♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. apr 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no čo už 😀 😀

eis4
19. apr 2011

@vladka84 včera ti ako spala moja mi ešte stále spí na rukách ani nejedla od 15:30,akurát ked mala jesť tak zaspala 😲 😲 to bude noc 😲

vladka84
19. apr 2011

baby, ja som minule vyprala horalku 😀 ale nastastie drzal obal a tak sa len rozmocila v nom a nie v celej pracke... 😀

vladka84
19. apr 2011

@eis4 no vecer si pospala 45min., vstala nieco pred pol siedmou a potom zaspinkala o deviatej, ale bol to boj, lebo uz od osmej si suchala ocka a nevedela sa ulozit...no a rano sme vstali o 5.30 😕 😒

eis4
19. apr 2011

@vladka84 horalku 😀 😀 😀 😀
od 5:30 😲
moja sa zobudila o 19:30,umyla som jej ritku nakojila a spinká dalej,takže asi bude hore velmi skoro ráno,inak chodí spať o 20:30 - 21:00 a dnes o 18 tej 😲 😲
idem upratovať 😒

vladka84
19. apr 2011

@eis4 no vstavali sme skoro 😒 ja som este hodinu sice o sebe poriadne nevedela 😀

co je tu dnes tak mrtvo? vsetky spite, ci upratujete? 😲

danulienka35
19. apr 2011

pekny vecer babulky moje dakujme vam vsetkym za radu na klokanku ste zlaticka
@eis4 mala aka rozkosna a sikulinka cmuk

mirmaj
19. apr 2011

@vladka84 dík, už je to lepšie mala už si trocha zvykla že tu nie je, čo samozrejme nie je potešujúce ale v tejto situácii aj hej 😒 točím sa len medzi domácnostou, malou a nemocnicou ale tak už to tých par dní nejako vydržíme. zajtra by mu mali dať korzet a mal by sa prvý krat postaviť tak uvidíme ako to rozchodí a podľa toho ho pustia, takže dúfame že to bude v piatok.
A moje okna vyzerajú presne tak ako tie tvoje, min. víkend som ich všetky umyla a teraz by som ich mohla znova 😠

akika722
19. apr 2011

@vladka84 horalku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby,konečnééééé som upratala kuchynu.vybalila Paťkove šaty,mm ho okupal a dal spať a ešte si musim umyť vlasy 😒 nechceeeee sa miiii... 😒 😒 😒 😒 😒
Pati sa mal dobre,alééé,jeho hlas 😒 aj mne aj mm sa zda viac nachladeny 😒
uvidim ako bude rano,či nenavštivíme dr 🙄

memory97
19. apr 2011

@evanns blahozelame k 8.mesiacikom:-) stihla si upratat?

@evanns uzdravovaciu pusinku som odovzdala🙂
@akika722 dakujeme
netusim z coho ho boleli uska, ale myslim si, ze zo soplikov, ze sme si to neskoro vsimli, mal teraz sopliky ako voda...vobec ich nebolo vidno a najhorsie, ze ani odsavacka ich nevedela odsat...☹ ale uz je lepsie, uz aj papkal, tak dufam,, ze v noci bude dobre spinkat. Chudak bol taky hladny, ked mu ani papat nechutilo, ze kasu uz davno nespapal celu a dnes ju sprasil 😉

@katulkaaaaaa dakujeme a neboj bude to dobre a hrcka sa upravi. Myslim, ze si spominala, ze sa to da potom chirurgicky odstranit? doktorka nevravela ake s tym maju skusenosti, ze za aky cas sa mu to vstrebe?

@vladka84 dakujeme, veru som dnes isla s tym, ze prideme domov s ATB, pred nami vsetci dostali ATB☹

@akika722 malemu dakujeme za spravu🙂 a co balzam, vsetky veci vonaju 😀

@eis4 dakujeme. Vidis, keby som bola vedela, tak to zarezervujem🙂 Ja som na neho pozerala bolo zaujimave🙂
@seagull2404 dakujeme

akika722
19. apr 2011

@memory97 určite zo soplikov moja..mu to postekalo..moj ked ma sopliky na večer mu davam fenistil 8kv-rada dr. 😉 nech ste rychlo ok..
nooo 😅 Paťkov balzam na pusu sebaMed 😅 😅 😅 ako sa tam dostal??? 😨 +obal z kinderka 😅

memory97
19. apr 2011

@akika722 juj nech len nie je Pati chory,kto pojde miesto neho sibat 😉

memory97
19. apr 2011

@akika722 mne sa raz omylom podarilo mm botasky vyprat na 60tke a uplne sa znicili.dodnes mi to vyhadzuje na oci 😀 😀 😀 a mam hrozne rada vreckovky, ked si ich nevsimnem v nohaviciach 😀 😝

memory97
19. apr 2011

ste mi prave pripomenuli, ze pracka je pustena a uz tusim aj doprala, idem kuk a povesat.-)

akika722
19. apr 2011

@memory97 Paťko bol trošku chory ked odchadzal pribalila som mu sirup-mal brať každe 4hodky..čo mysliš?bral???chyba možno na 2x 🙄 a cely deň vonku*dedina...ale no..zabavil sa a teraz aj tak prazdniny maju
botasky 😀 😀 😀 aspoň boli drahe??? 😀 😀

kvietok121
19. apr 2011

@eis4 aj ja som zvedava ale hlavne som zvedava co povie na tu nozicku, zacina sa mu ten ekzemik sirit
@seagull2404 no ten moj papa absolutne vsetko a keby ze po prvom ochutnani zistil ze je to eeeeeeeeeee, ale on nie
@eis4 my sme tiez kvety dali prec ostal len jeden, ale ked som v obyvke tak som pri nom tak som ten kvet to je taky velky, nechala, ale vies kedze som bola na rebriku a vesala zaclonu tak som ho nestihla zachytit a na moje slova nieeeeeeeee nereagoval
tatino sa vzdy smeje, vies maminku musis posluchat, to je pani ucitelka, ona je aj na tatinka prisna, musime posluchat 🙂
@akika722 no budem musiet dat lepsi pozor, alebo vyhodit

eis4
19. apr 2011

tak upratané,koláč v trube a čakám kedy mi zavolá mm že je v poriadku 😒 ale to až o 23tej a tá pani z chodítkom mi ešte nepísala ☹
ja som dnes prala 3 x 😕

liba78
19. apr 2011

Čaute, malý už spí 😉 Dnes bol úplne dobručký, dokonca aj spal 3x po cca 1 hodine. No zlatíčko. Poobede sme boli na nákup kvietkov do črepníkov, tam bolo krásne. (v Beckove, majú tam škôlku na dreviny a aj fóliák s letničkami. Ja by som tam vedela nechať euráčov 😵 😵 😵 ) Zajtra budeme sadiť 😵 Ale okná nemám doumývané ☹ 🤐
@evanns všetko naj k 8. mesiačikom.

eis4
19. apr 2011

@kvietok121 dufam že tu nožku bude mať v poriadku,my sme mali v zime vyrážky po celom telíčku a potom nám to uplne vyschlo tak mala taku suchu kožičku.dr povedala že máme dávať pozor aby nedostala s toho atopický ekzem,som kupovala všelijaké drahé kremy aby to nemala suche a nakoniec nám pomohol obyčajný telový drém z DM ka 😕 chvalôabohu sme ten ekzem nedostali 🙂
aj ja na moju možem kričať kolko chcem že niéééééé ,ona ma stále vyrehoce 😀 ale že aj mm musí takto posluchať 😀 😀

katkavv
19. apr 2011

caute baby,
ja len na skok, uz vysielaju reklamu s kajkom, prave ju davam aj na FB 🙂
idem varit, prajem pekny vecer

memory97
19. apr 2011

@akika722 veru, ty si myslis, ze ma cas na sirupcek, ked moze bezkat🙂

akika722
19. apr 2011

ja som dnes kooonečne kupila kvetinač 😀 😀 😀 idem sadiť v nedelu salamu 😀 😀 😀 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24921 brat bude mať 30ku

akika722
19. apr 2011

@katkavv idem kuuuuk
@memory97 mohla mu ho davať 🙄

kvietok121
19. apr 2011

@eis4 no ved to ze sa mi to moc nezda .., doteraz to bolo v pohode ale ako si to rozskriabal tak sa to rapidne zhorsilo ☹ akurat rozmyslam ze zavolame ze nejdeme na plavanie, mali by sme zacat buduci tyzden

memory97
19. apr 2011

@akika722 kto vie,co robila babka, ked si na takuto vec nespomenula 😉

akika722
19. apr 2011

@katkavv jaaaaaj..perfektnyyyyyy je 😀 😀 😀

akika722
19. apr 2011

@kvietok121 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
@memory97 kašlať nato..bude doma snad to bude ok.. 😉

eis4
19. apr 2011

@kvietok121 radšej by som to odložila je jednoduchšie presunuť celý kurz ako keby ste začali a museli odložiť a bohvie kedy by ste mohli pokračovať 😒 aj ked chápem že určite ste sa tešili 😒 my začíname 3.5. tak som zvedavá ako sa jej bude páčiť 🙂 ale mm je smutný že nebude vidieť 😒 on by tam strašne chcel isť s nami ale vtedy bude ešte v robote 😒

eis4
19. apr 2011

@akika722 super 🙂 že zasadiť salámu 😀 😀

@katkavv idem kuk ,len mne to ukazuje zle tie videá,dvojmo a v streda zelená čiara tak dufam že uvidím aj v telke 😉

memory97
19. apr 2011

@akika722 co narobis, ked je takato... hlavne nech je Pati zdravy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre