• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78 aj ja sa cudujem :slight_smile: no neviem ma niektore babenko viac?
@lubina82 ahoj kedy sa narodil tvoj maly?lebo ma tak isto ako moj :wink:
10. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 búcha nohami stále, aj kašu som vynechala a vankúš som jej dala pod nohy ... do polnoci spala, potom sa zobudila, potom na mlieko o pol jednej a potom som k nej chodila do tej pol tretej každých 30 minút a od pol tretej spala do rána, takže ako tak sa dalo

ináč baby, hlúpa otázka, niektoré tu odpovedáte naraz viacerým, ako klikáte tie mená? ja keď chcem odpovedať trebárs 8 z vás a príspevok nie je na poslednej strane, tak si vyťukám manuálne meno, alebo existuje nejaká finta ... no napísala som to jak hotentot a pochybujem, že mi niekto porozumie :rolling_eyes:
10. mar 2011 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@seagull2404 :stuck_out_tongue_closed_eyes: príď, dáme hot-dog pri stánku.
@lubina82 ahoj jasnéééé :wink:
@lubina82 jasné, vitaj medzi nami :slight_smile:
@seagull2404 jaaaaj drobček
10. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 keby som nebola z východu, tak na hod dog idem s vami

10. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 no vitaj, hotentot :slight_smile: aj ja to tak robím :grinning:
@monuska342 myslím že nemá. Aspoň neviem.
10. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monuska342 malý sa narodil 9.8. včera sme mali 7 mesiacov...strašne to uteká...my ešte nemáme ani jeden zúbok
Ďakujem za skvelé prijatie baby...som vám za to vďačná :wink:
10. mar 2011 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubina82 ahoj ... ani moja nemá ešte zúbky a pri staršej som si na ten prvý počkala do 11. mesiaca
10. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubina82 moj maly 5.8 tak je trosku starsi vazne este ani zubok?no neviem kam sa patko tak ponahla:Dmi uz aj cistime zubky a malemu sa to velmi paci :slight_smile:
@liba78 takze mam najzubatejsie augustovciatko :wink:
10. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@seagull2404 som zvedavá aj ja...ale momentálne je úplne ok,síce som mu nasadila prísnu dietu a pije len čierny čaj..ale behal chúďa od skorého rána :frowning2:
@akika722 super teším sa s tebou že vám to tak krásne ide :slight_smile: čoskoro budú fotečky z nového bývania a ty sa môžeš realizovať :wink:
@liba78 mala si ma vidieť ja v tričku slovan (mám kopec kámošov čo tam hrali,a pár trénerov :grinning: ) ale fandím Trenčínu a Košiciam :slight_smile: odjakživa
@katulkaaaaaa moja fotky sú prenádhenré fakt kámoška má skvelý talent a určite super foťák (aj mne mm sľúbil niečo kvalitnejšie,len či na to nezabudne) no a o modelovi ani nehovorím ten je úžasný :wink:
@lubina82 ahoj :wink:
@monuska342 ty brďo že 7 zúbkov :wink: he he my ani jeden no ale nevadí...všetko bude :grinning:
@katkavv dajte sa do poriadku úplne a v stredu sa na vás teším :wink:
10. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 vidíš a nik nám zatiaľ fintu neprezradil :unamused: možno @kvietok121 by mohla. :pensive:
10. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 ved možno si aj my počkáme ešte...a mne to ani tak veľmi neprekáža lebo ešte stále kojím, tak som aj rada že sme bez zúbkov.... :slight_smile: ja som si na svoj prvý zub vraj počkala až do 13mesiaca....
10. mar 2011 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 vidíš, tak napríklad @alure odpovedala naraz 7. ... ako to robí? poprosíme aj s libou a fintu :sweat_smile:
10. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok121 ja som objednala parný hrniec a už sa neviem dočkať kedy dojde...aj drobcovi kľudne rob nad parou,je to lepšie,zachová sa tam tak viac vitamínov a živín :wink: ja mu budem robiť už potom všetko nad parou

ešte stále mi nepísali z maderny tak čakám kedy sa ozvú...už chcem mať doma tú podložku. Babulky ako je to vlastne s tými chodítkami? kupovať či nekupovať?
10. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monuska342 už to tak vyzerá :wink: ešte si len medzi nás prišla a už má malý titul :grinning:
@alure dobrééééé
10. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 , @liba78 o akej finte je reč? asi som niečo premeškala ? :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alure ja som sa rozhodla nekúpiť :angry:
10. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monuska342 aj myyyy smeeee 5.8 :grinning: :grinning: :grinning:
@alure dííík moja... :grinning: hodim potom foto :wink:
10. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alure keď chceš odpovedať viacerým naraz a nemajú príspevky na poslednej strane. Pamätáš si mená ?
@alure jasne dockas sa...zubky nas poriadne potrapili :frowning2: ved to si ani neviem predstavit kojenie maly kuse vsetko sem tam aj moju ruku :slight_smile:
@alure viď moja otázka o 9:08 ... s @liba78 hútame, že ako to robíte ... ale ja som vedela, že som to napísala jak hotentot
@majka35 mm včera konštatoval že by sa to drobcovi zišlo lebo už sa stavia na nohy a tak...ale ja mám k tomu stále taký postoj že nie,no uvidíme..som chcela od susedky požičať že vyskúšame,ani Oliver nebol v chodítku,tak neviem
@monuska342 o to by som sa ani tak nebála čo sa týka kúsania,kojím aj prvého som kojila dva roky a bol komplet zubatý a ani raz ma nepohryzol...
@majka35 idem kuk tú otázku,potom odpíšem :wink:
10. mar 2011 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alure barborka tiež nebola ... no ale ak máš možnosť požičať si, tak skús :slight_smile: ale napríklad mojej kamarátky synček má rok a pol, zhodou okolnosti augustiatko, ale staršie o rok, chodil v chodítku a teraz špičkuje a je to veľmi viditeľné
10. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko baby :slight_smile: tak my uz mame nakup za sebou, mozem sa pustit do varenia, ale taaaak sa mi nechce :unamused:
@liba78 @majka35 aj to tak stale vytukavam, neviem ako sa to inak da, ale tiez by ma to zaujimalo :grinning:
@katulkaaaaaa je mi to luto moja :frowning2: a Simonko je kraaaasny, aj ja chcem take foto! :confused:
10. mar 2011 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majka35 jaj tak ja si pamätám mená :grinning: a keď tu nie som dlhšie (stačí aj pol hodinka,tak je toho na odpovedanie viac než dosť) prečítam čo ste popísali a potom jednotlivo sa snažím odpovedať každej ...nie vždy sa dá,niekedy niečo z hlavy vyšumí :slight_smile: a väčšinou je väčšina dotazov na jednej strane tak tam dám odpovedať a čo je na inej strane,to už zadám manuálne
dúfam že som to nevysvetlila tiež jak hotentot :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@danulka3 @alure šikovná je ale hlavne čertík :grinning:
@memory97 díky :slight_smile: tak to som mala ten lepší prípad,hovori my zatial neskladá :grinning:
@katulkaaaaaa jej dalšie krásne fotečky,nechce prísť aj k nám odfotiť malu :grinning: ja ju už neviem odfotiť ,bud sa nechce pozrieť do foťaka alebo sa ksichtí :grinning: :frowning2:
@jankasramka že mateo je nelinka s pindurom :grinning: :grinning: :grinning: ja našťastie nerada telefonujem takže medzi volanými mám väčšinou len mm chvalabohu :slight_smile:
@kvietok 121 aha teraz pozerám že je ale to je len rodínné plávanie bez inštruktora nie?,plavecké jasličky su len cez týždeň :frowning2: ak som správne pochopila
10. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 nooo super inak to ma po mne aj ja som mala tak skoro zubky
@akika722 super takze mame rovnako starych chlapcov...a uz maly stvornozkuje?
10. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok