♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
14. jan 2011

@kahlan1 mne povedala že mäso naskoniec lebo je najhoršie stravitelne 😀

akika722
14. jan 2011

@alure
@kahlan1 ja sa večer odhasujem aj hodku 😅 a potom pozriem že 23.30 😲 😲 😲

kahlan1
14. jan 2011

@akika722 no pekne kazda inak ja mozem dvakrat do tyzdna maso - hovadzie alebo bravcove

seagull2404
14. jan 2011

@kahlan1 urcite je to dobre, ved mi sme doteraz tak papali, ale neviem, ci je to tou cuketou, ale bytm, ze to bolo vdaka nej take riedke 🙂 Tamarka by mi tiez lyzicku najradsej vychmatla z ruky, ale to by sme potom nezjedli nic, lebo by sme lyzicku len hryzli, ja som ju popri papani zabavala, mame taku velku lienku, tak som s nou robila opicky, mozno skus dat Anetke jednu lyzicku len tak do ruky 🙂
@akika722 a nespominala si podkrovie? asi nie, asi len strechu a ja som to zle pochopila, nevadi 😅

memory97
14. jan 2011

@danulienka35 nechcela ho a pritom hovoria, ze sunar je lepsi, sladsi ako nutrilon. My sme tak dopadli s bebou. Balenie beby otvorene, ale nedavam mu, uvidim,co povie na gastre a vysledky este nedosli vsetky, hlavne tie, ci je maly alergicky na tu kravsku bielkovinu, tie nie... uz mam doma 5 druhov roznych mliek... som zvedava kto to bude pit 😀 😀 😀 😀

@katkavv to ano, mne teraz nechcel ani cajik, iba obhryzal dudel... ach tie zubky...

@seagull2404 dakujem🙂 nakoniec to nebol ovocny duet, ale ovocny jogurt, co maly papal 😀 😀 😀 po tejto noci aj zle vidim 😀 😀 😀

akika722
14. jan 2011

@kahlan1 ozaj moja,v kt.tyždni tehu si?a ako to znašaš???nie je ti zle???

akika722
14. jan 2011

@seagull2404 vieš že neviem čo som pisala??? 😀 ta bytovka je pripojena k zmrzke,ta stara vchod je tak dolu kopcom 😖

kahlan1
14. jan 2011

@seagull2404 to je super napad zajtra vyskusam ze jej dam inu lyzicku nech sa bavi s tou skusala som ju zabavat ale nefungovalo len ked som jej dovolila drzat lyzicku - najlepsie sa mi ju krmi s mm ten ju rozosmieva ona otvori pusu a sup ho tam ale samej mi to ide tahsie

kahlan1
14. jan 2011

@akika722 som v desiatom tt a ani mi nie je az tak zle len mam strasne nizky tlak a som neskutocne unavena a to vstavanie v noci pravidelne aby som do nej dostala mlieko ma totalne unavuje

akika722
14. jan 2011

@kahlan1 jééj to už 10ty???to ti verim že si z toho total vyčerpana ☹
som zvedava či to bude braček alebo sestrička 😵 už ste trošičku rozmyšlali nad menami?

akika722
14. jan 2011

@kahlan1 jééééééééééé teraz pozeram 15.8.011 😀 Anetka je ktory august?

katulkaaaaaa
14. jan 2011

@alure ahoj ste chory?dva dni som tu moc nebolala a nic neviem 😉 dneska by sme mali vazit ze?ach jaj...
@akika722 to mi je luto viki to mala 3 krat po sebe,uzili sme si ...jej to sposobil pneumokok 😠
@kahlan....moja myslim ze nas je viac ktore maju vycitky

katulkaaaaaa
14. jan 2011

@kahlan1 a gratulujem k tehu 😉 ja si ani predstavit neviem ze by som bola zase...ako to zvladas,niesi unavena?a ten datum porodu ti vysiel perfektne!

eis4
14. jan 2011

@kahlan1 obdivujem ťa.ja by som to asi nezvládla .ked si spomeniem aká som zvykla byť unavená počas tehotenstva 🙂

katulkaaaaaa
14. jan 2011

strasne mam zabrzdeny kon ...aj vy ci len ja?

kahlan1
14. jan 2011

@akika722 15.8.2010 :D

akika722
14. jan 2011

@katulkaaaaaa odkedy chodi do školky/september/ma to už treti krat

akika722
14. jan 2011

@kahlan1 čooožeeee??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super 😀 😀 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa aj moj

akika722
14. jan 2011

@kahlan1 čooožeeee??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super 😀 😀 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa aj moj kon

kahlan1
14. jan 2011

@katulkaaaaaa dakujem no som velmi unavena ale taknejako to musim zvladnut - pride mm z prace a nic len aky je unaveny a hotovy -:D chlapi

@eis4 ale zvladla 🙂 tak neplanovali sme to a v zivote by som nepovedala ze staci jeden raz aby clovek otehotnel kedze s Anetkou nam nestacilo xy razov a uz nas aj posielali na umele - a ono to je asi len o tej psychike ze sme az moc chceli a teraz sme sa nesnazili a bum ho tam 😀

kahlan1
14. jan 2011

@akika722 sranda mohlo by to vyjst by oslavovali naraz :D usetrime na oslavach 😀 😀 😀

eis4
14. jan 2011

@kahlan1 😀 😀 😀 😀

akika722
14. jan 2011

@kahlan1 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kahlan1
14. jan 2011

pozeram na nete sportove kociky nejake co sa lahko skladaju a su lahke kedze nemame vytah :( aby som to zvladala potom nosit hore dole aj s malou - neviete mi poradit? ake mate doma?

alure
14. jan 2011

@katulkaaaaaa tak trošku usoplíkovaný a nervný ..ale našťastie je to len v horných dýchacích cestách a pravdepodobne zo zúbkov...idú nám naraz dve dolné jednotky...dýchanie čisté,ale radšej som zbehla k dr.aby som nic nezanedbala a predsa len ide víkend.Stým vážením 😉ak chcete môžme dnes,poposielajte mi údaje...ak nie tak v pondelok?
Malý mi zaspal,ja som dovarila,najem sa a pôjdem si aj ja trošku ľahnúť...takže zatiaľ sa majte krásne.

seagull2404
14. jan 2011

@kahlan1 tak skus, mne sa tiez lepsie krmi, ked je manzel hlavny zabvac, ale dnes ta cuketka asi chutila tak, ze netrebalo nic 😉 skusali ste uz vsetky druhy moznej zeleninky?
moja, ty to mas inak tazke, ked vstavas v noci, neda sa naucit anetku, aby ta v noci nebudila tak casto? musis veeeeeeela tekutin, ved vies, ze to prejde; anetka sa narodila na svoj urceny termin?

@memory97 v poho 🙂

@danulka3 no, tak sme to s manzelom presli a nejak nam vyslo, ze 1x tyzdenne pocas tyzdna (lebo na vikendy chodievame kade-tade) mozno sa bude dat aj 2x tyzdenne, ale ja pondelky a stvrtky pracujem, napisem do formulara tie moje obmedzenia, ale chcem tam napisat aj vas baby, mozno sa to nejako podari vykristalizovat do toho marca

kahlan1
14. jan 2011

@seagull2404 Anetka prespi celu noc jak dospelak ale ona by potom spapala toho mlieka mozno 200 - 300 na den co je brutalne malo preto mam budik aj okolo jedenastej dvanastej o druhej a potom o piatej - aby som do nej co to dostala - keby osm ju nebudila vstane rano o osmej vysmiata jak leco a jedlo by jej nechybalo ani za mak

kahlan1
14. jan 2011

@seagull2404 Anetka mala termin 20.8.2010 takze o pat dni skôr 🙂

seagull2404
14. jan 2011

@kahlan1 aha, hm, no tak to mas o to tahsie, my spime celu noc, ja tamarke papat nedavam, ale cez den mi spapa asi viac, aj ked poslednu dobu je to biedne, ako som pisala 300ml mlieka, snad sa to zlepsi, ked si zvykne na zeleninku, ucime ich nove veci a ide to podla nas pomaly, ale tie nase slecky su sikovne, za chvilu tam bude aj masko a postupne ovocie 🙂 ja na teba stale myslim, ja keby som sa nebala, ze ak to zvladnem, celu domacnost, drobca, pracu, stavbu a jen jednoizbak, hned by som brala dalsie 😉

lji
14. jan 2011

Ahojte,vidím že vy tu už papáte väčšina 🙂 my sme dnes skúsili našu prvú mrkvičku-no na to že to bolo prvý krát sa čudujem na ten úspech 🙂 aké je to krásne ked vidím tie pokroky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre