♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mamisqva
11. feb 2011

@katulkaaaaaa netrap sa pre maličkeho je krasny a spokojny každe dieta je ine moja suseda ma o19dni staršiu malu ako moja narodili sa s rovnakou vahou a naša ju už predbehla s vahou o1.5kg moj sumko.Hlavne že je spokojnučky.

mirmaj
11. feb 2011

my začíname byť závislé na hviezdičke 😀 doobeda ked spáva v postielke tak jej ju vždy uviažem na šnurku z baldachýnu a zaspávanie už nebýva také trápenie u nas a teraz sa zobudila asi po hodine a to si vie doobeda pospať aj 2, tak som ju tam ešte nechala a zapla hviezdičku a ona zasa zabuvala 😉

seagull2404
11. feb 2011

so mnou sa tu nikto nebavi ☹ ☹ co uz 😝

@majka35 no, mna caka vikend so svokrou, ta pre zmenu mne nepovie nic, ale potom huci do mm
@eis4 my papame mlieko rano, potom ovocie na desiatu, obed zeleninka, podvecer mliecko a na noc okolo 8-9tej kasu a to je vsetko a veeeela pijeme

mirmaj
11. feb 2011

@seagull2404 už si zaradila aj ovocie? a ako sa vám darí s ním?

seagull2404
11. feb 2011

@mirmaj no 3. den, dnes konecne aj s dobrovolne otvorenymi ustami, cca 60ml hrusky, o jablku ani pocut (ked jej z neho bolo prvy den zle, tak asi jej zostali spomienky), ale trosku jej primiesavam do tej hrusky a zajtra skusim babanik

alure
11. feb 2011

@seagull2404 mojko prepáč ahoj 🙂 ja som len na skok dobehla kuk,ani som nestihla všetko prečítať...chlapci sú na ceste domov,tak sa mocem od rána v kuchyni,medzitým som dala prať,trošku sa pohrala s Denisom a zase utekám...

mirmaj
11. feb 2011

@seagull2404 a spapa ti to normálne na desiatu pred spaním? ja nemám šancu také niečo vôbec, to len mliečko, ale ak jej ho dám podvečer po spaní cca okolo 17 tak niečo spapa ale žiadne zázraky to nie su, ešte ked jej tam napučím piškotu tak skôr 😉

mirmaj
11. feb 2011

@alure jeej ešteže si povedala že si dala prať, ved men dopralo asi pred hodinou a nenašiel sa nikto čo by to vyvešal 😲 😝

mamisqva
11. feb 2011

@eis4
@mirmaj joj to je dobrota ako mam chudnuť???a to mi prave doniesli vyslužku zo zo svadby tak to už neodolam .Tak od zajtra začnem dietu len tych zajtrajškov už bolooooo.

mirmaj
11. feb 2011

@mamisqva to su najväčšie zabijáky aj pre mňa, koláče, návštevy 😠 ale už poslúcham a cvičím, už mám dnes za sebou trocha zumby a zoralatesu, lebo večer sa asi nedostanem na aerobik ☹

seagull2404
11. feb 2011

@alure ale, v pohode, som si len tak vzdychla, aspon som sa odlepila od PC a tiez bola v kuchyni 🙂
@mirmaj su to este len 3 dni, ale dnes spapala a spinkat, ja jej nechcem davat ovocie poobede, skor mozno nejaku ovocnu kasu alebo jogurt neskor, casom, my mame ten problem, ze poobede mlieko len s tazkostami 70-90 ml 😖 a piskotke sa zatial tiez chcem vyhnut, kym sa bude dat 🙂 mozno to chce len cas, aby si zvykli na nove chute a na novy rezim, moja sa prvy den z jablka povrackala ☹

memory97
11. feb 2011

neviete, kde zozeniem tie sacky na oblecenie, co sa z nich potom vysavacom vypusti vzduch?

liba78
11. feb 2011

ahojte babulky 🙂 som tu len na skok. Malý jurinko má dnes 1/2 rôčika a my máme u našich zabíjačku. 😝
Ešte že kojím, tak mám chvíľku aj na vás 😉

memory97
11. feb 2011

@seagull2404 preco sa chces vyhnut piskotke? Skusala si jej dat uz lepok? Nie su nicim zlym a ak su v kyselkavejsej vyzive babatka to maju radsej🙂

memory97
11. feb 2011

@liba78 blahozelame🙂 ako sa ma, uz je lepsie?

mamisqva
11. feb 2011

@liba78 všetko naj naj maličkemu.

evanns
11. feb 2011

@memory97 ja som kupila v takom obchodiku v KE ze vsetko za "euro"...ale stalo to viac 😉

evanns
11. feb 2011

@liba78 juuuuuuuuuuuu vsetko naj naj naj prajeme!!!!!!!!!!!

mamisqva
11. feb 2011

@mirmaj ty si dobra aspon cvičiš ale ja ani to už sa musim zobudit.

mirmaj
11. feb 2011

@liba78 gratulujeme, a dufam že si upiekla 1/2 torty tak ako si chalanom slubila 😉 joooj zabijačka, to bude dobrôt 😀
@memory97 no tak to fakt netuším, možno v domácich potrebách? ale myslím že @akika722 by ti asi vedela poradiť, viem že dnes do nich balila veci 😉
@seagull2404 tiež by ma zaujímalo prečo nechceš davať piškotu? a ovocie poobede? čítala si niečo o tom?

mirmaj
11. feb 2011

@mamisqva ale ja mám 1 dieťa nie ako ty 3, takže ty sa dosť nacvičíš aj pri nich 😉

seagull2404
11. feb 2011

@memory97 @mirmaj joj, no preto, ze by som chcela vyskusat len ciste ovocie, co jej chuti a co nie, ale mozno zmenim nazor 🙂
@mirmaj poobede preto nie, lebo mam taku tabulecku a tam zatial je napisane, ze treba davat ovocie len doobedu a az potom neskor poobede, tak mi aj mamina povedala, tak neviem

seagull2404
11. feb 2011

@liba78 prajeme vsetko len to nalepsie a vela vela zdravicka k 6. mesiacikom 🙂

mamisqva
11. feb 2011

@mirmaj praveže ani nie som akosi spohodlnela cez tehotenstvo iba ma obskakovali sami mi dost pomožu aj s malou a ja to občas využijem to som mater.Oni si ju ked pridu zo školy beru sami si ju uživaju.Ale jasnačka že to pomože na jar začne aj zahradka dufam že sa rozhybem.

akika722
11. feb 2011

@helen1007 možno chcel okuknuť mamičku 😀
@jankasramka ako mu je dnes moja? ☹
@memory97 s tym prsteňom 😲

akika722
11. feb 2011

@memory97 moja ja som ich kupovala u činana 😅 ale nie su činske,nosí ich z Madarska 😉 dnes som to robila 🙄
@memory97 gratulujem 😵

akika722
11. feb 2011

tvoja svkra 😠 ťava.sorry ale 🙄 a načo su otcovia??aby valali šunky???

baby moj sa teraz zobudil..maly..spal od 8mej 😲

eis4
11. feb 2011

@seagull2404
@memory97
@alure díky baby,ešte máme čas do 23(ideme k dr) ale pre istotu už zisťujem 😉
@liba78 všetko naj k polročiku 🙂
@memory97 my sme to kupovali v kinekuse ale videla som aj v tescu 😉

eis4
11. feb 2011

@memory97 ja idem teraz od tohto pána niečo obj. a má aj tie vaky 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2241923&tab=12

majka35
11. feb 2011

séééééééruste ... normálne som mala pc na kolenách a zobudila som sa na to, že mi hlava odkvecla a skoro mi ju odtrhlo 😕 😕 strašne som unavená

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre