• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
16. apr 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 a v čom to bude vylepšene???čo na nožky tam ma byť?
16. apr 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ak mas skusenosti od ostatnych dievceniec, tak na co, ved ty si maminka a vies, co je pre ne dobre
@majka35 to je podla mna len tou unavou a pocitom, ze vela veci nezvladame, one je tazke najst spravny rezim, aby bolo vsetko tak, ako nam spoocnost nadiktovala, ze ma byt :frowning2: psycholog urcite pomoze, mozno nie lieky, ale je to clovek, ktory pocuva a to je tiez moznost a ma nezavisly pohlad :slight_smile: ja myslim, ze si sa zachovala velmi spravne a obdovne, neviem, ci by som sa ja v takej chvili zdrzala, z vlastnej skusenosti si pamatam, ze ked som bola mala, mala som 6 a narodil sa brasko, ja si normalne pamatam, ze boli dni, ked som ho milovala a dni ked som ho neznasala a dodnes neviem preco, preslo to same, dnes ho zboznujem, ale na ten pocit si pamatam, bolo to take napatie jednu mu dat :frowning2: :frowning2:
@danulka3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja dufam, ze zvlhcovat pomoze, tvoj chrustik ma zas nadherne modre oci, ktore uz ziadlky vidno :slight_smile: (ja ked som tak pozerala do tabulky, tak my mame dlhanika 77cm :slight_smile:, tak to mozno preto, ze je na cely kociar)
16. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko, my zas pred polnocou hore so sirokym usmevom a mama vstavaj, chcem sa hrat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mm isiel na stavbu, chcel, aby sme isli s nim, ale som sa bala, ze bude chladno, elbo mi ukazovalo len 3 stupne a bolo zamracene, teraz vyslo slniecko, tak mi je to aj luto :frowning2: :frowning2:

@memory97 to je ako s hrackami, napisu na plysaky od 3 rokov, pre istotu, a pravnu ochranu :unamused:
16. apr 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@liba78 :dizzy_face:
uz nerobim nic baby dokoncila som tortu momentalne som z pecenia aspon na chvilku vyliecena absolutne sa mi nepodarila taka aku som chcela....unavena som ,vynervovana...dnes oslava dam si vino a nerobim nic :grinning:
zajtra ideme s viki rano na plavaren este som ssi neskusala plavky,to bude pohlad :grinning: prikladam fotku torty
16. apr 2011 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a po materskej maš o pracu postarane :grinning: super
16. apr 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby som tu len na skok.Tuto noc Nelinka pekne spinkala.bola hore o 23tej dostala vodu a spinkala dalej,potom vstala až o 4tej :astonished: :astonished: :astonished: napapala sa a spinkala do 6:30 napapala a nakoniec vstala až o 8mej :sweat_smile: :sweat_smile:
baby pustite toto detičkám moja išla z kože vyskočiť ako sa mykala a skackala na tatinkových kolenách :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=DXYLgBMoupo&NR=1
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

16. apr 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ked mi to pride, tak ti to odfotim:slight_smile: Nieco proti ospineniu od topanociek...

@seagull2404 presne tak, vsade sa kazdy isti, lebo v Amerike ich ludia zalovali za hociake malickosti a vyhrali sudy, tak sa obavaju...
16. apr 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baublky ako sa mi mate?nasa velmi zboznuje chnapik malicky krokodyl skuste na youtub pustit :grinning:
16. apr 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik :angry: nejde to..mam to aj na fb :wink:
16. apr 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ano bola ta z lepsich prihod :slight_smile:
@memory97 dakujeme za hlasy
16. apr 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ake krasne kocky ako si kavickuju :slight_smile:
16. apr 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prepacte ze otravujem, ale moja neterka mi pise ci zhanam hlasy tak zhanam, chcu vyhrat, tak kto este nehlasoval a moze tak nech 2x hlasuje http://www.mackokubik-skoly.sk/detail.php?id=130&vote_added=1 DAKUJEME
@katulkaaaaaa super foto
@akika722 na ktorej strane ste?
@seagull2404 my sme boli v meste a bolo skvele :slight_smile:
16. apr 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 daj si zobraziť podla najnovšej fotky-hore vlavo..
16. apr 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 zahlasovaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
16. apr 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35
@majka35
@liba78
@memory97 dik baby...a asi som sa zle vyjadrila ja som odisla aj s malou sem na vikend, mal ist aj mm s nami ale som ho nepockala kym prisiel z roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam nech je sam a premysla o sebe :grinning: :grinning: :grinning:
@akika722 vodu zboznuje, v tom sedaku sa vyhra dlho a potom ju odtial vyberiem a poumyvam lebo v tomto ju umyvat je dost neprakticke :wink:
16. apr 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
@memory97 Natasha nemala cas sa fotit :slight_smile: obdivovala Terezku...nabuduce sa pofotime aj my :wink:
16. apr 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 moja pustila som to Davidkovi a prv usmev a potom plac :wink: Evidentne im rozumel a nevraveli v tom rape nic pekne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@evanns tesim na dalsie foto z kaveja :wink:
16. apr 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to verim, ja som sa uz chystala, ze reku najedene sme tak moze ist a pridem pre Tamarku a ona spi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak asi pockame na tatina a pojdeme az neskor, ak vobec
16. apr 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vedeli by ste mi poradit, aku mate skusenost s gelom co sa dava na dasna ked idu zubky. treba mat na to recept od lekara?

16. apr 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vedeli by ste mi poradit, aku mate skusenost s gelom co sa dava na dasna ked idu zubky. treba mat na to recept od lekara?

16. apr 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 kujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém

prerezal sa nam zúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúbok :grinning: prvyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
16. apr 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 je to na volny predaj
16. apr 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!
16. apr 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns kujéém aj ja vam k druhemu :grinning: :grinning: :grinning: idem sa zblazniť :sweat_smile: mame žub :grinning:
16. apr 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ahoj mojko to sme asi prehliadly prepac :frowning2: inak ako sa mate babulky moje
16. apr 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 gratulujem mojko no vidis mate zubok super nam idu dalsie a je jak sto certov :frowning2:
16. apr 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 netreba predpis kupis volne v lekarni mi mame calgel a pomaha nam :wink:
16. apr 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dakujem mojko :wink: juuuj to mi je luto :frowning2: a ked jej daš napr.nurofen nezbera???
16. apr 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok