• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte baby, tak uz kona konecne pustili? :sweat_smile:
my sme boli dnes v poradni, mame 3420g a 62cm - @akika722 vidis, ani my sme vela nepribrali od minuleho mesiaca (510g) a dr.sa nad tym vobec nepozastavila, povedala, ze malinka je v poriadku a krasne napreduje :dizzy_face:
ockovanie sme nemali, mame este chrasticku na ramienku a vraj sa nemame kam plasit, tak som aj rada, lebo dnes sme ockovali Timku...ale zvladla to statocne :wink:
inak mam den blbec, najskor mi prihorel ryzovy nakyp, potom Karin zacala vrieskat - zase mala "z oci", ja to nechapem ako moze byt taka citliva na to, potom som zapla pracku a zabudla som vlozit hadicu do odtoku, tak som sa spamatala az pri zmykani....no a mm to zakoncil, ked mi oznamil, ze stahovanie sa uskutocni po Vianociach a pred Silvestrom - cize mame na to cca 5 dni :astonished:
9. dec 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 nestiham ani ja citat mi sa chystame piect zajtra ale mam velke pomocniky to nam pojde jedna radsot :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ako velky chapik krasny je :wink:
9. dec 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak to máte dosť neskoro poradňu,alebo ani nie? Pevne dúfam a verím že @katulkaaaa budú ok a čoskoro sa ti ozvú...
dnes som robila na obedovečeru tie slané palacinky :wink: mňam mňam som zvedavá čo na to povie mm keď príde domov z práce.

Ja už som okúpala malého a kuknem panelák a pôjdeme spinkať....
9. dec 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som ako upratujete a peciete, no ja to mam zariadene tak, ze suche kolaciky mi napecie nasa cukrarka, my si urobime len pre atmosku s Timkou pernicky a potom nejake kremove kolace a do upratania sa teda voooobec nehrniem, hlavne po tom dnesnom ozname, ze po Vianociach sa stahujeme... to si viem zivo predstavit ako stravime stedry den medzi skatulami od bananov :grinning:
@katulkaaaaaa drzte sa! Skoro sa vyliecte a nech uz ste doma...
9. dec 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ach jo tak to budete mať dosť divoké :unamused: dúfam že to zvládnete v pohodičke a potom si to maximálne vychutnáš..
nepomýlila si sa 3420? to je nejak málo či nie???
9. dec 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure pomylila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 5420g... ved vravim, ze dnes som nejaka nedorobena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ahoj my sa tiez stale trapime s tym papanim, nic si z toho nerob, urcite z toho vyrastu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne jeden den zje 500, druhy den 700 ml a tiez ako som ti pislala, len ked spi a to nie vzdy, musi to byt ten spravny cas , hehe ...spekulanti su to
9. dec 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv ,@kahlan1 hlavne že bábätka rastú a priberajú a v podstate prospievajú :slight_smile: to je dôležité...aj keď si to neviem vysvetliť to ich papanie v spánku :confounded: ej veru špekulanti maličkí :grinning:
@vladka84 nevadí pohoda,som si aj myslela upravila som tabulku
9. dec 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 hlavne že budete mať vysnivany bytik moja...mne by bolo jedno,len preč odtial...
to je super že ma dr.taky postoj a radšej neočkovala...
@danulienka35 ďakujem
@alure no...po mesiaci a pol
9. dec 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv no my tiez tak raz tak raz tak verim ze to prejde
9. dec 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no my máme tiež v januári 19. poradňu aj očkovanie (už druhé a rozostup medzi tým len 1,5 mesiaca) sa mi to zdá skoro...no ale snáď dr.vie čo a ako....
9. dec 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure :slight_smile: to hej vymyselnici :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neni zac moja to je cely ty krasnucky
9. dec 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure my sme mali mať už po druhom očkovani ale berie ten sirup-kvasninky čo som pisala,tak sa to odložilo

kedy sa merame važime???pondelok?vrrrrrrrr prosim,pondelok :frowning2:
dnes som mala absťak,nešiel mk tak som vyžrala kilo čokolady :pensive:
9. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no mi sme mali poradnu 11.11. a teraz az v january sa mi zada neskoro ale mala je ok som ju vazila vcera mame 6,98
9. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 jaj
@akika722 aj nam uz je mala prave vyradujem a dnes mi prisla 68 a 74
9. dec 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv jj v správny čas taha o dusu :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez sme mali blbu noc.. sice spinkala od siedmej vecera to siedmej rana, ale hore som bola asi kazdu hodinu :confounded: z toho trikrat jedla a zvysok sa nevedela ulozit, tak sa zlostila...
rovnako ako u vas kvietocek, kedysi som mala istotu, ze ked malej dam do pusy prso, tak bude dudlat a spinkat, teraz to uz na nu neplati, dokonca sa vie aj rozkricat, ked sa ju snazim takto uspat :unamused:
no, neviem kto tu pisal, ze v 3.mesiacoch nastava zlom, ale teda dufam, ze to nie je pravda, lebo u nas by to bol zlom k horsiemu :angry:
9. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ocko čita Paťkovi rozpravku...sa zakoktava :grinning: a Paťko ma rad ked pri tom menim hlas..on čita ako noviny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 az 20.12 sa vazime a meriame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alure my mame mat este teraz 15. aj ockovanie
@akika722 nema cvik musi castejsie aby si mamina oddychla
9. dec 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: huraaaaaaaaaaaaa
to stale 20teho???
9. dec 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no unas zlom prisiel trosku neskor ale prisiel a urcite k horsiemu
@akika722 neviem ci stale20teho ale tak @alure pisala, ze najblizsie vtedy :grinning:
9. dec 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to mi presne pripomenul mm, ze som tvrdila, ze sa odtialto odstahujem kedykolvek... noooo, ale som nemyslela, ze to kedykolvek bude medzi sviatkami :astonished:
@alure my mame prist do poradne po novom roku, ked bude mat 4.mes a az potom dame prve ockovanie..aj to az vtedy,ked uz bude ramienko zahojene..hovorila mi, ze ma zle skusenosti s tym, ked zaockovali skor ako to bolo uplne ukludnene, ze sa casto potom znova zahnisalo :astonished:
9. dec 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to ako keby si o mojom pisala... takisto ked cita Timke rozpravku, tak sa sulam za dverami... a minule mu hovori: Tatko, nezavolame radsej citat mamku? Tebe to nejako seka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure každy mesiac 20teho?
9. dec 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok