♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
4. jan 2011

@elina313 ahoj dakujem,no a dnes som jedla cviklu uz aj ja a ake to je dobre,by som zjedla cely pohar ako sme sa dali s akikou na vazne chudnutie 😀
inak risko ma vysledky v poriadku,nema zapal,jurko tiez sa mi vidi uz lepsie ovela,ale za to ja,naobliekana pod perinou a stale zima,som vystrcila ruku len ako som malemu dudlik davala a skoro som zamrzla,tak mi mm napustil vanu uplne ze horucu a pomohlo asi,ale idem pod perinu pred tv aj tak,dnes su dobre filmy 😀
ale boli sme aj vonku hodinu a vonku mrzne a ja pod riflami tiez truba nic nemala tak som si este sama poskodila,dufam len ze ma nechyti choroba uplne a ze ma to len obchadza

akika722
4. jan 2011

@groka to je super že su deti ok 😉 aaaaaaaaaaaaano budeme kočky...som zvedava kolko dame do leta dole 😀

hajatanufus
4. jan 2011

@akika722 to ma mrzi ze uz nekojis asi je to aj koli tym stresom co si mala pred sviatkami ☹ ale aj tak si dost dlho vydrzala hm 🙂

akika722
4. jan 2011

@hajatanufus chcela som aspoň do roka kedže to pri Paťkovi bolo tak malo kvoly tomu sílnemu refluxu 😔

memory97
4. jan 2011

@danulienka35 super, tesim sa, ze je vsetko v poriadku, asi jej fakt chybala mamina 😉

@akika722 netrap sa, i tak je to celkom pekne pokial ste vydrzali. Bolelo ho brusko od kalerabu?

hajatanufus
4. jan 2011

@akika722 chapem aj ja chcem co najdlhsie a uz jej zacinam davat cajik aby si potom pri prikrmoch uz nanho zvykla ale tiez davam z flasky asi skusim radsej lyzickou lucinku som kojila az do 15 mesiacov a to som uz bola aj tehotna ale jej bolo jedno ci papa z flasky ci z prsa kazde dieta je ine kamoska ma uz 2.5 rocne dievcatko a este ju koji hlavne ze je samko zdravucky a ze papa a pribera a uz prikrmujes tak bude mliecka uz potrebovat menej ale zato ked chce cucat prso tak ho nechaj a uzivaj si jeho pritomnost aj mne teraz rachel zaspinkala na prsku

memory97
4. jan 2011

musim sa vam pochvalit, co sa nam dnes stalo🙂 boli sme na kontrole na nefrologii a dr. hovori, ze ake mate pekne dieta, ze ako z katalogu 😀 😀 😀 maly dostal take teplucke nohavice a bundicku s uskami🙂

kvietok121
4. jan 2011

@akika722 mojinko neboj to bude dobre vask si riadne bojovala

kvietok121
4. jan 2011

@katulkaaaaaa na tom sme rovnako prave som dojedla gulas 😠 😠 😠 😠 ale zasluzila som si ho od stvrtej som nejdla stale s matejkom dufam ze zajtra mu uz bude lepsie

kvietok121
4. jan 2011

@memory97 a ty si pochybovala, davidko je od narodenia na zakusnutie 🙂

danulienka35
4. jan 2011

@memory97 asi hej moja neviem len je uplackana zubky nam asi idu ☹

danulienka35
4. jan 2011

@memory97 no ze wow

hajatanufus
4. jan 2011

@kvietok121 ahoj neboj sa za par dni uz bude matejko zase fit 🙂
@memory97 musis byt na neho hrda ked ste dostali taku pochvalu 🙂

akika722
4. jan 2011

@memory97 asi hej....no myslim že bolelo.dosť 😖
@kvietok121
@hajatanufus

liba78
4. jan 2011

@memory97 a nám si ho neodfotila ? Aj ja chcem vidieť ako rastie "do katalógu" 😉 Už sme dávno nevideli nové foto.

kvietok121
4. jan 2011

@hajatanufus to dufam ze bude najhorsie ze aj mama s tatom su chorobou chyteni dnes som mu nevladala ani spievat

kvietok121
4. jan 2011

@akika722 ani nevrav, my sme uz 2. krat chori a ze kojene nie su ☹

akika722
4. jan 2011

@kvietok121 somarina..Paťko bol kojeny mesiac a pol a bol chory až na dva roky prvy x a Samko...už teraz..kamoškyn bol kojeny asi rok a pol a bol chory asi 10x...a mal nabeh na cukrovku a vysoky cholesterol..akože rodina 100kg,pol ročnemu babu davali cmulať slaninu a natačali si ho pri tom aky je zlaty že mu chuti 🙄 truby

memory97
4. jan 2011

@kvietok121 dakujem🙂 pre kazdu maminu je jej dieta najkrajsie 😉

@danulienka35 aj maly je taky mrzuty a dasienka ma hrozne navrete, az mi je ho luto, by som si to s nim najradsej vymenila 😒

@akika722 chudacik, mne sa osvedcil cajik po prikrmoch od teekane alebo feniklovi. Pripadne mu skus, ked mu budes varit dat k tomu 3 zrnka rasce a nemal by mat problem s bruskom. Pred dovarenim ich vyber.

@liba78 zajtra odfotim a dam do fotoblogu🙂 tam mam aj nove fotky, dnes rano som pridala dalsie 4 😉 najnovsie🙂

kvietok121
4. jan 2011

@akika722 ved to ani ja uz tomu neverim ... boli sme s nim dnes aj na biolampu tak som zvedava ci pomoze

memory97
4. jan 2011

@kvietok121 ja tiez neviem, co je na tom pravdy, niekedy mam pocit, ze to zavisi od genov, ci kojene deti su chore alebo nie...

kvietok121
4. jan 2011

@memory97 netusim ale asi mame zle geniky, uz 2 krat do 5 mesiacov ach jo

memory97
4. jan 2011

@kvietok121 my sme tiez boli soplikovy dvakrat, len si uz nepamatam, ci bol kojeny, ked sme ich maly prvykrat, ale chytili sme ich prvykrat u lekarky, lebo mala mat uz poradnu pre babatka a votreli sa tam rodicia s detmi, co mali hnisave anginy, ale aj tak sme celkom dobre dopadli 😒

kvietok121
4. jan 2011

@memory97 ja fakt neviem z coho sme ochoreli, asi len z toho ze u svokrovcov bol chladnejsie boli sme 4 dni, povedala som ze zase na noc dlhooooooooo nepojdeme

akika722
4. jan 2011

@memory97 mam dve..nekojene bolo zdrave kojene tak chore že sme skončili v nemocke,,dobre že?

hajatanufus
4. jan 2011

@kvietok121 chapem tak mu pustaj pesnicky z cd ja som lucinke tiez spievala ked bola mala lebo sme chodili cvicit vojtovku a inak by mi 5 minut nevydrzala a tak sa naucila spievat kukulienku ze v 8 mes ju uz spievala aj sama aj som si to nahrala na video pre ocina lebo on ju vtedy nevidel 🙂

liba78
4. jan 2011

@memory97 idem kuknúť 😉
@kvietok121 a kde mu svietili s tou lampou a koľko minút ? Konzultovala si s dr ? Prepac tie otazky, ale mám lampu doma a neviem ako dlho mu mozem svietit.

hajatanufus
4. jan 2011

to stym kojenim veru nie je pravda znama ma dve deti a neboli vobec kojene a chore mozno tak raz za rok ale oni maju aj v byte chladnejsie takze sa otuzuju a jej svagrina dlho deti kojila ale v byte maju horuco a veru deti boli castejsie chore a ja som luct tiez kojila dlhsie a bola mi do roka 3x chora 2x po ockovani a treti krat ocino doniesol bacile z roboty a rachel bola trosku chora hned po narodeni lebo mm tiez doniesol od kolegu bacile a bol chory aj on aj lucy a mala to tiez troska chytila a pred vianocami sme boli chori dva krat najprv lucy nieco chytila v play group a od nej aj rachel a este sa poriadne z toho nedostali a ochorel mm aj ja a od nas zase obe deti takze sa nam to tahalo dobry mesiac

hajatanufus
4. jan 2011

ono je to aj tym pocasim raz je velmi teplo a raz velmi zima velke teplotne rozdiely a to zle vplyva na deti aj dospelych

kvietok121
4. jan 2011

@liba78 my sme boli v biorelaxe, ale mm to studuje na www.zapper.cz, ze vraj su tam aj frekvencie ale zajtra tam ideme znova tak ak nezabudnem tak sa spytam a aky mas typ lampy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre