• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
31. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 z tvojich príspevkov ale hlavne vtedy ked ste preberali viacjazyčnosť detí :wink:
31. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ked nezabudnem, tak ti zajtra hodim foto :wink: si v novom, tak bud spokojna aj nez balkona na chodbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby, som citala ze ako oducit dieta aby v noci cuckalo, no to je ina trampota :confounded:
31. mar 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 zeby tie kolaciky, co ti nosi dcera? :grinning: Ale dala by som si. Ked ja ani piect nemozem. Mm ich nemusi, zje tak 2 a ja detto. A co so zvyskom? Ani psa nemame. :grinning:
31. mar 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 My sme sa s mm bavili,že komu by sa chcelo chodiť ráno o 8. :sweat_smile: To by sme nestíhali,boli by fofry,dcéra do školy,nám skôr pasuje termín 14.30,ale len cez týždeň,cez víkendy,ak je mm doma,máme vždy nejaký program.
31. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 asi hej sak som ji uz zakazala nosit dnes mi vola mami neco ti donesem a ja ze neopovaz sa uz nic nosit vcera mi doniesla chalvu pistaciovu bola uzasna
31. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 my sme zas kvoli jeho robote aby potom mohol ist do roboty a potiahne dlhsie :slight_smile:
31. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ty toho stihas citat? To ja cez den nemam cas na PC a vecer niekedy nestiham vsetko docitavat.
@niky13 juuuuj šlahačky by zjedol aj z troch krémešov :grinning: čo sa týka podoby, boli trojčatá Jurko, Mateo a Simonko. Ale Simonko sa už trošku odlíšil. A tí dvaja sa podobajú stále, len Mateo je trošku tmavší a má hnedé očká. Ale môj mm nebol v Mexiku :grinning: :grinning: :grinning:

@kvietok121 @akika722 @eis4 rastú nám naše miláčiky :grinning:
@memory97 teraz rozmýšľam ako sa volá :sweat_smile: kedysi to bol "Malý Muk" ale teraz neviem. Ked ides z námestia sv. Anny smerom do centra. Tam je len jedna s terasou. :wink:
@liba78 noo, to by bolo viac kombinacii, kto kde bol :grinning: :wink:
moj az vrcal ked som mu viac nedala tej slahacky. A raz som mala zmrzlinu z McDonaldu a olizol mi len trosku co som mala na prste, boze tak kricat som ho nepocula, co este chcel. :slight_smile:
31. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 ja mam čas doobeda ked mala spí doma (to dočítam aj čo ste písali večer), potom už ideme von tak už nie a večer mám zasa ja čas len niekedy ked nieje doma mm, inak som s ním
31. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ty sa mas, a ako ju uspavas doma? Ja sa chystam maleho tiez naucit. Ale este pockam, zda sa mi este malicky.
31. mar 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 dávam do postielky (samozrejme nezaspí hned, niekedy sa aj milion krat posadí alebo postaví), ale ja som to trenovala od malička, do necelých 3 mesiacov zaspávala zásadne len na rukách, postupne som ju prestala tak uspavať, doobeda potom zaspala vždy pri mne na gauči ked som pozerala panelák :stuck_out_tongue_closed_eyes: a poobede vždy von za každého počasia, ked sa začala pretáčať, gauč už nepripadal do uvahy tak som kupila cestovnú postielku a v tej zaspavala v obyvačke a postupne sme sa presunuli normálne do postielky v spalni, predtým to bolo lepšie, lebo ked bola menšia som ju položila a zaspala, teraz je už moc šikovná a trvá to niekedy dlhšie :grinning: ale pekne si tam pospí tak 3 niekedy aj 3 a pol hodinky
31. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj to je moj sen, (mm by povedal snivaj dalej), mne spinka doma len 30 min. :frowning2: a od unavy nezaspi vobec, to sa nam nikdy nestalo. Tak neviem, nieco budem musiet vymysliet. :unamused:
31. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 no idem do hajan, lebo maly nejak place zo spanku. Dobru noc vsetkym.
31. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 nam sa stalo dnes to iste, akurat maly spadol ritkou dolu a hlavicku si troska buchol o stol.. nastastie je vsetko ok.

31. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 to nefunguje ani u nas zaspatie od unavy, ked už je naozaj moc unavená tak nevie ako by sa uložila, ma zatvorené očka trie si ručkami a plače, kope nožičkami, vtedy zaberie už len učičikánie na rukách a tomu sa snažím vyhýbať. Ja ju ale ukladám skoro v rovnaký čas každý deň a to vychádza tak že cca 3 hodiny potom ako ráno vstane je čas aby zasa spala. Ja už začínam registrovať že horšie mi spí vonku v kočíku, lebo dokáže aj 2 hodiny kukať z kočíka aby jej niečo neušlo a potom ked horkoťažko zaspí tak pospí max hodinku lebo ju niečo zobudí, bud deti čo vykríkaju na ihrisku alebo niekto buchne dverami a pod.
31. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 tak to mám tiež story s Mcdonaldu. Segra sedela s ním vzadu v aute a ladovú kávu mala. Malý vrešťal a zrazu stíchol, som sa otočila a už mu tiekla s pusy tá zmrzlina roztopená. :grinning:
31. mar 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, tak pekne ste sa rozpísali o mm. Tak som teraz večer išla na môjho diplomaticky. Hovorím mu "zlatíčko, dnes dáš spať deti ty" A on, že ok, podelíme sa, ja tých dvoch a tebe ostane len malý :angry:
31. mar 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 das zamrazit a budes postupne vyberat z mrazaku:slight_smile:

@liba78 aha viem, sme tam boli na zakusok s mm v nedelu:slight_smile: ja som bola pri vodnikovi:slight_smile:

@mirmaj nas, ked je unaveny,tak zaspi hocikde:slight_smile: minule sme sa rozpravali s mm a pozerame a nase dieta zaspalo v lehatku:slight_smile: chudatko taky bol pokrceny, ale asi sa mu spinkalo dobre:slight_smile:
31. mar 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 tak mm to vyriesil diplomaticky :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 toto nám naozaj nehrozí, to sa mi stalo len 1x že mi zaspala na nohách ale to už bolo naozaj dáááááááááávno :grinning:
31. mar 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no ved on ho nemôže nakojiť, a ty ho určite pred spaním kojíš, takže pri ňom ťa noazaj nemôže nahradiť :wink:
31. mar 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj posadi alebo postavi :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: moj nič z toho nevie :cry:
31. mar 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja som myslela, že sa dostanem aj ďalej do mesta. Ale mm sa rýchlo vybavil u zubárky a volal že už nás ide vyzdvihnúť. Zajtra idem tiež do TN, máme v kancelárii stretnutie spoločníkov. Ak vezmem malého, určite pôjdem aj na prechádzku, ak ho nechám u segry, budem sa ponáhlať za ním.
31. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ale mohol sa aspoň posnažiť.
31. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj, ani môj také nerobí
@akika722 ani nasa sa nevie postavit ani pretocit nic si z toho nerob moja :frowning2:
@liba78
@danulienka35 fuuuu..a ja že to len my..takže @mirmaj maš zazračne dieťa :fearful: :fearful: :fearful: :wink:
31. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no je nas viacej ale tvoj sa pretaca aspon nasa nie
31. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok