♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. mar 2011

@kvietok121 dakujeeeeeeem

lubina82
10. mar 2011

@kvietok121 ahoj kvietoček...máme sa celkom dobre....stále kojím..zúbky ešte nemáme..kľudne si ma pridaj na FB budem veeľmi rada
@liba78 ďakujeme 🙂
@alure som rada že si si oddýchla 🙂

lubina82
10. mar 2011

@akika722 zahlasované 🙂

akika722
10. mar 2011

@lubina82 dakujéééééém

lubina82
10. mar 2011

@akika722 🙂 nie je zač

akika722
10. mar 2011
alure
10. mar 2011

Tak a koláčik už v trúbe..volal mi mm že dojde švagor s frajerkou tak som rýchlo vymiešala bublaninu 😝
Ozaj dnes som volala do Maderny a nič,tak som im napísala mail no keď mi konečne odpísali tak v takomto znení
"Dobry den

tovar vam posleme v pondelok piatok sa nam ma naskladnit." ani podpis od koho to je ani nič...tak som im odpísala že podľa objednávky je dostupnosť do 10 dní,dnes uplynulo 10 dní od objednania a že mi druhý deň volali že majú iný vzor skladom či nebude problém.a ešte som podotkla aby popracovali na styku so zákazníkmi 😉 môj pocit z ich mailu bol všelijaký 😒

liba78
10. mar 2011

@kvietok121 uteká to rýchle 😉

alure
10. mar 2011

No ale odpásali miteraz na môj negatívny mail hneď 😀 😀 😀
"Dobry den

je mi luto nedorozumenia ktore vniklo nakolko ma kolegina dovolenku, ma prist az pondelok skor vam to poslat nevieme, prosime o trpezlivost, hned pondelok Vam to posleme utorok to mate doma.

Skoda ze ste sa nam neozvali skor dali by sme to hned do poriadku.

Este raz sa ospravedlnujem za sposobene neprijemnosti.
--
Prajem pekný zvyšok dňa

no stačí sa asi ozvať 😉

vladka84
10. mar 2011

@kvietok121 no ja len, ze mas tazku kombinaciu cisel za nickom 😀
neviem, ci mam vela mlieka, ja to mam nejako nastavene, ze papa kazde tri hodiny a ked nahodou "meskame", tak mliecko samo tecie 😲 nechapem, lebo pri Timke som sa velmi rychlo vzdala, co teraz lutujem 😒

@alure ja som objednavala chodulu z Bertoni.sk aj nejake dalsie hracky, dnes je tomu tyzden, ale vcera som uz bola nedockava, ze sa mi neozvali, tak som im volala, ze co je s tym, ci tam vobec moju objednavku maju a dnes mi volali, ze zajtra to mam doma 😅 asi to je naozaj tak, ze ked si ticho, tak neriesia a maju cas 😠

danulienka35
10. mar 2011

pekny vecer babulky prajem ako sa mate? co noveho? 😉

hajatanufus
10. mar 2011

@akika722 ahojky dakujem su to moje nezbednice zlatucke 🙂

hajatanufus
10. mar 2011

@jankasramka ahoj ja viem ze nemate vysavac a ze sa tam da tazko zohnat ale myslela som do buducna ked budes na sk alebo tak ale to je si hlupost sorry ale napadlo ma ze mozno z amazonu by si si mohla objednat a nemalo by to byt az tak drahe ja si chcem z usa amazonu objednat zvlhcovace vzduchu take pekne a zistovala som si postovne tak nie je to az tak vela a do mexika je to blizsie hm?
@memory97 dakujeme su to nase pokladiky 🙂 a stym cebionom to je dobry napad ked budem na sk tak si ho nakupim aj do zasoby 🙂

kvietok121
10. mar 2011

dobry vecer uz spinkate, my sme sa prave ulozili tak uvidme, ale zacal my velmi zle papat, teda on zle papa vzdy, to viete, ale myslim ze este horsie ☹ asi zo zubkov
@akika722 nemas zac
@lubina82 uz som si pridala, minule som ti aj chcela napisat ze ako sa mate, som rada ze si prisla tu, aj my stale kojime a skusame zeleninku
@vladka84 tak to mas super, ze kazde 3 hodky, my to mame ako chce niekedy castejsie, niekedy dlhise, ale teraz skor castejsie a pomenej ☹ asi kvoli tym zubkom

lubina82
10. mar 2011

@kvietok121 my už skúšame aj mäsko so zeleninkou..už som skúšala aj aktíviu bielu...aj ja som rada že sme sa takto zasa našli...inak ja som vás pravidelne čítala...a zbierala cenné rady a skúsenosti....

kvietok121
10. mar 2011

@lubina82 je to tu super, naozaj vela sa dozvies, vela ti poradia, ja som vdacna za MK - augustovych milacikov, my masko este nemame az tak za mesiac, tento a buduci tyzden by sme este doskuali zeleninku a ryzu a potom by som pridavala k tomu masko, raz za tyzden zltok a raz dva krat za tyzden taku polievocku, a pridali by sme druhy prikrm neviem asi na desiatu nejake to ovocicko 🙂

danulienka35
10. mar 2011

holky sa zas hrali s malu 😀

kvietok121
10. mar 2011

@danulienka35 to su cisla

lubina82
10. mar 2011

@kvietok121 veru presne tak aj ja som vďačná MK....a samozrejme hlavne vám žienkam, ktoré si tu vymieňate skúsenosti....ja som ešte žĺtok nedávala vôbec..musím skúsiť...aj ovocíčko len tak pomenej...ale ja dávam aj UM lebo moje mu už bolo asi málo....potom aj kašičku sme skúšali...zvyknem to tak obmieňať kadejako....Matejko už búva?

lubina82
10. mar 2011

@danulienka35 malá je rozkošná 🙂

kvietok121
10. mar 2011

@lubina82 ano predchvilou zacal plakat, prisla som tam a on bol na brusku, hlavicka hore, asi sa pregulkal a nedalo sa mu vratit spat a na brusku nevie spinkat, tak som ho zobrala dala pusu a dala na bok a buva znova 🙂 ja kasu asi az neskor, najprv by som vyskusala to ovocie🙂 a potom na veceru kasu v osmom aby toho nemal naraz noveho vela 🙂 uvidime 🙂

mirmaj
10. mar 2011

@kvietok121 my sme sa uložili až teraz kedže sa pokúšam ju dávať neskôr aby sa aj ráno trocha posunula 😉
@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 perfišná je 😉

kvietok121
10. mar 2011

@mirmaj a ako to vydrzite, my sme uz taky nervozny ze poriadne ani mliecka nepije ☹

danulienka35
10. mar 2011

@kvietok121 to su moja 😀
@lubina82 dakujem a vitaj mezi nami 😉
@mirmaj dakujem mojko ja nemozem z Tamarky ta je inak uzasna 😉

lubina82
10. mar 2011

@danulienka35 ďakujem za privítanie

@kvietok121 my chodievame spávať straaašne pozde....od malička je taká nočná sova...aj teraz sa tu hrá pri mne s ocinom....

mirmaj
10. mar 2011

@kvietok121 no je to náročné, ale posúvam jej všetko po troche, neskôr masírujem aj kúpem, je to už také umrnčané a náročnejšie obdobie od tej 18:30, musíme sa jej stále venovať, nosiť, šaškovať a tak, ale naozaj sa mi nechce vstávať o 5 takže radšej to vydržím večer 😕
@danulienka35 dakujeme, no je už aj poriadne náročná, už si fakt neposedím cez deň veľa 😝

kvietok121
10. mar 2011

@danulienka35 🙂
@lubina82 aj ja by som sa snim hrala ale on je velmi uplakany a keby som ho nedala hroznee, uz nechce byt ani na rukach, mozno casovym posunom sa am posunu aj rana
@mirmaj aj my sme to posunuli kupanie na siedmu, ale neviem ci by som vydrzala posunut este neskor a po kupani to uz ide rychlo okupat papat a hned spat

eis4
10. mar 2011

čaute nemám čas vás ani dočítať lebo mm je na PN aj ja budem asi chorá,od rána cítim hrdlo a bolí ma hlava ☹
naša ritulka má nejaký učenlivý týždeň najprv sa prevráti z bruška na chrbátik a dnes od obeda vykrikuje mama mama mama 😀 😀 😀 ale aj na mm 😀 😀 a večer sa sama posadila 🙂 ,ale nevidela som ako ☹ ležala na rozloženom gauči a len som odbehla do kuchyne naliať minerálku a ked som sa vrátila malá sedela 🙂 🙂 šikulka moja malá 🙂
prajem dobru nocku aj detičkám 🙂

kvietok121
10. mar 2011

@eis4 tak to je sikovnica, neboj ked to urobila raz, tak to obude skusat teraz castejsie

lubina82
10. mar 2011

@kvietok121 verím že aj nám sa to o kúsok posunie...aj ked sme už takto zvyknutí že fungujeme...a veľmi rád má prechádzky v kočíku tak už len čakám kedy sa konečne poriadne vyčasí aby sme si to mohli užiť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre