec 2009

tiriel vitaj 🙂 😉

tiriel
13. dec 2009

Janka,mna unava prinutila urobit si test.doteraz som ponocovala a zrazu chodim spat so sliepkami,aj cez den

jankaat.
13. dec 2009

zienky ja idem zalahnut ozvem sa co a ako zajtra..som straaasne zvedava 😔

juliq101
13. dec 2009

inak ja som november priateľ je oktober a moja mamina je september 😀 super august,september,oktober,november 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
13. dec 2009

ja mam skor v tehotenstve prave naopak problem zaspat a tak to bolo aj pri prvom

jankaat.
13. dec 2009

juli postupka😀🙂

juliq101
13. dec 2009

jankaat moje poslende tri týždne boli asi také,že som prišla zo školy na ontrák som zalahla spala do šiestej potom som sa čo to uťila a o 9 zas baby-spolubývajúce,kamošky nechápu lebo ja som chodievala spávať až po polnoci a cez deň som lietala a robila po intraku bordel 😀 😀 ja sa len ráno zobudím a som unavená 😀

tiriel
13. dec 2009

Juli dakujem za privitanie.a ty mas kde kolky tyzden si?

juliq101
13. dec 2009

tiriel ja to nemám ešte potvrdené od dokiho tak som si nedávala ale zajtra pôjdem tak si dám 😉

tiriel
13. dec 2009

Aha , tak aj tak drzim palce.a teoreticky si ktory tyzden?a co priatel? Tesi sa?

juliq101
13. dec 2009

Podľa ms som 6tt priateľ o tom ešte nevie chcem mu to povedať tak,že mu ukážem foto zo sona 😵 Ďakujem za palčeky 🙂

tiriel
13. dec 2009

Takze tiez si uz tyzden po oplodneni zvadzala boj s unavou. Ja som dnes podla usg 6tt

juliq101
13. dec 2009

Kočky idem ja už spať zajtra skoro vstávam idem k tej dokine a potom do školy.Pokúsim sa Vám ozvať čoa ako ale neslubujem lebo tam nemám boh vie aký prístup na net ak tak tak sa ozvem v piatok určite 🙂 Majte sa tu krásne prajem Vám dobrú noc a krásny týždeň 😉

jankaat.
14. dec 2009

dobre ranko ja len na skok-testik pozitivny podla mrchy cca termin 21.8.2010...

evitkamalicka
14. dec 2009

dobre ranko

jani gratulujem 🙂

michaela80
14. dec 2009

vitam nove tehulky...
ja stale v nemocnici...zvracanie trosicku ustalo...uvidime co budu so mnou robit dalej...

evitkamalicka
14. dec 2009

miska ahoj, snad ti to coskoro prejde, aby si mohla ist domkov

komisakpd
14. dec 2009

evitka..balhozelam..tak predsa planovanie vyslo🙂

evitkamalicka
14. dec 2009

komisak dakujem 🙂

marija
14. dec 2009

Dobre ranko kocky. Tak knecnce po troch dnoch je na tom malao nieco lepsie. Mne je stale zle, ale nezvraciam :D

Vitam nove tehulky 😉 😵

peta131
14. dec 2009

Tak ja len tak na skok prisla zazelat pekny dnik 🙂

mne je dnes hrozne zle cely den ma len napina, uz cakam kedy to zo mna pojde zatial to vzdy to napinanie predycham lebo neznasam vracat ale som zvedava dokedy to tak vydrzim 😝
uz nech je ten 1 trimester za nami...som zvedava ako moj zaludok bude reagovat na vianoce ked vsade len vsetko rozvoniava 😝

a vitam nove tehulky 😵

tiriel
14. dec 2009

Sranda ze mne nie je vobec zle. Jedla by som stale, najviac sladke

evitkamalicka
14. dec 2009

heh baby ja som si dnes dala na obed tlacenku s cibulou, keby to videl moj muz by si myslel ze mi preskocilo, ale taku strasnu chut som dostala a paradoxne mi ani zle nie je

marija
14. dec 2009

Tiriel mne pri malej tiez nebolo vobec zle 😉 a teraz je...

Evitka 😀 ja som dnes po troch dnoch zjedla tanier vyvaru tak sa tesim, ze tu nepredychavam napinanie na zvracanie 😉

Inak chcela som sa opytat. Zajtra idem na sono prsnikov, uz som tam objednana 4 mesiace, je to kontrola po ukonceni kojenia, ale neviem, teraz ked som tehu je podstatne? Ako asi tam zajtra pojdem, ked som uz 4 mesiace na ten termin cakala, ale asi jej to budem musiet povedat. Nviem ci su prsniky nejake ine na sone pocas tehu....

evitkamalicka
14. dec 2009

baby a uz ste niektora aj pribrali?

majka35
14. dec 2009

ahojte ...l dnes 2 testy pozitívne, tak podla poslednej menštruácie termín pôrodu: 21.8.2010 ... ale nemám to potvrdené ešte od lekára, tak sa radšej "brzdím" s tým tešením ... a ináč ... môžem sa k vám pridať?

ja už som aj pribrala ... stráášne veľa jem 😝

juliq101
14. dec 2009

Ahojte tak som sa sem dostala aj dnes 🙂 ráno u doktora pohodka len mi to potvrdil povedal,že to vyzerá na 6-7tt aj podľa MS mi to tak vychádza a budúci piatok na sono 😵 my máme celý týždeň skrátene vyučko tak pohodička 😵 babm som to povedala tie su štastne a nikomu nepovedia 🙂 trubky mi už kúpili bodinko rúžove 😀 😵
Jani gratulujem som štastná,že tu nebudem sama 17 tka😅 😀
majka gratulujem a vítam ťa 😵 😉

marija
14. dec 2009

majka vitaj 😉 ani ja to este nemam od lekara potvrdene. Idem az 23.12 😎

Evitka ja som schudla asi kilo... 🙄 ale pri malej som pribrala 7kg a jej porodna vaha bola 3700g 😀 takze som vlastne aj schudla ked sa to tak vezme.

Juliq super 😉 to ruzove bodinko pristane aj chlapeckovi popripade 😎 😵

rosienka
autor
14. dec 2009

caute baby, vitam nove tehulky 😉

ja som zatial za poslednych 7 tyzdnov schudla 2.5 kg a to som nemala nejako v umysle. vôbec mi nechuti jest, resp. sa mi nechce si jedlo pripravit a na sladke ma vôbec netaha, co som predtym kazdy den zavislacila 🙂 A pritom je vyziva v 1.trimestri dôlezita, tak sa musim nutit i ked to mpc nezabera...

a unava je samozrejme dost dobry priznak, s tou bojujeme tusim kazda 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre