♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
9. máj 2011

@mirmaj aj ja sa snazim mu ho davat menej, ale ked je nervozny a ked je pred spanim a vonku ked sa nudi v kociku mu ho davam takze dost casto ☹ ach jaj, ale mala by som byt silnejsia
@katulkaaaaaa tak to sme radi ze sa liecite doma, doma je to lepsie
@majka35 je to blbe, ale znova som rada ze nie som sama, uz som si myslela ze len ja mam takeho cumlikatora a ze ho od toho ani neodnaucim

kvietok121
9. máj 2011

@alure drzkajte sa a hned sa potom ozvite 🙂

memory97
9. máj 2011

@katulkaaaaaa nie je zac, hlavne nech je maly v poriadku. Ja tiez obcas stresujem, ked ide o maleho 😉

@vladka84 tie su tiez dobre.

akika722
9. máj 2011

@alure na teba zabudnuť???čosííííííííííííííííííííííííííííííí 😎
@vladka84 jééééj..moj ešte nič 🙄
@katulkaaaaaa no vidíš mojko že to nie je take zle..bude to ok aj v piatok,neboj..myslim na vas 😉
@vladka84 skus natierať,prip cez klobučik na ten čas či by nechcela... 😒

jajjj baby,že dobre rano 😅

vladka84
9. máj 2011

@akika722 tak on caka, kedy uz sa rovno postavi a pojde 😀 nasa sa doteraz len plazila a vacsinou jej to islo dozadu az cez vikend sa je to podarilo a tak sa tesila, normalne sa rehotala, ze ide dopredu 😵 😵 😵
klobucik nehrozi, to by kusala ako do flase 😒 tak vydrzime, hadam za par dni prejde 😔

akika722
9. máj 2011

@vladka84 s tou masťou bepanthen by to malo isť 😒 ta je dobra...
ja som sa pytala dr.či je zle že sa neplazi že ani Paťko sa neplazil a ona že jej sa vidi že on rovno bude chodiť...už asi od pol roka mi nadherne dava krôčky za ručku a nemusim ho extra držat..on sa drži lebo sa boji 😀 😀 😀 ale nepostavi sa sam 🙄 ani na 4 nepojde

vladka84
9. máj 2011

davam do pozornosti mamicky - v Hypernove biele pampersky Megapack za 21,99 Eur 😉

vladka84
9. máj 2011

@akika722 mne takto isla Timka, zo sedu rovno na nohy, take drobatko bola a uz cupkala 😵 Karinka sa tiez na nozkach udrzia aj ich pekne dava, ale malokedy s nou takto chodim - setrim si moje krize 😀 😀 😀

akika722
9. máj 2011

@vladka84 😀 😀 😀 no moj Samko ma 9m a Paťko v jeho veku bol podobny..ale na 4sa udržal ale nechodil...nechcel..zato na 9,5m už prešiel 2-3kročky sam a na 10behal sam..taky špunt maly ledva do bolo vidno a behalo to 😀
a moj špunt je už velky ☹

akika722
9. máj 2011

baby že bratranca sa pokusia prebrať z kómy ..no uvidime..a že on chodil z bolesťami za dr a ho odbili že simuluje!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 presne tak ako mna s rakovinou..svine hnusne 😠 😠 😠

kvietok121
9. máj 2011

@akika722 juj tak budeme na neho mysliet

akika722
9. máj 2011

@kvietok121 ale chapeš tych primitívov??? pošlu ťa preč z rakovinou lebo je človek mlady...ved leukemia je tiež rakovina..krvi

kvietok121
9. máj 2011

@akika722 nie moja, je to hrozne ze sa takto vedia spravat k cloveku, je to jedno kto to je, kazdy clovek si zasluzi, aby sa o neho poriadne postarali a urobili vsetko co sa da. keby sme vsetci svoje povolania robili naplno, tak svet by bol urcite krajsi

akika722
9. máj 2011

@kvietok121 veru..ja som už povedal keby nedajbože sa niečo stane mne mm alebo detm ideme do KE..lepšie ako tu...

akika722
9. máj 2011

baby poradte..čim urobiť skoro 3ročnemu dievčatku radosť ktore je stale v nemocnici? ☹ okrem plyšakov a knižky nema velmi rada...mam chlapcov tak netušim 😒
aspoň nejaku drobnosť aby spravila rasdosť...díííííííííík za napady 😵

veve10
9. máj 2011

baby, mam taku dilemu, co sa tyka dovolenky. Chceli by sme ist s malym na dovcu teraz niekedy a potom v septembri - do hotela k moru. Vcera mi vsak napadlo, ze ako to urobit s vecernym spanim??? Doma ho o 20h ulozim, zavriem dvere, zhasnem svetlo a spi sa. Ale ked budeme v hotelovej izbe nasackovani vsetci traja, tak ako to urobit? V izbe ostat nemozme, maly by nezaspal...nanajvys tak odist na balkon...ale travit kazdy vecer na balkone je trosku od veci. Ako ste to riesili vy co ste uz boli s mensim babom na dovolenke? Vdaka za tipy. 🙂

memory97
9. máj 2011

@akika722 moja ani my nesedime, nechodime, iba sa plazime 😀

@veve10 my sme neboli s malym na dovolenke, ale co mam kamosky, tak brali maminu 🙂 mamina sa starala a uzivala si vnucatko a kamosky s mm oddychovali 🙂

@akika722 veru velakrat to tak byva, radsej aby bol clovek zdravy. Drzime prsty, aby sa bratranec prebral a vyliecil.

akika722
9. máj 2011

@veve10 moj zaspava tak isto 😀 😀 😀
@memory97 my sa ani neplazime 😅 nevadi..aaaaaaaaaaaa vdaka moja ☹

liba78
9. máj 2011

Ahojte babulky 😵
@akika722 nechcem provokovať, ale dostala som kvety. Dvoje, skromné ale dostala. Dvoje preto, že my 8. mája máme výročie svadby. A skromné preto, že vystáli radu v kvetinárstve a mali tam skoro prd. 😀 😀 Ale k výročiu nám spravil uzavretie prístrešku na auto, oproti terase. Je to teraz krajšie a ešte zháňa krb. 😉
@vladka84 ďakujem za tip na pampersy určite zajtra kúpim. Teda dúfam, že v TN je Hypernova 😝
@memory97 kuk IP

liba78
9. máj 2011

@katulkaaaaaa držím palce, aby Simonko bol v poriadku 🙂

lucia20
9. máj 2011

baby, dnes som skoro zomrela. ty kokso. vcera soms a s lekarom hadala, ze mala ma sople, on povedal, ze nie a dnes sa v narkoze skoro udusila, vobec nevedela dychat, ale uz je ok, ael v tej chvili by ste sa vo mne krvi nedorezali. ale dnes nas pustaju domov. po tom co sa prebrala z narkozy jej bolo uz uplne super.

21
9. máj 2011

@akika722 no, mojko, terezka ma od vcera teploty, okolo 39, v noci sme spali doslovne 5 hodin, mm s nou prave siel k dr, tak uvidime... ☹ ☹ ☹

21
9. máj 2011

@lucia20 super, som zvedava, co by dr robil, keby sa nieco stalo... 😠 😠 😠 , ale som rada, ze je vsetko ok 😀

memory97
9. máj 2011

@liba78 hypernova je v maxe🙂 pozerala som, nam to zajtra nevyhovuje, ale skusim zavolat a uvidim, co nam povedia...

memory97
9. máj 2011

@lucia20 uf moja, este ze je mala v poriadku, chudatko... veru su ti dr. odbornici... myslia si, ze maminky su tam pre paradu, ale hlavne, ze je v poriadku.

akika722
9. máj 2011

@liba78 😝 😝 😝 ale gratulujem 😀
@lucia20 😲 😲 😲 moja nestraš som sa oliala čajom 😲 😲 😲 😲 som rada že je v poriadku ☹
@21 ☹ dufam že bude skoro ok

memory97
9. máj 2011

@21 moja vy sa stale trapite s tymi teplotkami... dufam, ze bude mala coskoro zdrava.

veve10
9. máj 2011

@memory97 aj ja som navrhla muzovi, ze ist s nasimi, ale on mi na to povedal, ze to prenho nie je dovolenka, ze ak chcem ist s nasimi, tak on nepojde. Nemaju zle vztahy, ale on sa nechce na nikoho viazat (rozumej spolocne ranajky, vecere, ci lehatka pri mori). Radikalne mi to zamietol. Som zvedava, ake najde riesenie na toto. 🙄
Ale teraz v juni chcem ist iba s otcom - to budeme dvaja tak ci tak...nuz neviem ako to riesit. Jedine riesenie bude asi zobrat si dvojizbovy apartman.

mirmaj
9. máj 2011

ahojte, a ďakujeme všetkým za pochvaly, vyrástla som minimálne o 10cm 😀 😀 😀
@kvietok121 aj ja často povolím a dam jej ho aby neplakala, ja niekedy hovorím že ona sa bude s ním aj vydávať 😀 😝

akika722
9. máj 2011

@mirmaj a ja že kto piše a to naša kočka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre