♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
29. máj 2011

@alure aky je rozkosny milacik ,ano som uplne vycerpana co sa mi este nikdy nestalo asi vekom

alure
29. máj 2011

@kvietok121 ja som sa rozprávala s gastroenterologičkou a že ementálové syry sú vhodné už od 7 meho mesiaca,a šunku som dávala aj Olinovi už v 9 tom. kašičky a rožok papáme už dosť dlho....ale ak Matejko nežiada zmeny tak sa nemusíš ponáhlať...u nás už Denis "zúril" pri našom jedení,tak som začala meniť jedálniček...

danulienka35
29. máj 2011

@alure a davas aj vase jedlo mojo solene?

alure
29. máj 2011

@danulienka35 ďakujem 😉 určite treba trochu relaxu a snáď to pomôže

babulky idem do hajan,zajtra snáď budem fungovať a dobehnem...ráno skoro vstávajú chlapci,tak si idem ľahnúť,dnes ma to teplo trochu dorazilo a to sme boli von celé popoludnie...navyše vkuse behám a obzerám naše "nové bývanie" a hľadáme niečo čo by nám vyhovovalo po každej stránke ale hlavne finančnej 😒
dobrú noc všetkým a detičky nech pekne spia 😵
@kvietok121 mojko a koľko krát ešte do dňa kojíš? tiež pýta Matejko po každom jedle aj prsko? Denis mi teraz trochu menej jedol obedy,ale na MM by bol asi najradšej aj celý deň 😉

alure
29. máj 2011

@danulienka35 nie naše jedlo nie,len pripravujem väčšinou niečo podobné tvarom a farbou malému ako aj nám,potom má pocit že papá to čo my. Napríklad keď mu robím cestoviny tak robím aj nám nesolené a potom máme len prílohu odlišnú....

memory97
29. máj 2011

@danulienka35 jaj to je cista provokacia, my budeme do rana minimalne 2x hore 😝 😝

@akika722 ja som mu dala vo vyzive, ale cakam kym pojdeme domov na domace, tie su super a sladuckeeee 😉 mnam

@alure to je take zariadenie cez co sa pripaja a ked sa poskodi, tak ti pojde zle internet. Maly je krasny a aspon mu nebude v lete teplo 😀

@alure
@mirmaj hodim vam o chvilku link, ale na hotel, kam sme mali ist povodne, myslim, ze asi pojdeme na penzion, ale to nam hadam vladka stihne upresnit 🙂

kvietok121
29. máj 2011

@alure zatial nie, v pohode papa, aj ked mensie porcie, ale papa, tesim sa ked mu zacnem davat jogurtik - uvidime ako na to zareaguje ... to je uplne ine ako doteraz a potom by som mu dala aj masielko a syrcek

memory97
29. máj 2011

@alure sunku mu krajas a davas tu detsku alebo aka pride?

kvietok121
29. máj 2011

@alure ja nad ranom, potom o deviatej o druhej, o osmej a v noci o druhej 🙂 ked trapia zubky tak viac, za jedlom, uz nepapa MM pyta vodicku, ked som mu skusala dat tak sa hneva, MM chce len ked je hladny

alure
29. máj 2011

@memory97 jéj mojko ďakujem 🙂 ty sa vyznáš v IT ? Sranda ja som dokonca vo firme mala asi najlepšie vzťahy s ajtíkmi ale nikdy som ich reči nerozumela 😀 mne sa moc Denis teraz vystrihaný nepáči 😒 prišiel o tú babatkovskú jemnosť a je z neho taký "galgan" ale každý vraví že mu je tak lepšie a fakt sa menej potí ...no ale dorastú ..

danulienka35
29. máj 2011

@memory97 co mojko,

akika722
29. máj 2011

@mirmaj
@alure o rok určite 😉
@alure zlatéééé už som kuk na fb..ste sa bavili čo? 😎 rozkošny je 🙂

alure
29. máj 2011

@kvietok121 no tak to je fajn,mne vypije vodičku len vonku,doma ma "vyzlieka"
@memory97 natriem chlebík masielkom (normálnym,nie margarínovým) na to dám šunku a dávam takú akú mm kúpi pre Olivera (ale väčšinou detská alebo hydinová) a potom krájam chlebík na "vojačikov" a tie mu dám na tanierik a on sa krmi sám 😎

alure
29. máj 2011

@akika722 jj mojko bola fakt super a po včerajšom vyčínaní počasia som mala obavy ako bude dnes ale našťastie sa to vybúrilo včera a dnes nádherne slnečno a aj dosť teplo....

dobrú noc zlatíčka moje...už fakt musím ísť...

kvietok121
29. máj 2011

@alure vsak nech pije ked chce, ma na to pravo 😀

akika722
29. máj 2011

@alure u nas nič nebolo ☹

memory97
29. máj 2011

@alure ja som to studovala 😀 takze tie pojmy mi nie su nezname 🙂
pripajam link, dufam, ze som dala spravny http://www.hotelrohozna.sk/index.php/fotogaleri...

memory97
29. máj 2011

@danulienka35 ze malinka bude spinkat az do rana 😀

@alure super, tak to vyskusam i ked malemu este zabieha, ale hadam bude vediet papkat "vojacikov", tych si pamatam este z detstva 😀
dobru nocku a dobre sa vyspi🙂 ja pojdem tiez o chvilku, akosi sa mi nic nechce a mm pozera formulu, co mna nenormalne uspava 😀

danulienka35
29. máj 2011

aj ja chem ist co mam robit bozinku babulky jak mi to je luto moc ☹ ☹ ☹

danulienka35
29. máj 2011

@memory97 sui teraz formule?

memory97
29. máj 2011

@danulienka35 nie mame magio a drahy si ich nahral, lebo bol dnes v praci a nevidel by 😀

memory97
29. máj 2011

@danulienka35 dalsie stretko dame niekde na zapade a budes s nami 🙂

danulienka35
29. máj 2011

@memory97 aha no lebo viem ze boli po obede ,no som zvedava moja

udada
29. máj 2011

alure ahoj, no keď som čítala, čo všetko dávaš svojmu Deniskovi, tak som žasla, aj ja chcem, aby aj moja malá tak papala 🙂 . Ako si to dokázala? my sa s príkrmami stále trápime, všetko jej zatiaľ len mixujem, keď jej jedlo pretlačím vidličkou, tak ju z toho drhne, vôbec mi to nechce jesť, nieto ešte chlieb, to jej dávam žužlať len kôrku - aj to ju musím sledovať, koľko si toho nažužle do pusiny, no hrôza. Ty si to tiež najprv mixovala a pomaly si prechádzala na väčšie kúsky - pretlačené a nakrájné nadrobno? poradíš mi, ako dosiahnúť, aby aj moja tak papakala? 😀

udada
29. máj 2011

memory97 ahoj, ako je to dávať chlebík na "vojacikov"?

akika722
29. máj 2011

@udada zaleži od dieťaťa..moj Paťko sa s jedlom dusil do roka a pol..a moj maly zje aj velke kusiska-a ma len 2zubky..chlebik si odhryzuje,aj rožok,všetko kusky..dnes zemiaky papal na pare,take kusky ako Paťko,,jahodu velku na polovicu 😀 su bratia a su rozdielny

akika722
29. máj 2011

@udada na kocky nakrajať 😉

udada
29. máj 2011

@akika722 jaj, tak to by sa moja malá zadrhla, tiež ma dva zúbky, teraz jej ide aj tretí- horný

akika722
29. máj 2011

@udada ked porovnam s Paťkom ktoremu som fakt musela mixovať skoro do roka a pol..čo bolo na nervy..z kuskov grcal...a Semi..no zje uplne všetko,vobec mu kusky nerobia problem..

danulienka35
29. máj 2011

@udada nic si z toh nerob ani nasa nechce nic co je vetsi kusok vsetko ju napina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre