• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@seagull2404 ze cim dalej je ju tazsie nakrmit lebo sa uz brani aj v spanku :(
10. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 teraz mi pisal aj moj gyn ze mam vyskusat aj mast preparation aj tie cipky tak vyskusame a uvidime ci pomoze
10. jan 2011 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok121 držim palce
@kahlan1 moja vyhladaj nejakeho odbornika nech ti poradi :frowning2:
10. jan 2011 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 zajtra ideme k takej pani ktora bola lekarka resp je neviem a je psychotronicka - pozera auru ze aj ak by to bolo pr ze ju boli brusko ked papa alebo tak tak to uvidi
10. jan 2011 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 držim palce :dizzy_face:
10. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sme ju uspávali od 20-21,nechcela spinkať.ale konečne spinká tak idem pod spršku a spinkať.dobru nocku aj bábätkám :sweat_smile: :sweat_smile: nech spinkajú do rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2011 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 dakujem verim ze nam pomoze

10. jan 2011 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambulky mne neiseil Mk :frowning2: ale uz mii ide :grinning:
10. jan 2011 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi uz som tu sama :frowning2: zostala tak krasne spinkajte bambulky :pensive:
10. jan 2011 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok121 das si fotoblogy a hore je "vybrali sme pre vas" a tam si najdi clanok k refluxu, je to zaujimave:slight_smile:

10. jan 2011 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru nocku:slight_smile:
10. jan 2011 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kahlan1 fiha, tak potom daj vediet co vam povedala, som zvedava a drzim palce nech pridete na to co ju trapi :wink:
11. jan 2011 o 05:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, dobre ranko, dnes drzte palce, ideme na to preockovanie...
11. jan 2011 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko celkom fajn noc
@21 drzime palce
11. jan 2011 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno maminky
@21 držte sa
@kvietok121 no tak to je super,my sme dnes mali takú noc že od 1 bol Denis hore každú hodinu - sme si to vymenili a ráno o 5tej taká siréna sa ozvala,som sa zľakla a to Denis zvýskol a začal plakať,nechápem čo to bolo,či nejaký zlý sen (aj keď deň mal krásny,tak neviem čo to )
@danulienka35 aj mne dosť často blbne MK a niekedy mi naskočí v takej divnej tabuľkovej forme :angry:
@kahlan1 ozvi sa ako ste dopadli...
11. jan 2011 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@memory97 ok dakujem
@alure to vstavanie si pamatam vcera tak som sa tesila ked zplakal a pozrela som na hodiny a pol tretej :slight_smile:
11. jan 2011 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prííííííííííííííííííííšernááááááááááááááá noc :frowning2: este jedna taka a odvezu ma :confounded:
maly reval v jednom kuse,na prse bol zaveseny snad nonstop,mam ich vytahane ako nejaka cernoska v kmeni :grinning: gelik na chvilku pomohol,a uz skusa kusat....zuby nestastne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2011 o 08:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa kusat? toho sa aj ja bojim
11. jan 2011 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok121 este nema zubok vonku ale uz vie tak super pokusat tym dasienkom ze auuuu
11. jan 2011 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tedaaa je sikulka
11. jan 2011 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým,

@21 držíme palce,nech to dobre dopadne,my ideme zajtra :wink:

@katulkaaaaaa Baby,tak tie noci vám nezávidím,ja by som už bola K.O. Aj nám sa zdá,že už idú zubky,ale to sa nám zdá už asi mesiac a pol :grinning: a stále nič.Môj mm vždy povie,keď je strašne nervózny(myslím malý),že ešte tri dni a sú vonku.A figa borová :angry:

@kvietok121 Matejkovi je už lepšie? Ešte stále kojíš?
Baby,čo kojíte,kedy začnete dávať detičkám ochutnávať zeleninku.Ja sa už neviem dočkať.Neviem,či mu to mliečko stačí,veľmi málo ťahá,niekedy len 2-3 minútky.Som z toho dosť nervózna.Zajtra je poradňa,tak uvidíme,či čo pribral.Niektoré tu stresujete,že málo vám detičky papajú a priberajú 700g a viac.My sme minulý mesiac za 3 týždne pribrali len 290g.

Ešte sa chcem spýtať,baby,čo ste zo žiliny,idete na kurz plávania???
11. jan 2011 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulka3 uz trosku lepsie len ma hrozny kasel, hrozny, my chceme na kurz plavania ale az tak na jar teraz urcite este nie, aj my len kojime a tiez sa neviem dockat prikrmov a niekedy tiez rozmyslam ci mu staci myslela som ze sa dozviem kolko priberame v stredu ale dr nam poradnu presunula kedze sme este stale chori inac od 4 mesiaca ze uz babetka priberaju menej a ze staci 100 g za tyzden takze ste v norme :grinning:
11. jan 2011 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@danulka3 chystáme sa :slight_smile: tu nedaleko nás je ten kurz na sasinkovej.musímm tam ísť sa poinformovať :slight_smile:
11. jan 2011 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok121 aj nám doktorka povedala,že hlavné je,že priberá.Uvidíme zajtra.

@eis4 my chceme ísť za plaváreň,máme to relatívne blízko,sme z vlčiniec. A tiež som chcela na jar len sa musím ísť spýtať,či už nemajú plno,keď každý sa chystá na jar.A na Sasinkovej je to kde??
11. jan 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ako často drobcom potierate tie dasienka? lebo ja som na mojom gele vyčítala, že sa nesmie aplikovať viac ako 3x za 24 hodín :unamused: ale ved ked jej to natriem tak to učinkuje chvíľu :frowning2:
@alure @katulkaaaaaa poznám také noci, aj my ich máme zopár takých za sebou :frowning2:
11. jan 2011 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
predchvíľkou vstal Denis,je celý usoplíkovaný :frowning2: a nejaký nervný.....som zvedavá čo to bude,tiež mám pocit že to je zúbkami ako @katulkaaaaaa a tak to vyzerá že nám nič iné neostáva len vydržať ...
11. jan 2011 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danulka3 ja nie som zo ZA aler tiež sa chystáme do ZA na plávanie :slight_smile:
11. jan 2011 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirmaj A kedy a kam?
11. jan 2011 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alure Náš soplíky nemá,ale nervózny je riadne,doobeda sa to celkom dá,ale poobede je to hrôza,stále len na rukách,ešteže v noci dobre spíme.musím si zaklopať.Ale musíme vydržať,veď to raz prejde a potom budeme mať vysmiaté zubaté detičky :wink:
11. jan 2011 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok