♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
2. jan 2011

@eis4 ahoj. my papkáme raz alebo 2 krát za noc. Večer malej vždy prečítam rozprávku a potom jej pustím CD s nahovorenými rozprávkami a zaspinká sama. Niekedy to robím aj cez deň. Tiež sme už skoro stále hore, takže moc toho neurobím, väčšinou to potom doháňam v noci, keď spinká 🙂

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 co? to je uz vazne sila co sa robi

akika722
2. jan 2011

@memory97 už vymazavam a medzi priatelmi nemam nikoho "cudzieho" 😀

akika722
2. jan 2011

@danulienka35 robi moja a je toho viac

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 ako to ma urobit som antitalent na to mam vymazat vsetko lebo ako? ☹

helen1007
2. jan 2011

@mirmaj tak to poznám, aj ja mám podobnú svokru. Keď mala malá dva týždne tak ju prišli pozrieť o pol desiatej večer a keď som sa ozvala, bola som tá zlá...Teraz je to ešte lepšie...už bývame u nich na poschodí....minule to bol ešte mm doma mi došla ráno o pol siedmej do spálne lebo, sme nemali doma zaparkované auto tak ma prišla skontrolovať či som s malou doma...že kam by som mala tak skoro ráno ísť, vôbec ju nenapadlo, že na ňom odišiel mm. A teraz ked neni mm doma tak akonáhle ráno počuje malú zaplakať už je u nás hore, alebo keď príde z poobednej o pol jedenástej zase ide hore k nám....a nemôžem jej povedať nič. mm sa tiež sťažovať nechcem, aj tak to nevyrieši a zbytočne by bol z toho nervózny.

akika722
2. jan 2011

@danulienka35 pojdeš do svojho blogu a album po albume najprv vymažeš daš aby to bolo len pre priatelov a nahraš si fotky nanovo

helen1007
2. jan 2011

@akika722 čože? to už niektoré nevedia čo od nudy robiť? ako si na to prišla?

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 no skusim to urobit co su to tu za svine uz prepac za vyraz 😠

akika722
2. jan 2011

@helen1007 z blogov čitala som...a pisala som teraz adminke či sa to da prepnuť aby som to mala len pre priatelov..tak je to tak,ale musiš vymazať...a to o trojičkach.nahodou som čitala zaujala ma ta tema a potom ju blokli pre tu suku čo si to vymyslela
@danulienka35 slabe slovo

memory97
2. jan 2011

@danulienka35 dnes si cvicila hlasivky? My sme tiez boli uplackany cely den a mam pocit, ze sa nam uz zubky tlacia, vsetko pcha do pusinky a dasienka su hrozne navrete, uz nech su vonku 😉

memory97
2. jan 2011

@akika722 urcite su to nejake pubertiacky, co nemaju co doma robit a rodicia sa im nevenuju 😉 ale je to velmi zakerne od nich, ked zneuzivaju fotky inych deti... raz sa im to vypomsti... ako sa hovori, Bozie mlyny melu pomaly, ale isto 😉

akika722
2. jan 2011

@memory97 istota je istota...fotky mam vymazane.moje deti zneuživať nikto nebude pre svoje kraviny

memory97
2. jan 2011

@akika722 ja si uz robim uzatvoreny album konecne, mm pozera TV a ja mam volny PC 🙂
veru tak, s tym s tebou suhlasim🙂

helen1007
2. jan 2011

@akika722 dobre vedieť chystala som sa konečne pridať nové a aktuálne fotky malej...asi to už neurobím, nerady by som aby niekto používal malej fotky

hajatanufus
2. jan 2011

dobry vecer babenky deticky su uz ulozene tak som vas prisla este docitat a idem aj ja do hajan 🙂
veru to je hrozne ze su taketo svine ale je to aj chyba mk ze sa daju brat fotky druhych mali by byt len na pozeranie a to iste je na fb preto ma to minule nahnevalo ze hocikto si moze prisvojit moje fotky a zrusila som fb ale potom som si to znova aktualizovala a dala fotky tiez len pre urcitych ludi a nemam ani profilovu fotku ani ziadne udaje o sebe a ani na fb moc nechodim mk je lepsi az na par vinimiek co nevedia co od nudy 😠
suhlasim s vami baby aj ja si svoj album vymazem
@mirmaj vsetko najlepsie k 5. mesiacikom
rachel dnes tiez skoro vobec nespinkala co inokedy potiahne na obed 4 hodky dnes ledva hodku a cely den nespinkala aplackala tiez jej idu zubky a teraz vecer potrebovala odgrgnut a neslo jej tak plackala az ju zobral na ruky mm lebo jej chcel dat pusinku na dobru nocku a siel do prace tak ako ju drzal tak si odgrgla a nechcela ho pustit tak sme sa smiali ze mala ho nepusti do prace 😀
o.k. babenky lucim sa dobru nocku a sladke snicky vam aj drobcekom

helen1007
2. jan 2011

utekám spať, cca za 3 hodinky mi vstáva malá na papanie.....dobrú noc vám aj detičkám a nech sladko spinuškajú 😉

memory97
2. jan 2011

dobru nocku a dobre sa vyspite🙂

kvietok121
3. jan 2011

dobre ranko
@memory97 tak my sme mali tazsiu noc ako vzdy ked nas prepadnu sopliky takze navsteva u svokrovcov priniesla sopliky ach jo

barinkova
3. jan 2011

@danulienka35 svokrovci platia co sa da aj moja mama nam pomaha,pomahaju ako sa da ☹

barinkova
3. jan 2011

@akika722 dufam cica,ze dostane tu robotu a veci sa vyriesia

helen1007
3. jan 2011

dobre ránko
akú mali mamičky a detičky noc?
aj my začíname mať plný noštek....dúfam, že to prejde...od 10-teho totiž začíname chodiť na plávanie

memory97
3. jan 2011

dobre ranko

@kvietok121 chudatko Matejko, niekto bol chory, alebo prechladol?

barinkova
3. jan 2011

@akika722 nemyslim kašu,normalne detsku výživu v poharku cca 15sk ako ktoru kupis a piškoty detske,tie rozmočím a zamiešam do toho tu výživu

kvietok121
3. jan 2011

@memory97 niktto praveze nebol, ja neviem ze by z toho ze tam mali chladnejsie? neviem si to inac vysvetlit

kvietok121
3. jan 2011

@helen1007 tak to je super, my chceme zacat az na jar

kvietok121
3. jan 2011

@barinkova s tou robotou je to hrozneeeeee, mm ma sice svoju vlastnu firmu ale su v dlhoch ... ach jaj ... tiez neviem ako to bude

memory97
3. jan 2011

@kvietok121 netusim, aspon my nereagujeme ak je chladnejsie niekam kam ideme... uz budete teraz domka, tak sa date do poriadku a bude dobre uvidis 😉

katulkaaaaaa
3. jan 2011

@akika722 @vladka84 @alure kde ste stratene?ja sa nudíííím 😉 maly zaspal,viki pije nervy...este tyzden ju mam doma nervy moje,tesim sa ked zacne konecne normalny tyzden 😉
ideme sa naobedovat tak baby nieco piste 🙂
@kvietok121 aj nas maly zase sopli,ale necudujem sa mame u nas moju babku a ta sopli,kase...ale povis jej nech ide do svojej izby a to akoby som decku hovorila...akoze cakam kedy zse vsetci ochorieme:(
davate niektora detom cebion?neviemkolko mozem dat malemu
@mirmaj gratulujem k 5 mesiacom 🙂 ale to letiiii

katulkaaaaaa
3. jan 2011

@helen1007 obdivujem ta ako to zvladas byt tak sama...ja nemam s plavanim dobre skusenosti,zacala som ked mala viki 8mesiacov,isli sme len 4krat dostala infekciu,z tej vody sa tam nalogala,maly sme velmi vysoke zapalove testy v celom tele...horucky vysoke...ale zase zalezi,kam budes chodit mi sme do velkej plavarne kde boli aj dospeli a boh vie co vsetko bolo v tej vode 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre