♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
8. jan 2011

idem babulky, dnes to bude veeeelmi dlha noc.. maly je taky cerstvy, akoby prave robil spankovy maraton 😀 vidim to dnes na striedanie az do rana 😉

memory97
8. jan 2011

@danulienka35 neviem, ale uplne na nom vidno ako sa mu mliecko vracia zo zaludka do pusinky, snazi sa to prehltnut a asi ho to pali, lebo je nervozny. Asi opat skusim ten nutriton, ked sme uz opat pri nutrilone...

helen1007
8. jan 2011

@memory97 🙂

danulienka35
8. jan 2011

@memory97 mne tiez tak vrackala a ja hned utekala kupit ten nutrilon na grckanie a po nom negrckala lebo ten jej zostal v brusku a pak uz negrckala daj mu bosurku od nas

danulienka35
8. jan 2011

@memory97 tak pekne snicky mojko drzkajte sa 😉

helen1007
8. jan 2011

rýchlo som vás prečítala a utekám odzdobiť stromček kým cica spinká...dobrú noc a krásne sníčky mamičkám a detičkám

danulienka35
8. jan 2011

@helen1007 pekne snicky i tebe prajem

kvietok121
9. jan 2011

@helen1007 neboj na kojeni nas je viac a tak ako povedala @memory97 oni - skusene mamicky s papanim nam budu radit
inac my sme tiez rozmyslali ci odzdobit ale povedali sme si ze este tyzden nechame

kvietok121
9. jan 2011

@helen1007 neboj na kojeni nas je viac a tak ako povedala @memory97 oni - skusene mamicky s papanim nam budu radit
inac my sme tiez rozmyslali ci odzdobit ale povedali sme si ze este tyzden nechame

akika722
9. jan 2011

ahojte kočky 😎 tej..zobudil sa o
maly mi zaspal o 19tej a bol hore do .23.00...a spali sme bez zobudenia do 08.00 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
9. jan 2011

@akika722 tak to je fantastickeeeeeeeeee, my take nieco nedokazeme ani vo sne

akika722
9. jan 2011

@kvietok121 ale nechce spať velmi cez deň 😒

kvietok121
9. jan 2011

@akika722 to neva ale aspon si v noci odychnete

akika722
9. jan 2011

@kvietok121 😒

kvietok121
9. jan 2011

inac baby chcem sa spytat uz drzite na svojom kolenieku svojich malickych tak ze akokeby sedeli? nie je to skoro??? ja ho tak niekedy dam ale ho knise neviem ci mozem

kahlan1
9. jan 2011

Ahojte
som tu nebola večnosť, sme boli na vychode a tam som nebola na nete.

V prvom rade Vám chcem popriat vsetko dobre do nového roku 🙂

a ako sa mate co nové?

akika722
9. jan 2011

@kvietok121 moj hopka,on nechce lažať ani za svet ☹
@kahlan1 jééééééééééj ahoooj aj tebe moja
ako sa mate?a čo malinka???

kvietok121
9. jan 2011

@kahlan1 my sa mame uz lepsie boli sme chorucky
@akika722 ved to chvilu je pod hrazdickou chvilu pod kolotocom v postielke, chvilku sa aj sa hra s hrackamia lezka ale uz chce sedkat coraz castejsie, ja som niekde citala ze sa nema davat sediet kym nechce sam ale on nechce sam ale sedkat by chcel tak neviem ci robim dobre, samozrejme ze mu nepodkladam vankus aby sedkal sam, vzdy ho drzim na rucickach v sede, ale by sedi na kolienku

akika722
9. jan 2011

@kvietok121 ono mojko je to tak..spavne by sa dieťa nemalo davať do sedu VôBEC VôBEC...až kym si nehopka samo,žiadne vankuše nič..ale niektore deti si vedia seme hopkať až na 10m
ja som Paťka tiež trošičku davala no on bol hyper od mala 😀 všetko robil velmi skoro sam mi sedel už na 5m.pritom Samko sa neudrži hopkať sam,s oporou hej 😀

kvietok121
9. jan 2011

@akika722 ved to nechcem nieco pokazit ale co ked lezkat nechce placka a ked ho vezmem na kolienko tak si sedka s usmevom, sameho ho nedavam ani som niekdy nedala

akika722
9. jan 2011

@kvietok121 to mame asi všetke...a potom pride že ešte nebudu vedieť chodiť ale budu chcieť chodiť za ručky 😀 😀 😀

danulienka35
9. jan 2011

pekny den bambulky 😉

kvietok121
9. jan 2011

@akika722 ved to ved esteze je MK

kvietok121
9. jan 2011

@danulienka35 aj tebe

akika722
9. jan 2011

@danulienka35 ahoj 😎
@kvietok121 uvidiš ako nam rychlo vyrastu

mirmaj
9. jan 2011

ahojte, prídite aj nám ten stromček odzdobiť niektorá, lebo ho budeme mať asi do leta 😝 ešteže je umelý a nehrozí opadávanie 😀 Včera sme boli na privítaní, boli sme prvý v tomto roku, aká pocta 😀 😀 stihli sme tam asi naozaj všetko, mala sa dokadila, smradu na pol sály, potom sa jej začalo šťukať a to vtedy jej hned vybehne mliečko, takže sme tam aj vygrcli na zem 😝 😝 no ale dostali sme knižku s 34EUR 😀 😀 a bolo to inak naozaj pekné, krásne básničky a nádherne spievali 😉
@kahlan1 papáte už lepšie? alebo sa ešte trápite?
@kvietok121 ja dávam Tamku tak sedkať na moje nohy, samu moc nie, občas ju opriem o gauč ale to fakt max na minutku viac nie, ležať už moc nevydrží, hned začne sklapačkovať

katulkaaaaaa
9. jan 2011

@helen1007 jasne budeme si radit spolu 🙂
@mirmaj no poviem ti ze mam dost...mi sme dostali fotoalbum v hodnoite asi 2eur...aj ja chcem knizku s peniazmi 😀

katulkaaaaaa
9. jan 2011

baby mne vcera odislel notebok ☹ teraz som na muzovom pc...slak ma trafi ak mi ho neopravia,mam tam vsetky nase fotky samozrejme zalohovane absolutne nic... ☹

mirmaj
9. jan 2011

@katulkaaaaaa ja som tam preto išla lebo som vedela že to dostaneme 😀 no a ešte pamätnú medailu mesta, ale to dávaju už asi 50 rokov, lebo ešte mm ju dostať ked sa narodil takú istú 😝 😝

kvietok121
9. jan 2011

@mirmaj tak to som rada ze nerobim zle ked si ho dam uz sedkat na nozicky
@katulkaaaaaa hadam opravai
@akika722 ani nehovor uz teraz to vidim

akika722
9. jan 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre