♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
18. mar 2011

@seagull2404 aha tak to s tym tigrikom som nevedela ale je to skoro to iste nasa aj tak ruci jak tiger alebo lev je podarena..... a torticka je fajna uz okostoval aj mm a chutila mu....

inak ja som dnes mala velmi zlu noc susedia nad nami robili zur a bol tam hrozny hurhaj a mne sa rachel budila kazdu hodinu az do piatej potom zaspinkala na dlhsie do pol osmej takze som toho moc nenaspala aj teraz je pocut tych susedov hulakali az do rana asi do siestej este stasie ze som si pustila rozpravku na cd inak by som vobec nespala ale aj tak som ten ruch od nich pocula absolutne neviem fungovat chcela som si pospat ale rachel zaspinkala a nechcem ju rusit tak radsej som s lucinkou v druhej izbe lebo aj ked rachelnevadi hluk z okolia ale ked pocuje lucy tak hned je hore a nechce spinkat aby jej nahodou nieco neuslo 🙂 😒

hajatanufus
18. mar 2011

@vladka84 to je hrozne to postovne uz nevedia co si pytat tu v uk ziadna dobierka neexistuje a vacsina obchodov ma dovoz zdarma ale sem tam sa najde aj nieco kde sa plati postovne a balne asi tiez tak nejak ale pouzite veci co sa predavaju na ebay tak tam je to vacsinou na osobny odber tu v uk ma kazdy auto len my nemame 😠 ani vodicak ale mm si ho chce uz urobit na sk len musime naskrabat peniaze co sa nam zatila nepodarilo a som z toho zufala lebo auto naozaj potrebujeme koli jeho praci aj koli nakupom lekarom a podobne a s dvoma detmi je to bez auta fakt blbe ale budem si musiet potom aj ja spravit vodicak ale najskor nech ma aspon mm

hajatanufus
18. mar 2011

@kahlan1 neskusala si feniklovy cajik alebo ten dufalac? neboj neposkodi jej to

kvietok121
18. mar 2011

@mirmaj ani nevrav ze o stvrtej to nieeeeeeeeeeee, este ze nie je opacny posun ☹ ano medzi nimi vedla forstingeru a ja byvam oproti tak mozete pris t na kavu 🙂
@katulkaaaaaa @liba78 to je dost vysoke ja co tam mam posielam za 0,60, pripadne 1 € ked je to tazsie, jedine dobierkaa vychadza moc
@hajatanufus no neviem ci sa to nauci, aj dnes znova, on ani nie ze kusol ale zrazu zacne pritlacat a drzi, nemozem si prsko normalne vybrat musim si pomoct rukami hrozne ja neviem co zas stvara, nas tatino sa nevie dockat kedy sa bude moct s nim hrat naplno s autickami, teraz ked sleduju z okna, a ide trolejbus, tak mu len tak zablikaju ocka uz poznaaaaaaa

katulkaaaaaa
18. mar 2011

@kvietok121 O,60 centov je postovne bez potvrdenky ak by sa ti balicek stratil neda sa poslat reklamacia a nikto ti nevrati peniazky,preto ja tak nerada posielam...ale baby tu na mk si tak vyzaduju poslat,ja radsej za 1,20 kde mam aj potvrdenku aj vratia peniaze ked tak

katulkaaaaaa
18. mar 2011

@hajatanufus si uz robila torticku?dakujeme za prianie 😉 baby ja mam taku chut na sladke ale nemooozem,idem sa napit vody 😝

kahlan1
18. mar 2011

@hajatanufus len ona sa vykaka ale ma zastavene vetry ☹

alure
18. mar 2011

ahojte
tak sme doma s plávania bolo supersky ako vždy 😉 konečne som sa najedla,malý ešte spí vo vajíčku ....

@hajatanufus no nejde ani tak o to že meškali,oni mi druhý deň po objednaní volali že majú skladom iný vzor,či mi to nevadí.Ja som povedala že je mi to jedno čo tam bude nakreslené,že potrebujem len tú podložku ,tak že mi to posielajú...uplynulo 10 dní a nič,tak som im písala mail a oni na to reagovali úplne stroho bez nejakého prepáčte alebo čokoľvek len slovami :" v piatok sa tovar naskladňuje,v pondelok posielame v utorok to mate doma" čo mňa riadne nasrdilo (je to asi tým že som dlho pracovala ako nákupca v jednej firme,a tam keby si niekto niečo také dovolil v momente ho vyradím z dodávateľskej databázy a viac si neškrtne ) tak som im napísala že sa mi nepáči ich komunikácia,na čo prišla už milá ospravedlňujúca odpoveď. Ale tovar ani v utorok nedorazil,tak som razantne prikročila k tomu že očakávam kompenzáciu (a žiadne prosím vás ) ale OČAKÁVAM ! 😀 😀 😀 no ale ja som veľká papuľa 😝

kvietok121
18. mar 2011

@katulkaaaaaa ja viem ale povedala som si ze majetok neposielam tak co

alure
18. mar 2011

@kvietok121 ako a kedy sa vlastne posúva čas? ja som z toho pokaždé jeleň 😀

hajatanufus
18. mar 2011

@kahlan1 chapem ale myslim ze ten cajik je na prdiky alebo ja pouzivam aj hami na celkovu pohodu ten obsahuje aj harmancek aj to by mohlo pomoct ked rasca zlyhala a este ju skus dat na brusko a nozicky uplne zohnut az pod brusko najlepsie ked bude naha v nemocke to ukazovali na jednom babatku a to si taku puklo ze az ale ulavilo sa mu chudatku tak skus
@alure no ved to je dobre nandala si im to vies chcu si udrzat zakaznikov mne sa tiez paci ta podlozka len neviem ako to bude s financiami tak zatial to necham tak lebo teraz mame koli tomu stahovaniu obrocske problemy pretoze min mesiac sla na to cela mm vyplata plus este sme si pozicali a este moja preplatena dovolenka a na ucty nam nezvysilo tak teraz vsade dlhujeme a nevieme to dorovnat lebo musime este vratit to pozicane

kvietok121
18. mar 2011

@alure nabuduci vikend zo soboty na nedelu vzdy posledny marcovy vikend 🙂

memory97
18. mar 2011

@kvietok121 moja to bola otazka, ze co mozu alergici? Ak som to spravne pochopila, tak alergici by sa mali vyhybat alergennym potravinam do roka a po roku ich mozes nasadit.

Ako vas tak citam, tak sme neboli jediny s problemom spinkania, my sme mali dnes hroznu noc, kazdu hodinu az dve sme boli hore a rano sa maly uz nad mamou zlutoval a nechal ma spat 3 hodiny v kuse 😀 a on sa hral v postielke🙂

@jankasramka blahozelame Mateovi 😉

alure
18. mar 2011

@hajatanufus ach moja snáď vám už tie "trampoty" skončia...nás sa dnes na plávaní pýtali že či chceme pokračovať hneď ďalším kurzom,že sa máme do stredy rozhodnúť,ale tiež si nie som moc istá lebo teraz sme mali kopec výdavkov (kočík,autosedačka,svokra 60tka ,plávanie Denis...ja som si už odbila svoje narodeniny novým foťákom....) a apríl máme tiež dosť nabitý (Oliver narodeniny,moja mama 60tka,veľká noc v Rakúsku......) takže trošku pauza od finančného harašenia nezaškodí
@kvietok121 ok 🙂 a to teraz o 2:00 ráno sa posunie na 3:00 ?
@memory97 moja aj my sme spali tak všelijak 😒 možno je to tým že mesiac ide do splnu (tuším zajtra má byť spln) a aj to prudké ochladenie a zmena tlaku ....
@jankasramka aj my prajeme Mateovi k 8.mesiačikom všetko naj naj naj ....babulko ako rýchlo to ubehlo ....

kvietok121
18. mar 2011

@memory97 no vidis a ja som praveze teraz docitala ze praveze kym kojis treba cim skor ... pretoze babenko ma z kojenia este ako taku ochranu, samozrejme ze nie citrusy orechy a tak, ale napr lepok, mliecne vyrobky ze treba po troske a viac dni rovnake 🙂 takja uz neviem

kvietok121
18. mar 2011

@alure ano, skopirovala som aby to bolo presne: Na území SR, resp. ČR je platný takzvaný stredoeurópsky čas (SEČ). Dvakrát ročne dochádza k posunu času. Čas sa posúva vždy v poslednú marcovú nedeľu o 2:00 SEČ o jednu hodinu dopredu.

kahlan1
18. mar 2011

@hajatanufus na gastre mi povedala ze fenikel radsej nie - ze niekedy pomoze a niekedy poskodi - davam jej cisto kamilkovy caj hipp - ale je to des a zacala som jej davat espumisan

hajatanufus
18. mar 2011

@katulkaaaaaa nie nerobila ja som si kupila hotovu ale mrazenu vcera vlatne dve jednu cokoladovu a druhu s ciernymi ceresnami tu je to lacne a mali aj akciu jedna stala 3 libry a ma 1200 g len som to musela 4 hodiny rozmrazovat co bolo az vecer o 11 tak som sa napchavala ale bola dobra len neviem ci by som aj ja taku vedela upiect na spodku bol len taky suchy tenky piskotovy plat a na nom cokoladove ceto potom plnka cokoladova zase cesto a plnka a navrchu ozdobene slahackou uz sme ju skoro zjedli zostal len maly kusok to sa potom musi do 24 hod skonzumovat 🙂

hajatanufus
18. mar 2011

@kahlan1 aha to som nevedela ze moze poskodit nam predtym pri lucinke pomohol kym nepila cajik mala velke problemy a ked sme sa naucili na cajik tak to potom bolo lepsie my sme mali problem ze nekakala dva tyzdne a tiez velmi plakala a trapila sa a potom sa to s tym cajikom zlepsilo a brala aj dufala ten jej sice chutil ale nekakala z neho ale dr povedal ze nekaka koli tomu ze bola kojena a vsetko mliecko spotrebovala pre seba takze nemala nic navyse

akika722
18. mar 2011

ahojteee,ja len na skok od rana mam net 😕 mali dojsť až o tyždeň 😀 ale ešte tu nebyvame chceli by sme tak v nedelu pondelok 😒 makame ako fredky 😀
dufam že sa mate fajn :-* tak zatial paaaaaaa

hajatanufus
18. mar 2011

@akika722 super tak aspon jedna pozitivna sprava ze mate net uz skor papa

hajatanufus
18. mar 2011

@alure aj ja dufam ze to pominie je to tazke ked mame viac vydavkov nez unesie porijem a to este chceme ist na sk a tiez chceme kupit nejaky kocik malej ale taky co bude aj na dalsiu zimu aby mal velke kolesa ale aby nebol drahy lebo s tandemom uz na jar chodit nechcem

alure
18. mar 2011

@akika722 nech vám to rýchlo ubehne...čakáme tu na teba 😉
@hajatanufus ja som si minulý týždeň kúpila športiačik taký skladný hlavne do auta a idem predávať moju 3 kombináciu lebo mi zaberá v aute veľa miesta.....

hajatanufus
18. mar 2011

@alure a aku trojkombinaciu mas nevies hodit nejaky link? ja buggie mam po lucinke ale potrebujem nieco s celou ruckou lebo jednou rukou sa neda ovladat a ma aj male kolesa ja potrebujem velke ak by bol v zime sneh

hajatanufus
18. mar 2011

http://www.amazon.co.uk/wheels_4_babies-present... alebo aj tento ale autosedacku nechcem lebo mam a to uz ani nevyuzijem a tusim je aj bez nej ale nie som si ista

hajatanufus
18. mar 2011

alebo este tento http://www.amazon.co.uk/X-Adventure-Crossover-T... aj ked uvazujem ze kupim nejaky na slovensku tu su vsetky len tie moderne a vacsinou drahe a ja chcem klasiku 4 kolesa asi som staromodna ale viem preco to chcem ten tandem co mam to je graco je to usa vyroba a je kvalitny keby nebol taky kvalitny tak pri mojom zaobchadzani s nim je uz asi po nom ale neviem si predstavit zeby tam mali sediet 2 trojrocne deti ved uz teraz ho nevladzem tlacit nie to este pri dvoch rovnkych detoch

alure
18. mar 2011

@hajatanufus ahoj ja mám len taký obyčajný klasika 4 kolesá veľké (tiež kôli snehu)
http://kociky.heureka.sk/adbor-baby-lux/

alure
18. mar 2011

@hajatanufus tiež som nechcela žiadne "zbytočne drahé" a keď tak spätne uvažujem aj mm zhodnotil že sme zbytočne kupovali kočík,lebo von sme moc nechodili,takže je minimálne používaný 😒

hajatanufus
18. mar 2011

@alure ten je pekny taky podobny mam aj ja na sk ten budem pouzivat ked budem v kosiciach inak ho nechavam pre segru a ja si chcem kupit tu podobny a mas ho v tej modrej farbe? je fakt pekny za kolko ho predavas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre