• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 ja balim dnes, dnes sa stahumeme - no horor des neviem co skor :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dec 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja na to nechcem ani mysliet, nech si nepokazim Vianoce, este vikend budeme sviatkovat a potom sa pustim do balenia, ale tak jednym okom pozeram okolo seba, ze kolko toho vlastne je a je toho teda doooost... asi budeme potrebovat kamion a poriadne dlhy naves :grinning:
22. dec 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 joooooooj tak to aj my :slight_smile: nieco je zbalena ale vacsina nie - mam z toho horor des - idem sa s maloz prejst lebo tu svieti slniecko tak zatial :slight_smile: a potom pokracujem v baleni :sweat_smile:
22. dec 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pomooooc, ja neviem zložiť tú postielku. Tie horné krátke ramená nechcú držať. @mirmaj ako si to zacvakla ?
22. dec 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak to je super, aspon vies, preco bol zly:slight_smile: mozno aj z toho je troska chory, myslim zo zubkov a ako vas doma privitali? Mateo bol v pohode, ked bolo okolo neho zrazu vela ludi :wink:
Tak to je super, urcite mu to chutilo. Ja mam teraz hami kasicku ryzovu, ta malemu moc nechuti, tak ju rychlo zlikvidujeme a kupim opat nutrilon:slight_smile: Ano my uz papame aj ovocie, ale ovocne kasicky som mu este nedala. Mam kupenu tiez hami ovocnu a ta je az od 6 mesiacov, tak o chvilku vyskusame :wink: ovocie kedze nie je sezona, tak mu kupujem tie hipp ovocne prikrmy, co su od 4 mesiacov a tie mu velmi chutia a aj mamine:slight_smile:

@katulkaaaaaa to je krasne, tie magnetky, super:slight_smile:

@alure aj my zajtra odchadzame:slight_smile: stastnu cestu:slight_smile:

22. dec 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 musis najskor roztiahnut stred a potom zacvaknut na obe dlhe strany presne do stredu naraz. My tam mame v strede take kruzky
22. dec 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky hrozne dlho som tu nebola. čo sa tu deje nové? vidím že @jankasramka je už doma :wink: vitaj :slight_smile:
22. dec 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 Tak a je hotová, podarilo sa mi to nakoniec :wink: ďakujem :slight_smile:
22. dec 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji Ahoj, ty sa pochváľ, čo si robila keď si nás tak zanedbávala. :slight_smile:
22. dec 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahoj,su to magnetky na ladnicku,kalendariky do penazenky :slight_smile: magnetky ma vysli kus na 2eura rozmer A6,kalendarik 0,50centov :slight_smile:
tuto od tejto pani
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=93025
22. dec 2010 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ani som ti nestihla poradiť, si šikovnejšia, ja som to sama prvý krát nezložila, teraz už som v tom profík aj ja :grinning:
22. dec 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé moje augustové miláčiky,dnes som toho veľa nestihla,zajtra ráno odchádzame a na net a hlavne MK sa dostanem až deň pred silvestrom.Budete mi veľmi veľmi chýbať,ale vidíme sa tu čoskoro.....

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.
22. dec 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dakujeme veľmi pekne aj vám krásne sviatky a hlavne šťasTnú cestu na východ :wink:
22. dec 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 si sikulka:slight_smile:
@alure krasne sviatky a stastnu cestu a veeeeela darcekov:slight_smile:
22. dec 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahoj aj tebe krasne sviatky a stastnu cestu
@katulkaaaaaa vyzera to velmi pekne a je to suoer darcek
@liba78 si sikovna ze si zvladla tu postielku mne sa zlomila jedna strana ked som na nu spadla tak tam davam malu len spinkat cez den inac tam nie je a lucy sa tam viem dostat bez pomoci tak tam lezie sa hrat :slight_smile:
@kahlan1 neboj sa aj vy to zvladnete a kam sa stahujete? ci len na sviatky na vychod?

@vladka84 neboj balenie zvladnes horsie bude vybalovanie ze kde co je alebo to urob ako v susedoch napis si zoznam podla abecedy kde co davas :grinning: :grinning: :grinning:
@jankasramka chvalabohu ze ste dobre dorazili neboj maly bude rychlo v poriadku len odsavaj a bude o.k.

@memory97 aj tebe stastnu cestu a ty si z ke?
baby ja vam trochu zavidim ze mozete byt pri rodine mne sestra velmi chyba a je mi smutno ze som tak daleko od nich aj deti :frowning2:
22. dec 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 budem sa tesit
22. dec 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure stastne a vesele sviatky aj tebe :wink:
22. dec 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky?
22. dec 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus ano pochadzam od KE:slight_smile: nebud smutna, mozno buduci rok uz budes aj ty travit v kruhu svojej rodiny:slight_smile:
22. dec 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme papali a kupkali sa, som dnes sama, mm ma mecheche v praci, tak nestiham:slight_smile:
22. dec 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ajoj mojko
22. dec 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
taaak stromček stoji a darčeky pobalene :grinning: :grinning: :grinning:
takže všetke na vychod??? :sunglasses:
@katulkaaaaaa jéééj to je supeeeeer,perfektne,mala si nam dať tip :unamused: nič,ale už viem kde :grinning:
@jankasramka som na vas myslela dnes či už ste tam...z maleho sa určite každy vytešuje,neboj,sopliky prejdu :wink: rychlo bude zdravučky

baby zajtra idem k dr na kontrolu s malym..normalne sa jej bojim :sweat_smile: už mam stresy.dnes mm niesol moč maleeho,chcel s nou rozpravať,normalne ho sestrička nepustila dnu...že smola že vela ludi
22. dec 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastne a Vesele vianoce prajeme :wink:
22. dec 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahojky:slight_smile: mala je krasna:slight_smile:
22. dec 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 podobne, aj vam krasne a pokojne sviatky :wink:
22. dec 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dakujme moja
22. dec 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak uz oddychujeme pripajam foto
22. dec 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ahoj moja a kde je foto? :grinning: