• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katkavv :frowning2: co ste chory?ja som nechodila ked mal sople,ale zevraj sa moze...no ale ja ked som isla nam sa to vzdy zhorsilo,tak ja neviem :unamused:
9. mar 2011 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2011 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 dakujem :slight_smile:
ja neviem baby ja ako som chodila z malou na plavanie,nam to nic nedalo len kopec problemov a chorob prinieslo :unamused: ale niektore deticky zase im to lepsie spravilo....mi sme asi nejaky iny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2011 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
neviem ci chory ale sopliky ma od vcera, este nebol od narodenia ani chory ani soplavy _ takze mame premieru, ale pojdem s nim teda von pred obedom a uvidim co to spravi
9. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
naozaj pekne fotky som ich rano pozerala na FB ...taketo fotky mam velmi rada, podobne foti aj moj mm :slight_smile:
9. mar 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv uvidis ak len sople nic sa nestane ak je chory tak sa stav zhorsi a hned budes vediet :unamused: mi klop klop od toho zapalu pluc v decembri sa drzime
@memory97 perfektne si nam poradila ten cebion c,odvtedy co to berieme mam obe deti zdrave,si poklad :wink:
9. mar 2011 o 08:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
@mirmaj
@katulkaaaaaa wau krásne detičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@eis4 to sú teda zábery :angry: ja som tak videla erotickú fotku a v zrkadle bolo vidieť mimi ako sa na to pozerá, no fuj :angry: :angry:
osobne si myslím že niektorí ľudia by deti mať nemali :angry:
@alure tak si dobre poplávajte, potom napíš ako bolo.
@21 tak to je veľmi zlá úmera :unamused:
9. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv este budeme mat,spravili sme snad 300zaberov len ich kamoska este musi poupravovat,ti mas krasne fotky tiez...ked budem velka chcem tiez fotak taky :grinning: mm ze k 30tke tak snad
9. mar 2011 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
dakujem ... ja viem aka je s tymi fotkami robota, viac sa s nimi potom po foteni pracuje a zaberie to viac casu ako samotne fotenie, budete mat aspon peknu pamiatku :slight_smile:
9. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97
pojdem s nim aj ja von, co budeme doma, nuda jak v brne :slight_smile:
to plavanie ma mrzi tak som sa na to tesila, snad pojdeme o tyzden ...
9. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 presne si to trafila každým dňom som viac a viac unavená :unamused:
@katulkaaaaaa teraz už aj štvornožkuje :wink:
@katkavv dakujeme :wink:
@majka35 hej sama sa aj takto postaví, preto už som radšej dala nižšie postielku
9. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj akurát som ti chcela napísať, aby si už znížila postielku. A hups už ju máš dolu. :wink:
9. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ta je ale sikovnaaaaa a aka je zlatucka :dizzy_face:
@katulkaaaaaa krasne fotky, aj ja by som chcela nafotit KArinku s Timkou, musim pozriet kto tu poblizku foti a za kolko :confused:

dobre ranko :wink:
9. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja odpadneeeeeeem ona stojiiiiiiiiiii waw ake sikovne babo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to ja mam doma lenochoa obecneho :grinning:
@katulkaaaaaa naaaaadherne fotocky, malinky je na spapanie krasnucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 gratulujem k prevrateniu sa :grinning: !!!!
9. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv mrzi ma ze soplikujete, ale myslim ze von mozete ist, dokonca pri nadche sa to odporuca lebo studensi vzduch stiahne opuch sliznice a bude sa malickemu lepsie dychat. ale asi mu potecie z nosteka kvoli tomu viac, ale to je dobre vsetko musi von. daj ho vyvysenej polohy. a super je preplach nosteka hypomerom alebo physiomer nam to sople vzdy zlikvidovalo v zarodku takze sme chori este neboli.
9. mar 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,my sme mali noc celkom v pohode,asi 2x hore,ja to občas ani neregistrujem,len založím cumel a spíme ďalej. :slight_smile:
musím pochváliť vaše detičky
@mirmaj
@katulkaaaaaa ,sú nádherní,Simonko hotový model a Tamarka je veľmi šikovná,myslím,že bude prvá z augustoviek chodiť :wink:

@eis4 super fotky,ale dokážu byť niektorý rodičia blbci :frowning2:
My sa ešte neprevraciame na chrbátik,ani na ruky sa nedokáže ešte zaprieť a nie to sa dať ešte na štyri,ale začali sme skúšať cviky,čo som našla v tom článku,ktorý si myslím ty tu dala

@alure čakáme na vaše zážitky z plávania,pekne si to užite :wink:

žilinčanky a
@mirmaj ako to vyzerá u nás s tým plávaním, Mirka ty už teraz ideš,však?
9. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 už som ju musela dať dole, aby sa neprekotila ešte sa tak síce nenaklonila amylsím že čoskoro by to vyskúšala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vladka84 dakujeme
@brulka užívaj si to lenošenie, ja som už teraz taká unavená z nej že hrôza, neposedí nepoleží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@danulka3 nie nechodím, premeškala som prihlasenie, a nemám ani s kým chodiť tak to nechám asi tak, chcela som chodiť aj s mm ale to pripadá do uvahy len cez víkendy a to je plné už do júna :unamused:
9. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja odpadnem, Tamarka stoji :grinning: :grinning: :grinning: no sikovnica sikovna :wink:

@katulkaaaaaa Simonko je tak nadherny chlapcek, no na spapanie cely chutnucky rozkosny!!!!!!!!!!!!!!

@katkavv my sme chodili vonku a pomohlo nam to v tom ze bolo chladno vonku, sa jej dobre dychalo si pospala a ked sme prisli dnu tak jej uvolnili sople a som jej vela odsala naraz a do 3 dni to preslo za pomocou LIBENARU a physiomeru este
9. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brulka
dakujem za rady, pojdem do lekarne a kupim :slight_smile:
9. mar 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
dakujem, pojdem von a stavim sa v lekarni a kupim mu to, snad to zaberie aj nam :slight_smile:

dakujem baby za podporu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky a neviete mi poradit ako mam dostat zlte sfarbenie mrkvove z flasky. som malej kupila novu flasticku MAM ze na vodicku dala tam stavu z mrkvicky a je zazltnuta :angry: ja som taka koza som to tam dlhsie nechala par hodin a to je vysledok. som ju uz sterilizovala v pare ale neslo to von. nemate niekto dobru radu ??? :sweat_smile:
9. mar 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mam doma DVD zumba, tak som si dnes trosku poskackala, ze len tak idem vyskusat, ci som to nezabudla a Karinka sedela v lehatku a pozerala na mna a tak sa zo mna rehotala, si myslela, ze to jej robim sasky a ja som pritom poctivo cvicila :grinning:
9. mar 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.mm je chorý,rano sa zobudil s plným nosom, kašle,pluca ho bolia :frowning2: dufam že to malá od neho nedostane :frowning2:
@brulka dakujeme :slight_smile:
@danulka3 Nelinka je dosť silná od narodenia sa dr čudovala ako drží hlavičku a dvíha ked je na brušku :slight_smile: aj na ruky sa dvíhy od 2 mesiacov,ale to asi preto že je také tučko a má po nás hrubé kosti,my s mm máme obaja hrubé a ona tiež :slight_smile: na 4 sa začala dvíhať asi pred vyše týždnom ale to vdaka tým cvikom, ináč ona by ešte mala čas aká je pohodlná :grinning: :grinning: ale teraz to robí stále aj v noci sa zobudí a v momente je na 4 a vytešuje sa myká sa dopredu, dozadu. :grinning: skušaj tie cviky určite to pomože :slight_smile:
my sa chystáme na plávanie asi až niekedy v juni :frowning2: chcela som marec apríl ale kvoli peniažkom to nepojde :frowning2: máme teraz vela vydavkov :frowning2: ale v juni už chcem ísť aj keby neviem čo bolo :sweat_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@katkavv @kvietok121 nakoniec neideme k tým známym na návštevu ,lebo mm je chorí aby sme ich malého nenakazili :slight_smile: ale pozerala som na obale že aj sunar,kašičky sunárek su značka Hero ale tie bio som ešte nevidela(ani som nehladala) ja si myslím že by mali byť aj v DM alebo hocikde kde predávaju sunar :slight_smile:
9. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 DVD zumby si si kupila alebo niekde stiahla?
9. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj pozicala mi ich instruktorka, ona ich dostala, ked bola na skoleni, tak som si ich napalila a mooozem tancovat :sunglasses:
9. mar 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 jeeej, moja sa smeje na mne, ked robim brusaky :sunglasses: by som brala take DVD :slight_smile: dalsie zabava
@brulka myslim, ze lne casom to pojde, ak vobec, mrkva je brutal farbivo, ostava vsade :frowning2:
@mirmaj vy ste aki sikovni, uzas :slight_smile: za chvilu uz behate :sunglasses:
9. mar 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jéj krásne fotky :slight_smile: :astonished:
9. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,tak sme doma,len rýchlo dám variť a hneď napíšem..ale bolo supeeer :slight_smile:
9. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4
dakujem uz som to videla na nete, cize v obchode to najdem :slight_smile:
9. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok