♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
19. jan 2011

@majka35 malinká je zlatučká,smejko malinký

akika722
19. jan 2011

pááááá kočky ☹ ☹ ☹

danulienka35
19. jan 2011

@memory97 no ved ani mne to nejde odfotit ako sa dalo odfotila som trosinku idz vidiet inak nejde 😀

memory97
19. jan 2011

@akika722 kde si!!!!!!! chybas nam ☹ ☹ ☹

danulienka35
19. jan 2011

@akika722 kam utekas kde sa nam tulas moja ?chybas tu velmiiiiiiii ☹

alure
19. jan 2011

@danulienka35 ja mám problém čo i len nakuknúť do pusinky,vidím hrbolčeky,len keď malý reve ☹
ok..vidíme sa zajtra ...idem k drobcom,lebo Denis je nejaký nervný 😠 a Oliver sa chce tiež trošku pomojkať

danulienka35
19. jan 2011

@alure ja som kavovou lzycku isla po dasenkach lebo ked som ju umelu kramila cinkalo tesim sa na teba

alure
19. jan 2011

@danulienka35 aj ja na teba moc 🙂 z domu pôjdeme o 12tej..takže okolo pol sme v PK,ordinuje tam kde aj vlani však?!

danulienka35
19. jan 2011

@alure zitim hned napisem mam svoje zdroje 😀 😀 😀

alure
19. jan 2011

@danulienka35 ok...ja už len večer dojdem kuk,prišiel domov mm z porady v BB idem robit večeru...

danulienka35
19. jan 2011

@alure ok moja

danulienka35
19. jan 2011

@hajatanufus prajeme Lucinke vela zdravia,stastia a lasky a posielame velku pusinku 😉

danulka3
19. jan 2011

@veve10 ahoj,ja som toto isté prekonala asi pred mesiacom,tiež som si myslela,že malý málo papá,začala som dávať večer Um,potom už aj cez deň,nakoniec začal odmietať aj prsník aj fľašku.Bola som zúfala,tak som zavolala laktačnej poradkyni,prišla povzbudila ma.Potrebovali sme riadnu dávku trpezlivosti,lebo stále sa odmietal prisať,len keď mal dobrú náladu.Bola som nalomená mu to UM zas dať.Ale odolala som a stále sa len čisto kojíme.Teraz mám zasa taký pocit,že asi je hladný,že málo papá,ale odolávam UM aj príkrmom aspoň do toho 5.mesiaca.Cikať ciká aj kaká,priberá síce pomenej,ale priberá.Držím ti palce.

danulka3
19. jan 2011

@kvietok121 waw,tak to ste pekne pribrali,pomaly nás dobiehate 🙂

danulka3
19. jan 2011

@hajatanufus Lucinke všetko naj,naj 😉

liba78
19. jan 2011

@danulienka35 jeeej, to sa mi páááááči. Krásna pusinka, zubatá 😀

hajatanufus
19. jan 2011

@danulienka35
@danulka3 dakujeme babenky

danulienka35
19. jan 2011

@liba78 neda sa to lepsie snazila som sa ☹

danulienka35
19. jan 2011

@hajatanufus neni zac mojko 😉

hajatanufus
19. jan 2011

@kvietok121 vidis tak ste krasne pribrali my mame menej o pol kila je to chlapik a drzite sa ste obaja bojovnici my sme dnes mali tretiu vakcinu a dalsia bude az v 12 mesiacoch ale dnes dostala 3 injekcie chudatko moje malinke ale trosku zaplackala a potom uz bolo dobre len sa hnevala na tetu sestricku ze co jej to robi a teta sa jej veelmi ospravedlnovala bola velmi mila

hajatanufus
19. jan 2011

@danulienka35 zlatucka ani nasa lucinka sa nechcela fotit ked jej vysli zubky ale ona ich mala hore tak to bolo lepsie vidiet som zvedava kedy sa ukazu rachel kuk foto lucinkinych zubkov mala vtedy necelych sedem mes

hajatanufus
19. jan 2011

ale tie deticky su take podarene s tymi zubkami

danulienka35
19. jan 2011

@hajatanufus dakujem moc vies co nechce ani rucicky nedava do pusinky a nedaj boze jej nekdo siahne na pusinku

hajatanufus
19. jan 2011

@danulienka35 to aj nasa lucy bola taka ale rachel zase chce aby som jej to masirovala a vobec jej to nevadi a cely den si cmula rucky aj moje ak moze a uz kuse pri kojeni 😀

danulienka35
19. jan 2011

@hajatanufus to ti nezavidm viem co to je 😒 za bolest vies co ani sme nevedeli ze jej vysli 😀

veve10
19. jan 2011

@alure no praveze mi az tak krasne nepriberame. Posledny mesiac sme pribrali ledva 500g. Narodil sa 3060g a dnes mame ledva 6400g. Najprv priberal pekne (kilo za mesiac),ale posledny mesiac a pol sa to taha pomalicky. Takze preto by som rada zacala s prikrmami. Praveze mi pride skoda ich nedavat, lebo mam dojem, ze maly by mozno priberal a rastol viac, len mam malo mlieka. Dnes sme na obed skusili prvykrat kasicku - vyzeral, ze mu chutila. Kolegov maly sa narodil v ten den kedy nas a uz ma vyse 9kg. Co uz, kazde babatko je ine. Dufam, z eraz to dobehne, lebo moj muz sa najviac boji toho, ze ostane drobny, ergo muz s napoleonskym syndromom 🙂

veve10
19. jan 2011

@danulka3 danulka a kolko tvoj vazi? (kedze vravis, ze pribera pomenej) Lebo vidim, ze mame rovnako starych drobcov. Ja budem asi radsej davat kasicky - to je s lyzickou, tak prso snad neodmietne.

liba78
19. jan 2011

@danulienka35 neboj, ani mne sa to asi nepodarí. Ale strašne sa mi páčilo keď
@hajatanufus dala prvý x foto so zubkami. Inak sa tiež pripájam k babenkám a prajem Lucy všeeetko dobré k narodeninkám. 😉

danulienka35
19. jan 2011

@liba78 vase deticky aspon zuzlu pesticky ale u nas to bolo 1krat a to bol momnet ale u nas nic len slintame nic viac 😀

danulienka35
19. jan 2011

@veve10 nejde o to kolko vazi ze ostatny maju uz 9kil ide predovsetkym o to ze pribera a je zdravucky,neboj dobehne vsetko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre