♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
23. feb 2011

@kahlan1 napis mi presne kde byvas navigujem ta

kahlan1
23. feb 2011

@danulienka35 hroznova 1 muskat

poznam jedine cestu k doktorke Gulovej a si s nou spokojna? lebo som uz pocula aj negativa

akika722
23. feb 2011

@kahlan1 mala je choručka??? ☹
a ty už si vo 4m???jeeej ako sa citiš???
@kvietok121 tvoje bude lepšie 😉

kahlan1
23. feb 2011

@akika722 nastastie nie - dr je chora - mali sme mat poradnu

ja sa citim fajn, len je na figu ze tu nemame vytah a byvame na druhom tak je uz dost tazke ju nosit

akika722
23. feb 2011

@kahlan1 lepšie dr ako mala 😅 že? 😀
juuuuj...a sama to musiš nosiť? ☹ a bruško?vykuka? 🙂

kvietok121
23. feb 2011

@akika722 no to teda neviem 🙂

akika722
23. feb 2011

@kvietok121 určite..uvidíš 😉

kvietok121
23. feb 2011

@akika722 😉

danulienka35
23. feb 2011

@kahlan1 vies co mne ju tiez kamoska odporucila ale zda sa mi ze vsetko riadi sestricka ale zatial nic zle som nemala len sa mi nepaci na poradnu nula bodou to si vzdy volam jestly mozne prist sa odvazit hroza ☹

seagull2404
23. feb 2011

@kahlan1 hm, som bola zvedava; nie, ale bavili sme sa tu o nich, ze su super, tak snad pomozu 🙂

kahlan1
23. feb 2011

@danulienka35 ona nerobi poradne?

kahlan1
23. feb 2011

@akika722 no hej uz vykuka pri anetke este nebolo nic vidno a teraz sa mi zda ze dost 🙂 no ked chcem ist na prechadzku tak hej ale kocik mi mm znesie dole ked ide rano do prace ale ked som ju dnes vliekla hore tak mi aj zle doslo

danulienka35
23. feb 2011

@kahlan1 no ja som na poradni bola asi nekedy v oktobri

kahlan1
23. feb 2011

@danulienka35 lebo ja osm mala ist dnes na poradnu ale dr ochorela - tak som sa presla zbytocne

a som vravela sestricke ze sa mi tak puci a ona ze to moze mat neurologicky charakter :(((((((((((ä ma to dost vystrasilo

som myslela ze take deti su viac sledovane

kahlan1
23. feb 2011

@danulienka35 a este mi sestricka povedala ze vsetky deti posielaju aj na neurologiu - vy chodite?

memory97
23. feb 2011

@kvietok121 uvidis ako sa na prikrmy vrhne, ale asi nebude mat problem, ked sa vrhol na cukriky🙂

@akika722 presne ako ti pisala segull. dnesny svet je taky, ze si pozicas a s urokom vratis. Ved aj my mame uver a este aj nase deti ho budu splacat🙂

kvietok121
23. feb 2011

@memory97 tak to som zvedava, fotak mam pripraveny som zvedava ci vobec otvori ustocka

akika722
23. feb 2011

@memory97 ved ved..teraz čo navyšime tu hypoteku budeme ju splacať kym ja nebudem mať 50r 😲

danulienka35
23. feb 2011

@kahlan1 nie mi nechodime to je blbost ja ti zistim u inej lekarky co to moze byt ked sa ti mala puci

kahlan1
23. feb 2011

@danulienka35 dakujem neplace pri tom len akoby tlacila ale ked sa s nou hram alebo tak ze odputam pozornost tak sa prestane pucit - na gastre povedali ze ma viac plynov tak som jej kupila babycalm dnes

@ katkavv, @alure @danulienka a ako teda zajtra?

memory97
23. feb 2011

@jankasramka stolicka je pekna. Inac aj mne sa pacia tie drevene ako tieto plastove. jani, ale tie drevene su o dost drahsie ako tie plastove 😒 Asi najblizsia cesta do Viedne pojde aj na nakup stolicky🙂

@eis4 waw ani mi take stehienka nemame🙂 tiez som zvedava kolko pribral, lebo sa mi zda, ze troska pochudol, alebo podrastol 😉 zajtra uvidime🙂

danulienka35
23. feb 2011

@kahlan1 ja nemozem uz mam neco ale babulky slubily info pak ,mojko i nasa robi stale zataji dych a tlaci inak je v pohode kaka pravidelne 3 krat denen nekedy aj len raz 😉

kahlan1
23. feb 2011

@danulienka35 len mi to robime cely den :(

tak ak by sa dalo ze sa baby opytaju tiez by som nesla lebo som tu neni zorientovana a molo mam dost daleko

evanns
23. feb 2011

@akika722 moja krasna dodatocne Patkovi vseeeetko najlepsie k 3 rocikom...nech Vam robi iba radost a pocuvajte ho 😀

memory97
23. feb 2011

@alure nemusi byt v mieste trvaleho bydliska. pas sa da, obciansky iba tam, kde mas trvaly pobyt🙂

danulienka35
23. feb 2011

@kahlan1 aj ja mam molo dost daleko ale ty niesi daleko od severu

evanns
23. feb 2011

@mirmaj ahoj...ty kde si kupila tu stolicku caretero co ma Tamarka, niekde v kamennom obchode alebo na nete?

akika722
23. feb 2011

@evanns dakujeme moja

danulienka35
23. feb 2011

@memory97 ja som mojko volala kamosovi policajtovi a hovoril mi takto kde mas trvaly pobyt tam musis dat robit pas

kahlan1
23. feb 2011

@memory97 ja som si robila pas v ba a trvali mam v humennom a vp ohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre