• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Ahojte, prcek konečne spí, tak vás idem aspoň pozdraviť :slight_smile:

@mirmaj wau, tak takúto správu som čakala od teba už pár dní. Tamarka je neskutočne šikovná a všetko vždy rýchlo zvládla. Nás toto čaká až o pár mesiacov. Už sa na vás teším naživo :dizzy_face:
@memory97 aj u nás bolo tak ako si písala. Asi to bude tým, že som od teba len 20 km :sweat_smile: :sweat_smile:
@memory97
@mirmaj baby, kedy vyrážate v piatok ? Ráno ? Večer ?
@katulkaaaaaa krásna torta, si mi narobila chúťky tak som zjedla aspoň nanuk.
28. máj 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@liba78 netusim, ved cakam navrhy, mm nas asi len odvezie, lebo trubka zabudol, ze ideme uz tento vikend a pritom mu to omielam uz 2 tyzdne :grinning: Mohli by sme sa niekde stretnut, aby sme sli naraz a nebludili.
28. máj 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 vecer by som nesla, lebo budu velke zapchy na ceste, radsej dobeda, alebo troska po obede.
28. máj 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak vam babulky zavidim tolko som chcela vsetky vidiet :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. máj 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 neboj moja, urcite este bude prilezitost, aby sme sa vsetky stretli :wink:
28. máj 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to hej len velmi som sa tesila skoda moc mi to je luto
28. máj 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je aj u nas burka..a už aj net mi stihol vypadnuť :sweat_smile:
28. máj 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Tamarka je velmi šikovne dievčatko...som vedela že bude prva chodiť :wink:
moj Paťko začal presne tak isto,na 10m chodil sam,zato jeho braček je iny pripad :sweat_smile:
28. máj 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 jéééj no ahooooooooj :sunglasses:
28. máj 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nasi drobci sa isto pustia chodit naraz, lebo mi tiez ani naznak :wink:
28. máj 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujem za pochvaly :wink:
prisla som domov vymrznuta jedna nevesta meskala na obrad 20minut sme mysleli ze si to rozmysleli :grinning:
@memory97 mnaaaam tak toto isto vyskusam @mirmaj aka sikulka je ta tvoja tamarka ,zachvilku bude chodit uplne sama stale
28. máj 2011 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 snad :grinning: moj sa velmi boji..pustim ho za 1ručku a ked zisti až sa trasie :confounded:
28. máj 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 my zas nevieme spravit ani krocik, sice stojime, ale urobit krocik este vobec nevieme :slight_smile:
28. máj 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mysliš za ručku???ten beha ani ja nestiham za nim ked ho držim..no nepusti sa a po 4 no nam to nehrozi...ani nepojde na 4...
28. máj 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sa drzime na nozkach len vtedy ked ju pod pazami nekdo drzi trasie sa ale stoji ale inak nula bodov
28. máj 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 hej hej videla, slintala som už pri pohľade na nu :grinning: užívaj si že ešte nelozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@memory97 to ešte tak nebeháme aby si oddychol chrbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@liba78 aj ja už sa nav veľmi teším
@liba78 @memory97 ja by som navrhla tiež určite doobeda alebo tesne okolo obeda my tak aj spavame takže by si pospala po ceste, neviem či by inak vydržala tak dlho v aute :unamused:
@memory97 ak ťa ma mm len zaviesť tak ťa môžeme zobrať my alebo liba78 nie? alebo pol napol, jedna zoberie batožinu druhá vás dvoch :wink:
@akika722 @katulkaaaaaa ale ešte nebeháme, len prvé pokusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
hlásim príchod od svekruši,nakoniec nás ukecala,tak sme tam aj spali,ale bola taká búrka,že som myslela,že koniec sveta,hrúza,ešte majú plechovú strechu,tak neskutočný rámus.Ale Kubko spinkal,pekne a nič ho nezobudilo :slight_smile:.Chodítko zaplatené,tak dúfam,že budúci týždeň ho mám doma.A máme ešte novinku,vyzerá to tak,že začíname loziť,síce len kúsočet,ale už sa nám to podarilo.Radosť neskutočná,akoby sme vyhrali v športke. :grinning:
Keďže sa výrazne ochladilo a my sme mali mali len letné veci,tak sme na Jakubka navliekli ružové tričko po Silvinke,prekladám foto :wink:
28. máj 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 super foto,aká kočica :wink:
@lussy666 vitaj u nás :slight_smile:
@katulkaaaaaa tortička vyzerá super,mňaaam,hneď by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 prajem skoré uzdravenie,dúfam,že už je lepšie
28. máj 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj to aj ja moja slintam :grinning: ved to uzijem si leharko s malou a pak zacne obdobie nahanaciek :grinning:
28. máj 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 kde ty chodíš na tie inšpirácie s hračkami,ten macko je super,len tá cena :frowning2:
@katulkaaaaaa teda až teraz som objavila fotky torty v reze,úplne slintám,daj receptík :wink:
@mirmaj čo to čítam,Tamarka už sama chodí,je šikulka :wink:
28. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ak je podareny krasnucky :wink:
28. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj jaaaaaj zavidim vam to stretko :unamused: noooo..chcem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela foto aspoň :grinning:
@danulka3 zlatučky :grinning: :grinning: a gratulujéém,my furt nič :grinning:
@danulka3 oo dik,no realita horšia :sweat_smile:
28. máj 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neverím,že realita je iná,si kočka na každej fotke,čo tu dáš,tak sa už nepodceňuj a trošku nám ver :wink:
To lozenie,je zatiaľ len také asi 30 cm ,ale mňa to veľmi potešilo,hlavne,keď vidím,čo už všetko augustovčatká dokážu,my ani nestojíme,nožičky sa nám trasú ako huspeninka.
28. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 neni zac moja je krasnucky
28. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 a +20kg :frowning2: :cry: :pensive: to nevyše..
28. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj mne je to luto že viacere ste sa poodhlasovali, tak som sa na vas tešila :frowning2: ale chapem to lebo všetky mate nato važne dôvody :unamused: jasne budeme ako japonsky turisti, všetko pofotíme :grinning:
@danulka3 jakubko je zlatý, ako dievčatko, už len naušničky :slight_smile:
28. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sme spat!!!!!!!!!!!!!!!!
bplo vyyyyyyyyyyborne...pocasie perfektne, az moc teple, 31 st cely tyzden, aj sme sa kupali kazdy den a Nati to uuuuzasne vsetko zvladla aj cestu aj pobyt tak sa velmi tesim...ale hotova som dnes po ceste...idem ju ulozit a daco vybalit a ked nazaspim som tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ano ano foto foto vela vela :grinning: :grinning: :grinning: tešííííííím :wink:
@evanns jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ahoooooj..no som sa už začinala nudiť bez teba :sweat_smile: jeej som rada že ste sa mali super :wink:
28. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok