♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
25. feb 2011

@eis4 gratulujeme 😉

kvietok121
25. feb 2011

@kahlan1 no vidis super

kahlan1
25. feb 2011

@eis4 jejda 🙂 mohli by ste dat nejake zubkove fotky 🙂 ak sa bude dat nech sa pokochame 😉

eis4
25. feb 2011

@danulka3 díky 🙂
začala som prikrmovať v stredu.čítala som že ovocne o 3-4 týždne a kašičku kedy? lebo na hami klub píšu že najprv kašičku až potom ovocné,ale niekto tu raz písal že kašička nakoniec,vy ako dávate? a ešte ked prejdem po 4 dnoch na inu zeleninku tak jej to mám zmiešať z mrkvičkou alebo samotnu,napr. zemiak.všade píšu inak tak neviem.
chvalabohu moja sa ide za tou mrkvičkou zabiť.na 1.raz spapala asi 8 lyžičiek a strašne bola vytešená 🙂
včera sme obedovali spolu a ona to velmi rýchlo hltala,nastíhala som aj ja jesť.ked mi to trvalo dlhšie tak na mna zakričala. 😀 😀 😀 hladoš malý 😀

danulka3
25. feb 2011

@eis4 my zatiaľ dávame len príkrm na obed zo zeleninky,ja keď dávam novú zeleninku,vždy ju zmiešam z niečim,čo sme už mali,ale väčšinou s mrkvičkou alebo so zemiačikom,dnes skúšame cuketu a dáme so zemiačikom,my od začiatku spráskame tých 100g a asi 40ml čaju za tým,mliečko už nedávam.Kašičku by sme chceli tiež začať dávať,preto som sa báb pýtala,že akú,ale tiež neviem či až po ovocí,alebo pred.Ináč ja som malému skúšala dávať včera aj banán,ale to len tak na skúšku a chcem mu ísť kúpiť tie sušienky do DM-ky. 😉

danulka3
25. feb 2011

@eis4 po 3-4 týždňoch mäsko až potom ovocie,nie baby??

kahlan1
25. feb 2011

@danulka3 hej my sme najprv mali dat masko az potom ovocie

akika722
25. feb 2011

@jankasramka už nespíííííííííííím,kategorie...niečo surodenci,najsmejko a najšmudla 😀
@kvietok121 nedala lebo som nemala 😅

a čautééééééééééééé

akika722
25. feb 2011

@21 mne kamoška včera pisala že aj ona toto iste mala a nakoniec zistili že ma v hlave cistu ale nedala si to vybrať tak to tam ma ešte stale 😲 😲 😲 a to ma o 2tyždna staršie babo ako my 😲
@kahlan1 aj mne sa to už stalo..a napadli dalšie čaje ☹

akika722
25. feb 2011

@danulka3 my sme najprv mali dať ovocie a tak mäsko.no každa dr.tvrdi niečo ine 😀 ja sa tym aj tak neriadim,keby moja vedela že mu davam aj piškotky ukamenuje ma 😀

kahlan1
25. feb 2011

@akika722 len osm myslela ze potraviny a veci pre deti davaju vacsi pozor 😢 😢 😢

eis4
25. feb 2011

@danulka3
@kahlan1 díky
@akika722 možem tam dať viac fotiek?

akika722
25. feb 2011

@kahlan1 nie moja,na tych veciach sa len zaraba..ja milujem bylinkove čaje a tie chrobačiky mi napadli asi 15krabičiek mojich čajov

akika722
25. feb 2011

@eis4 hej hej,len sa musiš zaregistrovať a do každej kategorie jednu fotku 😉

kahlan1
25. feb 2011

@akika722 :( tak to je smutne ja som vcera vyhodila vsetky otvorene potraviny kompletne - stalo sa nam to uz davnejsie a odvtedy kupujem len balene caje mistral aj ked su drahsie a len tento detsky som mala klasicke vrecuska a divaj

alure
25. feb 2011

@kahlan1 jasné že nevadí 🙂 len si to musím zase oprášiť ako to bolo čo sme kedy dávali a tak 😉
@kvietok121 nerozumiem tvojej otázke? máš na mysli niečo v tom zmysle čo som jedla ja? alebo čo Oliver aby som predišla alergii po mm?
@eis4 jéj super že začali Nelka tak papať,my začneme v pondelok 😉 a čo si jej robila? mrkvičku? popučenú vidličkou či si mixovala?

eis4
25. feb 2011

@alure dala som jej mrkvičku,rozmixovanu 😉 večer dám na FB video ako pekne papáme,tak potom pozri 🙂

akika722
25. feb 2011

maly mi povedal mamáááááááááááááááá 😀 😀 😀

kahlan1
25. feb 2011

@akika722 moja furt len babaaaaaaaaaaa 😀

seagull2404
25. feb 2011

@akika722 jeeeeeeeeeeeej
@kahlan1 aj to je jeeeeeeeeeeeej
my nic, len skriekame a reveme ako lev, fakt

akika722
25. feb 2011

@kahlan1 prve slovo bolo papa,botom ham,potom baba a teraz mamáááááááááááááááááá 😀 😀 😀 najprv jedlo až tak ja 🙄 😅

kahlan1
25. feb 2011

@seagull2404 som ju ucila ze mama mama a ona sa snazi opakovat ale vylezie z nej furt baba baba - asi by som mala zacat pouzivat krem na vrasky 😀 😀

@akika722 ona casto ze hej alebo nie 😀 a teraz casto baba

eis4
25. feb 2011

no ja znej umriem,teraz sme dopapali mrkvičku a ona si ešte chytila podbradník a poriadne ho pooblizovala 😀

danulka3
25. feb 2011

@akika722 môj vie len pľuť 😀

danulka3
25. feb 2011

@eis4 😀 😀 😀 nemusíš prať

kahlan1
25. feb 2011

@eis4 zlatucka :D ani kvapka nazmar

eis4
25. feb 2011

@seagull2404 neboj aj moja len škrieka a vykrikuje 😀
@akika722 zlatý 🙂 aj ja chcem
@kahlan1 baba je po madarsky bábika alebo bábätko,možeš to aj tak brať že si pekná ako bábika 😉

seagull2404
25. feb 2011

@kahlan1 ja tamarku tiez ucim, ale ona sa na mna len rehoce ma nic 😀 😀 ideme my vonku, zatial pa pa

kahlan1
25. feb 2011

@eis4 esteze tak - taka mala a taka sikovna uz aj po madarsky vie 😀 😀

kahlan1
25. feb 2011

@seagull2404 🙂 ale to nerozpravame takto dlho iba par dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre