• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78 ja mam doma aj paralenove cipky skusim asi cez den dat viki tieto najviac zaberali...teraz mi spinka tak mam relax pri pc lebo som taka unavena z tejto noci :unamused: s mamou uz je vsetko ok,sem tam byva ponorka :wink:
1. máj 2011 o 10:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa dôležité je aby mal doma babu :slight_smile:
bola som na poradni a sme sa s dr. bavili o vývoji a tak. A ona mi hovorila, že čím ďalej je viac zoženštelých chlapov. Vraj sa o tom hovorí málo, ale že máme v prostredí moc estrogénu. Je aj vo vode, teda hlavne v nej. Odfiltrovať sa nedá a môže za to hormonálna antika. Farmaceutické spoločnosti ju presadzujú vo veľkom a už 15-ky ju užívajú. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. máj 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 to mi ani nehovor,dufam ze v tomto smere bude ozajstny chlap :confused: ved je to z vsade ,ci v telke ale aj bezne ,ja tomuto nerozumiem...
1. máj 2011 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja dúfam trojnásobne :dizzy_face: asi by ma piclo, keby si niektorý našiel frajera :cry:
1. máj 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ved ako inak, juj, skoda, ze teraz nemam ani kam ist si zakricat a doma to uz ani nejde, lebo Tamarka mi zaspi uprostred druhej tretiny, ale sa tesim na sobotu, ideme na vecerny zapas, len neviem, kto bude hrat :slight_smile: je to asi aj tak jedno, lebo budeme fandit nasim :sweat_smile:
1. máj 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2011 o 11:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata,vdaka vyhre odrazadla predavame to naše Puky,tak ak by ste chceli,tak pošta v cene,mam to v bazari . je to od cca 1,5r ,takže kto už mate detičky okolo veku 2+ a viac,tak by ste mali aj pre to augustove o rok . davam vam len na vedomie,lebo aj vdaka vam sme vyhrali
1. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka gratulujem!
1. máj 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

@katulkaaaaaa nech sopliky skoro ustupia a malinky je opat zdravucky :wink:

@katkavv chudacik ho to muselo veeelmi boliet, hlavne, ze su uz vonku a bude lepsie :wink: bojovnicek maly :wink:
tieto zubky to je hrozne...

1. máj 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka377 Ano chodila :slight_smile: Urcite sme sa museli vidiet... :wink:
1. máj 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeee..je tu niekto? :fearful: my sme boli v parku popočuvať trošku hudby,hral bratranec na bicie,potom sme šli na trampolinu no Paťko sa baaaaaaaaaaaaaaaaaal tak sme šli na kolotoče a hrooozne sa rozfukalo tak sme domka :dizzy_face:
1. máj 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje aky ste mali vikendik?
1. máj 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahooj..ako???
1. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli dnes na krštinách dvojičiek, božinku oni su ako bábiky, ja už si ani nepamätám že Tamka bola taká malinka :wink:
@danulienka35 vy sa mate ako? mm ešte neplače za vami? :unamused:
1. máj 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj jeeeej ozaj ako boloooo????????????
1. máj 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako fandite nasim?

1. máj 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 bolo super, tamarka cele doobedie prevrešťala takže tam to skoro cele prespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže som sa chvíľku aj odreagovala pri fernete :grinning: :grinning: a aj babka (svokra) sa tvarila ako ju bavieva tak ju bola chvíľku povoziť :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech vidí aj druhá strana aká je vzorná babka :grinning: a to som sa dozvedela že ako ju tamarka zničila ked ju ten 1x bavila ked som bola za mm v nemocnic, že si musela dať aj tabletku, ale samozrejme nie od nej ale rozpráva to po rodine k...., tak jej ju už nikdy nedám strážiť až z toho nemá zdrav. problemy :angry:
1. máj 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa fandi u naaaaaaaasss :astonished:
No a zajtra tata cestuje prec :frowning2:
1. máj 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj jeeeej..tak to je super že si si oddychla :dizzy_face: no chudatko babka :rolling_eyes: že tabletku si musela dať :grinning: čo bude až bude mať 3-4roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 to je správny fanda :grinning: :grinning: kráááásna je, aj naša sa ešte díva a nebuva a už by aj mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 xi xi zlataaaaa :grinning: pivo aj u nas na stole :sweat_smile:
na kolko ide? :frowning2:
1. máj 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no akože som fakt skoro skolabovala ked som sa to dozvedela :angry: chápeš teraz ked bol mm v nemocnici tak ju strážila 1x čo prišla sem ku nam a potom druhý týždeň 1x som ju doviezla tam ku nim a ona bola z toho taká chorá :angry: a u dvojičiek bola pomôcť 1x za celu čas :angry:
1. máj 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ochotna babka :rolling_eyes:
1. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomoc :frowning2:
flašku nedavame..a od vtedy jeho spanok 0bodov :frowning2: chodi spať s plačom/po hodinovom plači/že mu ju nedam a ak nie tak 100000x vylezie zo spalne a že chcem sasku-flasku?nepomaha novy plyšak,3rozpravky večer,projektor,nič
ak pri nom ležim fakt neviem zaspať...šupe do mna aj hodku,vykecava a 100x povie..daj mi saskuuuuu.. :unamused: čo robiť
1. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ne sere na nas moja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 to vážne? :astonished: :astonished: ani sa neozval ked vás nenašiel doma? lebo nevedel že sa chystáte preč nie :astonished:
1. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialka5959 super fanúšikovia :wink: , ale škoda že zas budete bez tatina :frowning2:

@mirmaj tak to je desná babka. Si ani nezaslúži takú peknú vnučku :angry:
@danulienka35 víkend celkom dobrý, teda aspoň dnešok. Boli sme s malým na futbale a na zmrzlinu :wink: on opica presne vie čo je hammmmmm :grinning:
1. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :frowning2: :frowning2: a keby si mu povedala, že mal z nej pokazený zúbok a preto ste ju museli dať preč :fearful: možno by to zabralo, či nie ? Veď to si pamätá ako ho to bolelo nie ? :confused:
1. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 povedala som mu to..aj som ho postrašila že sa mu porazia všetke a bude mu ich vrtať..ale on jednym uchom dnu a druhym von..dopovedala som a on svoje...chceeeeem saskuuuuu :rolling_eyes:
som zufala..až ho lutujem :frowning2: ale späť mu ju nechcem dať..
1. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aspon vidis, ze svokra uz zabudla, ked mala ona deti:slight_smile: Asi nemala o com rozpravat, tak aspon nejaku temu si nasla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no veru, to bude teda babka...

@fialka5959 krasny fanusik, aj si mu uliala z toho pivka, co drzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@akika722 vydrz moja, urcite ti to je luto, ale nepovol. Skus sa s nim dohodnut, ze ked zaspinka bez flase, kupis mu nieco malinke a nie drahe a moze si to vybrat on (cokoladku, cukrik,...). Viem, ze je to asi nie je najlepsi sposob, ale mozno niekto pride s originalnejsim napadom :wink: maminky radte :wink:
1. máj 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok